Salon fryzjerski; jaki styl? jaka nazwa?

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
Witam, otwieram swój własny salon fryzjerski <damsko - męski> chcę aby był orginalny myślałam aby urządzić go w stylu włoskim lub francuskim. :D I tu moja prośba do was drogie Panie. Jaki styl wolicie?? i jaką nazwe proponujecie?? :mruga: Liczę na wasze odpowiedzi :przewraca:
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No to pogratulować :) oby się udało! Powinny być zniżki dla forumowiczek :pP W nazwach jestem kiepska, ale jeśli wybierasz okreslony styl do dopasuj nazwę do niego. Ja przeważnie lubię jak salony są urządzone nowocześnie - prosto, ale elegancko, dużo metalu i szkła. Wystrój jest trochę "zimny" i surowy wtedy ale jest praktycznie, łatwo w miarę utrzymać czystość, nie ma wielu zakamarków/mebli etc. Poszukaj zdjęć w sieci, to najlepsza opcja aby sobie coś upatrzyć :)
 

rosalie0605

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2010
Posty
66
Punkty reakcji
2
Miasto
Rochester
właśnie problem mam z nazwa :angry: bo jednak najbardziej odpowiada mi styl włoski :sexy: <ciepłe kolory ścian, jakaś fototapeta z widokiem toskani w poczekalni,dużo kwiatów, jakaś mini fontanna, itp><mam już wizje salonu :tak: > prostota jest dobra ale taka oklepana...a ja chcę coś innego coś jedynego w swoim rodzaju :D z sprzątaniem nie ma problemu bo jestem czyściochem :p tak mnie nauczono w salonie gdzie miałam praktyki zawodowe :) znalazłam pare nazw które mi się podobają ale sama nie wiem;
- BEAUTY PARADISE
- LA BELLA
- LA BEAUTE
- MYSTIC BEAUTY
- ANGEL

Nazwa powinna być włoska ale nie wiem jaka... :(
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Może zrób tak, otwórz gdzieś w necie słownik włoski (może google translate) i sprawdzaj różne słowa polskie i angielskie przetłumaczone na włoski - może trafisz na fajną nazwę, to prosta metoda ale często skuteczna :)
 
I

immanentne

Guest
ja poszłabym bardziej we francuskie klimaty, a nazwą może byc np. nazwa własna jakiejś francuskiej ulicy albo imienia damskiego ;)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Hej, i jak zdecydowałas się na jakąś nazwę i wystrój? :) potem czekamy na zdjęcia :))
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ja bym nazwała Atelier Beaute (atelie bote), myślę,że pasowałoby do klimatu, jaki zamierzasz tam stworzyć :)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Absolutnie włoski! Jako nazwę proponuję "Buongiorno, principessa!".
 

reni33

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Na mnie żaden salon nie skorzysta :p zrazilam sie do fryzjerow dawno temu, do tego stopnia ze sama jestem domowym fryzjerem .
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
A co ze sprzetem fryzjerskim? Szukam i szukam jakiejś fajnej prostownicy do salonu. Podoba mi się babylissPro wet&dry, można nią prostować wilgotne włosy a to zawsze daje świetny efekt, jeszcze większej gładkości na włosach. Płytki mają specjalny system odprowadzania wilgoci z włosów.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Marka babylissPRO jest mi znana, prowadzę z koleżanką salon fryzjersko-kosmetyczny i używam od nich sprzętu. Bardzo dobry, fajnie zaprojektowany i elegancko się prezentuje. Lubię jak urządzenia są funkcjonalne i ładne.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
zdecydowałam się na zakup kilku urządzeń od babylissPRO, jestem zadowolona jak na razie. Widać, że sa bardzo dobrze zaprojektowane z dbałością o szczegół, dzięki temu praca jest łatwiejsza i sam sprzęt poręczniejszy, niedługo mam w planach dokupienie lokówki do loków afro
 

Fryderyk74

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, otwieram swój własny salon fryzjerski <damsko - męski> chcę aby był orginalny myślałam aby urządzić go w stylu włoskim lub francuskim. :D I tu moja prośba do was drogie Panie. Jaki styl wolicie?? i jaką nazwe proponujecie?? :mruga: Liczę na wasze odpowiedzi :przewraca:
Jeśli marzysz o urządzeniu swojego salonu fryzjerskiego w stylu włoskim, to nie może Cię zabraknąć w ofercie naszego sklepu fryzjerskiego GetFull! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealną atmosferę w swoim salonie.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne włoskie meble do salonu fryzjerskiego od renomowanej włoskiej firmy Gabbiano. Wysoka jakość wykonania i elegancki styl z pewnością przypadną do gustu Twoim klientom, a Tobie ułatwią pracę. W naszym sklepie znajdziesz fotele fryzjerskie, myjnie, konsole, nożyczki do strzyżenia i wiele innych akcesoriów, które pomogą Ci w codziennej pracy.

Zapewniamy również fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu i mebli oraz konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień. Nasz internetowy sklep fryzjerski GetFull to miejsce, w którym spełnią się Twoje marzenia o idealnym salonie fryzjerskim w stylu włoskim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub sklepu stacjonarnego, aby przekonać się o jakości naszych produktów i usług. GetFull - Twoje centrum wyposażenia fryzjerskiego!
 

radosnyadam

Zbanowany
Dołączył
26 Lipiec 2023
Posty
21
Punkty reakcji
2
Przyznano ostrzeżenie: spam.
W poczekalni proponuję postawić kilka foteli PRL po renowacji ponieważ teraz jest na nie duża moda i ludzie z sentymentem do nich wracają. Z resztą sentyment to nie jedyny powód popularności mebli PRL - ich dizajn przykuwa wzrok młodszych osób które szukają niebanalnych rozwiązań których nie zobaczysz w sklepie z meblami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
35
Punkty reakcji
0
Szkolenia stylu to programy edukacyjne, które pomagają uczestnikom doskonalić ich styl, zarówno w zakresie ubioru, jak i zachowania czy komunikacji. Te szkolenia mogą być prowadzone w różnych formach, takich jak warsztaty, kursy online, sesje indywidualne lub grupowe spotkania. Ich celem jest zwiększenie pewności siebie, poprawa wyglądu zewnętrznego oraz rozwój umiejętności interpersonalnych. Uczestnicy uczą się, jak dostosować swoje ubrania do różnych sytuacji, takich jak spotkania biznesowe, spotkania towarzyskie, czy wydarzenia formalne. Szkolenia stylu mogą pomóc uczestnikom zrozumieć, jakie kolory i kroje ubrań pasują do ich figury, osobowości i koloru skóry. Szkolenia stylu mogą pomóc uczestnikom zrozumieć, jakie kolory i kroje ubrań pasują do ich figury, osobowości i koloru skóry. Uczestnicy mogą nauczyć się, jak efektywnie organizować swoją garderobę, aby łatwiej dobierać stroje i unikać chaosu.

 
Do góry