Samsung F480

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Cześc wszystkim!

Zamierzam kupic sobie telefon Samsung F480, jest on na dotyk. Nie wiem czy to dobry telefon.
Jaka jest Wasza opinia o tym telefonie? Warto kupic czy nie?
Jeśli był taki temat to bardzo przepraszam. Czekam na wasze opinie.
Pozdrawiam!
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
sama kupiłam ten telefon ;d mam go już z jakieś 5 miesięcy i szczerze mówiąc nawet mi się nie znudził xd a przynajmniej na razie nie rozglądam się za nowym ;] jest bardzo dobry moim zdaniem ;) ładnie wygląda można dokupić do niego dobre karty pamięci. Wiele osób mówi że na takich telefonach źle się pisze smsy ale to nie prawda. Ten telefon ma dosyć duże `przyciski` do pisania i nie ma z tym problemów ;) trzeba się po prostu do tego przyzwyczaić ;] głośnik również ma dobry ;P jest on dosyć głośny chociaż nie zachwyca jak głośniki od komputera ;P

jak dla mnie telefon BARDZO DOBRY

Niestety posiada jedną wadę ;/ bateria bardzo szybko pada. Na początku było ok.. ale po jakiś 2-3 miesiącach bardzo szybko się rozładowała. Na dzień dzisiejszy muszę ładować telefon codziennie...
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
No to widać, że telefonik musi być dobry...
Właśnie dużo ludzi mówi, że bateria w Samsungach szybko pada, ale da się to przeżyć.
Jeszcze raz oglądne sobie ten telefonik. Zawsze marzyłam o dodtykowych i widać, że ma on dużo zalet. Słyszałam, że karty obsługuje nawet do 8GB ale nie wiem czy to prawda... Widać, że pożądny telefon, chyba się nie będę zastanawiać nad kupnem tego telefonu.

Pozdrawiam.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
faktycznie dobry ;]
no niby tak, ja miałam wcześniej Samsunga i mimo wszystko tak szybko mi nie padała... no ale to da się przeżyć jak powiedziałaś ;) dotykowy telefon naprawdę jest fajny ^^ też tak słyszałam, ale ja mam 4GB i w zupełności mi wystarcza ;d
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
A wiecie czy ten telefon może miec słuchawkę bluetooth? Jeśli tak to czy można ja kupic?
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Możesz mieć słuchawkę, bez najmniejszego problemu. Co do karty pamięci - oczywiście obsługuje karty 8 Gb - tzw: MicroSD HC, szybkie i nowoczesne. Mam więc wiem :)
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
A gdzie można dostac tą słuchawkę? W jakim sklepie? Proszę o pomoc.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
w tym to się akurat nie orientuje ;) ale korzystając z tematu ja mam pytanie. Gdzie można ściągnąć gry na ten telefon?
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Z tego co wiem żeby wgrac gry trzeba miec specjalny program do tego. Tutaj masz instrukcje jak wgrac klik
Ja ściągam gry z neta przez komórkę u mnie jedna gra kosztuje 9 zł. Wiadomo, nie będę cały czas płacic za gry.

Tutaj masz jeszcze fajną stronkę z dodatkami na samsunga f480 sama z tąd ściągam. Tylko musisz się zajerestrowac po czym wybrac model telefonu. klik

A wiecie czy można do tego telefonu wgrac motywy?

Pozdrawiam.
 
Do góry