San Marino

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Może ktoś wie dlaczego San Marino nie wycofa się z rozgrywek mistrzostw świata przecież ta narodowa reprezentacja nabija tylko punkty i gole w meczach o dany puchar innym zespołom np. Polsce 10:0 :mruga:
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Idąc Twoim tokiem myślenia Polska tez powinna się wycofać, przynajmniej nie musielibyśmy się wstydzić. Mnie się bardzo podoba podejście San Marino do wszelkich rozgrywek, przynajmniej ich zawodnicy grają z pasją, a nie za karę, jak nasi.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Idąc Twoim tokiem myślenia Polska tez powinna się wycofać, przynajmniej nie musielibyśmy się wstydzić. Mnie się bardzo podoba podejście San Marino do wszelkich rozgrywek, przynajmniej ich zawodnicy grają z pasją, a nie za karę, jak nasi.
To samo chciałam powiedzieć :)


Oni po prostu kochają futbol. Nie rozumiem Twojego podejścia do sprawy... <_<
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja ogoląjąc mecz z moim bratem i tatą słyszłem podobne pytania, I też się dziwiłem, bo czy w piłce nożnej chodzi o wyniki itp? Dla nich to przedewszytkim zaszczyt, że mogą reprezentować swój kraj w Eliminacjach Mistrzostw Świata. A, żę nie jest to ich zawód i nie zarabają grą pieniędzy, jest dla nich kolejną motywacją by pokazać co potrafią na przekór i troszkę zamieszać. A nie tak jak Nasi, ważne, że siano z reprezentacji na koncie, to olać grę...Mają na pewno zdrowsze podejście do piłki niż Nasze Gwiazdy.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ja słyszałam jak komentator powiedział, że są dumni z tego, że mogą reprezentować i rozsławiać małe państewko jakim jest San Marino :)
 

sąsiadkaaa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Przecież chodzi o to żeby pograć sobie. Gdybyśmy zagrali z innym zespołem to też by było dobrze bo po prze:cenzura:eek:nym wcześniejszym meczu należały nam się przeprosiny...
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
co to za frajda być zmieszanym z błotem... ??
Mi się wydaje że oni tylko sobie dorabiają bo jakoś nie chce mi się wierzyć że oni grają z ochotą do przegrania następnego meczu.
aktualnie strzelili tylko 1 gol na 25 straconych i co myślicie że oni się z tego cieszą i są zadowoleni ??
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Oni nie od dziś grają w reprezentacji, gdyby im się nie podobało od dawna przestali by grać, a jakoś dalej grają i czerpią z tego radość. Widocznie kieruje nimi coś więcej niż tylko wyniki, ale i dobra zabawa, możliwość reprezentowania swojej Ojczyzny.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Chooj wam do tego, dlaczego San Marino gra. Na siłę na pewno nie występują w meczach, więc myślę, że czynią, co lubią i chwała im za to.
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Fajnie by było grać w reprezentacji San Marino, bo nikt by od Ciebie nie oczekiwał zwycięstw, luzik. :D
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ale to jest prawdziwa reprezentacja nie to co nasi piłkarze. Dla nich każdy mecz to nowa przygoda i zasada jedna wygramy przegramy je... to pies tak jest tak jest :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
ale to jest prawdziwa reprezentacja nie to co nasi piłkarze. Dla nich każdy mecz to nowa przygoda i zasada jedna wygramy przegramy je... to pies tak jest tak jest :)

Zauważ, że "nasi piłkarze", jak to określiłeś pokazali, że potrafią wygrywać z reprezentacjami takimi jak Portugalia, czy Czechy, dlatego i czegoś oczekujemy, prawda? a po San Marino...?
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Zauważ, że "nasi piłkarze", jak to określiłeś pokazali, że potrafią wygrywać z reprezentacjami takimi jak Portugalia, czy Czechy, dlatego i czegoś oczekujemy, prawda? a po San Marino...?
ja tego nie rozumiem jak to jest że nasz zespół narodowy potrafi tak dobrze grać np. przeciwko Portugalii a jak gramy z Irlandia Płn. to kompletnie nie potrafimy się zgrać :/
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
ja tego nie rozumiem jak to jest że nasz zespół narodowy potrafi tak dobrze grać np. przeciwko Portugalii a jak gramy z Irlandia Płn. to kompletnie nie potrafimy się zgrać :/

Tego nawet najstarsi Indianie nie wiedzą... :p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
ja tego nie rozumiem jak to jest że nasz zespół narodowy potrafi tak dobrze grać np. przeciwko Portugalii a jak gramy z Irlandia Płn. to kompletnie nie potrafimy się zgrać :/
Bo zlekceważyli przeciwnika.
A wracając do San Marino, bawią się piłką i grają bo chcą, wielkich pieniędzy pewnie na tym nie zarabiają ale dobrze się bawią i zwiedzają świat ;)
 
A

Anitkaa

Guest
Może grają z dobrego serca, aby inne reprezentacje mogły im strzelać gole? :D
Zgadzam się z Wami, oni nie reprezentują swojej ojczyzny tylko po to, żeby wygrać. Robią to z duma, że grają dla swojego państwa. O wynik się nie martwią... :p
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Właśnie. Grają bo to lubią, czerpią z tego przyjemność, są pewno dumni że mogą reprezentować swój kraj, itd. Statystyki to mają zabojcze: gole strzelone 17- gole stracone prawie 400 :mruga: :mruga: :mruga: Na ich miejscu po 5-6 meczach dałbym sobie spokoj z grą w reprezentacji po takich batach jakie san marino dostaje, ale trzeba ich szanować za to co robią.

A kto wie. Może za 10-15 lat san marino dolączy do czołówki europejskiej pilki???
 
Do góry