Sailor Moon

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Nie wiem czy ktokolwiek z was zna tą bajkę, ale gdy byłem mały to ona leciała w telewizji. Czarodziejka z księżyca była zupełnie inną bajką niz teraz są. Aktualnie bajki dla dzieci są głupie, brak przesłania, byleby się najwięcej powydurniać. Tamta taka nie jest! Jeśli wiecie gdzie można ściągnąć wszystkie odcinki to prosze piszcie :phi:
 

Onesze

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ha! To było moje trzecie anime jakie w życiu widziałam. Pierwszym były Muminki, a drugim Dragon Ball ^^ Jak dla mnie Sailor Moon to klasyk. Kreska jak na tamte czasy bardzo dobra, a muzyka z tego anime tkwi do dziś gdzieś w mojej głowie ^^ Ogólnie postacie były bardzo barwne i ciekawe, myślę, że nie każdy, ale większość osób w dzieciństwie oglądała to anime. A nawet jeśli ktoś nie oglądał, to przecież jeszcze nie jest za późno ;)

Jendrula, nie wiem gdzie można ściągnąć odcinki, ale wiem że na www.kreskowki.fani.pl można oglądać online wszystkie epizody ;]
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Dzięki Onesze. Chciałem je mieć na kompie, ale jak na razie to znalazłem tylko pare odcinków na You Tubie. Oglądne se :bober: Jak ktoś inny wie gdzie można ściągnąć to piszcie!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ha! To było moje trzecie anime jakie w życiu widziałam. Pierwszym były Muminki, a drugim Dragon Ball ^^ Jak dla mnie Sailor Moon to klasyk. Kreska jak na tamte czasy bardzo dobra, a muzyka z tego anime tkwi do dziś gdzieś w mojej głowie ^^ Ogólnie postacie były bardzo barwne i ciekawe, myślę, że nie każdy, ale większość osób w dzieciństwie oglądała to anime. A nawet jeśli ktoś nie oglądał, to przecież jeszcze nie jest za późno ;)

Jendrula, nie wiem gdzie można ściągnąć odcinki, ale wiem że na www.kreskowki.fani.pl można oglądać online wszystkie epizody ;]
muminki to nie anime, dziecko prosze...
 

yume

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
świat snów
Oglądałam Sailor Moon, jak byłam mała i mi się podobało - jak każdej dziewczynce. Ale w zeszłym roku dorwałam się do mangi i myślałam, że zasnę przy niej z nudów... To jednak jest przeznaczone dla młodszej widowni.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja uwielbiam Sailor Moon do dzisiaj!.
Jedno z moich ulubionych anime. Oglądałam je 13 razy :D Założyłam kiedyś nawet fan club "Sailor Moon Forever". Rysowałam komiks ciągu dalszego.
Zbierałam kiedyś podpisy na petycję (uzbierałam około 400 głosów) do Polsatu o wyemitowanie owego anime, niestety, dostałam odp., że stracili uprawnienia i musieliby je znowu wykupić. I niestety na darmo moje starania :(

Mąż mi ściągnął wszystkie odcinki, muszę się go zapytać skąd, ale to była jakas płatna strona.
 

32Polak

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Duisburg, Niemcy
Nie wiem gdzie można je ściągać, ale zawsze zastanawia mnie to, dlaczego chcecie je ściągać, skoro możecie zobaczyć je w necie, a jak wam się poszczęści, to jeszcze w dobrej jakości. Wpisz może w Google Sailor Moon - downland pl i może będzie.
 
S

Spamerski

Guest
Bo zapisuje się historia przeglądanych stron i niech ktoś, nie daj Boże, zobaczy, że dwudziestoparolatek oglądał Czarodziejkę z Księżyca :p Żadne tłumaczenia nic nie dadzą :D
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Bo zapisuje się historia przeglądanych stron i niech ktoś, nie daj Boże, zobaczy, że dwudziestoparolatek oglądał Czarodziejkę z Księżyca :p Żadne tłumaczenia nic nie dadzą :D
E tam i co z tego xD a jak kucyki oglądam na YT? I wcale nie ukrywam tego. Nawet wręcz przeciwnie, wszyscy wiedzą, że uwielbiam kucysie :D
Na Czarodziejki była chyba największa faza jak byłam w 3 klasie podstawówki.

//No i siedzę i Czarodziejki oglądam <_<
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Ha! U mnie temat bardzo na czasie, bo właśnie "zapoznalam" siostrę (lat 12) z Bunny :) ona do tej pory wgl nie znała tej bajki, ale treść i kompozycja bardzo przypadła jej do gustu. Przede wszystkim Czarodziejka jest zabawna. Naprawdę :) w porównaniu z tym, co leci teraz na kanałach dedykowanym dzieciom/nastolatkom jest z czego się pośmiać. I mimo, że każdy odcinek jest w pewien sposób schematyczny i tak ogląda się go z ciekawością. Nie ukrywam, że przy tej okazji i ja sobie odświerzyłam najulubieńszą bajkę z dzieciństwa :D


A co do samego ściągania - to nie wiem gdzie można pobrać.
 

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
Sailor Moon to klasyka klasyki <3
Tak swoją drogą, to wolicie stare czy nowe odcinki?

TinnLinn napisał:
Sailor Moon to klasyka klasyki <3
Tak swoją drogą, to wolicie stare czy nowe odcinki?
Bo nie wiem czy wiecie, było kilka remakeów starych odcinków już z kreską z nowych animców, mi chyba jednak nowe bardziej się podoba, wam pewnie bardziej będzie się oryginalna wersja podobać (rozumiem,jest sentyment)...
Ale sprawdźcie sobie nowe odcinki mimo wszystko.
 

Baronne_de_Fleur

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2024
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czarodziejka z Księżyca to moje dzieciństwo. Kiedyś się oglądało w poranki i chyba w popołudnia... Kilka lat temu odświeżyłam sobie serię od deski do deski i oglądanie odcinków dalej dawało mi frajdę. Chyba nie wyrosłam z tego i dalej jestem dużym dzieckiem. XD
Anime jest zabawne i pokazuje piękne uniwersalne wartości. Świetnie też, że na tamte zamierzchłe czasy dostaliśmy tą cudowną parę:
afa9cea20d1143c2e18d7f1ebdc5613da4f9da7f_00.gif
 
Do góry