Samotne wakacje. Czy warto?

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Jedź. Samotność czasami bywa kojąca, ale nie na długo. Postaraj się wychodzić do ludzi, odczuwać ich obecność na wyjeździe. Nie zagłębiaj się w swoim bólu. Prawdopodobnie poznasz kogoś, kto będzie wart ciebie i oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja tam na samotnych wakacjach bym chyba świra dostała. Ja jestem towarzyska i lubię spędzać czas z innymi ludźmi.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Nie widzę nic przeciwko samotnym wakacjom. Sama kiedyś też pojechałam sama w góry na tydzień, mimo że byłam wtedy w związku, ale partner nie dostał urlopu, więc spędziliśmy razem weekend, a kolejne dni byłam już sama. Ale to kwestia charakteru. Mnie bycie samej nie przeszkadza tak bardzo, bo lubię czytać, a więc warunki do tego miałam idealne.
 

adrika0

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2018
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zależy co kto lubi i jaki preferuje sposób spędzania urlopu. Jeśli nie ma się z kim jechać, a nie chce się siedzieć w domu to taka opcja jest super. Zawsze można tam kogoś poznać i okaże się, że wakacje już nie będą w pojedynkę. Ja wolę podróżować ze znajomymi i chyba na takie samotne bym się na ten moment nie zdecydowała, ale może w przyszłości to się zmieni i jeszcze polubię
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja w przyszłym roku planuję samotne wakacje. Mam już upatrzony cel podróży i nocleg załatwiony. Niezależnie od tego czy będzie koronawirus czy nie, ja wyjeżdżam. 😀
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
To zależy, co kto lubi. Ja tam wolę jechać z kimś, samemu to tak smutno.
 

Marcelja

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pojechalam sama na dwa tygodnie powłoczyc sie po dwóch państwach i to był jeden z ciekawiej spędzonych czasów wolnych jakie miałam okazje przeżyć. Jak juz sie ma rodzine to trudno cos takiego zorganizowac więc póki nie macie żadnych zobowiązań to jeździjcie ile sie da :)
A w samotnej podóży nikt sie samotny nie czuje bo poznajesz mnóstwo ludzi, nasz mózg jest tak skonstryowany ze jak jest sam to zagaduje obcych :D zdecydowanie znacznie częściej niz jak jesteśmy z kims znajomych.
 
Do góry