są tacy odważni ?

peanut

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
wszyscy znamy sceny z romansideł kiedy to facet grając na gitarze śpiewa romantyczna piosenka pod oknem swojej ukochanej, sąsiedzi się pieklą, bo nie mogą spać a dziewczyna w samej piżamie siedzi w oknie z pięknym uśmiechem. panowie, zrobiliście coś podobnego, albo znacie kogoś tak odważnego ? :D
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Ja bym zrobił, tylko że poszukuję kobiety, która by to szczerze doceniła.

Kij z tym, że nie potrafię ani śpiewać, ani grać. I na dodatek prawdopodobieństwo, że dziewczyna pokaże się w piżamie jest bardzo bardzo małe.

Może lepiej, jak to tylko w filmach będą robić...
 

karoool

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Jeśli dziewczyna byłaby tego warta... to czemu nie.

W filmach to i tak oni nie grają i nie śpiewają... hehe tak, że Leeroy możesz tylko udawać.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Mi przytrafiło się śpiewać z kolegami pod domem byłej nauczycielki. Chcieliśmy jej córę na spontana na imprezkę wyrwać, ale jak się okazało jej nie było, więc skończyło się na wspominaniu dawnych czasów przy herbatce:)
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Ja bym zrobił, tylko że poszukuję kobiety, która by to szczerze doceniła.

Kij z tym, że nie potrafię ani śpiewać, ani grać. I na dodatek prawdopodobieństwo, że dziewczyna pokaże się w piżamie jest bardzo bardzo małe.

Może lepiej, jak to tylko w filmach będą robić...

nie trać wiary :(
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
@taka-ja-92

Spokojnie. Źle mi z tym nie jest :D
Nie jestem smutnym człowiekiem ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Przez całe swoje życie nie spotkałem jeszcze takiej niewiasty, przy której zrobienie z siebie idioty byłoby opłacalne. Więc podejrzewam, że nie - nie w tym świecie.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
Przez całe swoje życie nie spotkałem jeszcze takiej niewiasty, przy której zrobienie z siebie idioty byłoby opłacalne
bidulek :p

wracając do problemu postawionego przez autora - to nie żaden akt odwagi, tylko czysta desperacja :D znam przypadek, kiedy panna wezwała straż miejską bo już była zmęczona tym nachodzeniem :D
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
Przez całe swoje życie nie spotkałem jeszcze takiej niewiasty, przy której zrobienie z siebie idioty byłoby opłacalne

przykro mi,że nie spotkałeś jeszcze kobiety, która zasługiwałaby na taki akt odwagi ..... uważam,że jest to akt odwagi... :)
a wracając do tematu to mężczyźni, którzy potrafą zdobyć się na takie zachowanie są wyjątkowi ... i naprawdę potrafią kochać i wiedzą co to jest miłość .....
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
przykro mi,że nie spotkałeś jeszcze kobiety, która zasługiwałaby na taki akt odwagi ..... uważam,że jest to akt odwagi...
a wracając do tematu to mężczyźni, którzy potrafą zdobyć się na takie zachowanie są wyjątkowi ... i naprawdę potrafią kochać i wiedzą co to jest miłość .....
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski
Czyli twierdzisz że jak bede dar jape (inaczej tego nie nazwe bo śpiewać to ja nie umiem) pod oknem jakiejś niewiasty to na prawde ją kocham? :eek:

Raz dla żartu z kolegami poszliśmy pod dom takiej dziewczyny, oni grali na gitarze ja troche fałszowałem. Nawet dostałem małego fiołka w doniczce z pierwszego piętra :)

Napisane z RBM One
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
Czyli twierdzisz że jak bede dar jape (inaczej tego nie nazwe bo śpiewać to ja nie umiem) pod oknem jakiejś niewiasty to na prawde ją kocham? :eek:

Raz dla żartu z kolegami poszliśmy pod dom takiej dziewczyny, oni grali na gitarze ja troche fałszowałem. Nawet dostałem małego fiołka w doniczce z pierwszego piętra :)

Napisane z RBM One
może lepiej nie rób tego....nie chciałabym mieć wyrzuty sumienia, że dostałeś ,, małego fiołka w doniczce...,, skoro nie umiesz śpiewać :)
w różny sposób można okazywać miłość.... każdy z nas inny i dlatego wyjątkowy....więc jeżeli komuś się to podoba, tym bardziej,że musisz mi
przyznać ,że nie każdy ma odwagę,żeby otwarcie ... na tak tużym forum.....wyznać komuś miłość....śpiwając przed oknem......
nie często się zdarza, żeby mężczyźni mówili o swoich uczuciach.....to dodatkowo świadczy o sile uczucia.....
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
może lepiej nie rób tego....nie chciałabym mieć wyrzuty sumienia, że dostałeś ,, małego fiołka w doniczce...,, skoro nie umiesz śpiewać
w różny sposób można okazywać miłość.... każdy z nas inny i dlatego wyjątkowy....więc jeżeli komuś się to podoba, tym bardziej,że musisz mi
przyznać ,że nie każdy ma odwagę,żeby otwarcie ... na tak tużym forum.....wyznać komuś miłość....śpiwając przed oknem......
nie często się zdarza, żeby mężczyźni mówili o swoich uczuciach.....to dodatkowo świadczy o sile uczucia.....
Ja to już zrobiłem, więc rada lepiej tego nie rób jest lekko spóźniona. Ani fiołek ani ja nie ucierpieliśmy gdyż koleżanka nie trafiła :crazy:
W całym zamieszaniu chodziło o wyciągnięcie tej wariatki z domu, a nie wyznanie miłości.

Napisane z RBM One
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
Ja to już zrobiłem, więc rada lepiej tego nie rób jest lekko spóźniona. Ani fiołek ani ja nie ucierpieliśmy gdyż koleżanka nie trafiła :crazy:
W całym zamieszaniu chodziło o wyciągnięcie tej wariatki z domu, a nie wyznanie miłości.

Napisane z RBM One

masz rację trochę się zagapiłam.... :)
a wracając do tematu w ten sam sposób...można osiągnąc różne cele i Ty jesteś tego przykładem.... (a tak na marginesie ciekawy sposób
wyciągnięcia koleżanki z domu - pomysłowy i odważny ), ale nie oznacza to ,że inni nie mogą wyznać w ten sposób miłości ..... :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Każdy jest inny - zawsze to będę powtarzać. Jedni odważą się na takie coś, inni nie.
Dla mnie takie coś jest totalnie bez sensu. Jest tyle sposobów na wyznanie miłości, więc po co się ośmieszać?
 

SirEnorock

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
97
Punkty reakcji
5
masz rację trochę się zagapiłam....
a wracając do tematu w ten sam sposób...można osiągnąc różne cele i Ty jesteś tego przykładem.... (a tak na marginesie ciekawy sposób
wyciągnięcia koleżanki z domu - pomysłowy i odważny ), ale nie oznacza to ,że inni nie mogą wyznać w ten sposób miłości .....
Coś trzeba było zrobić a bezsensowne krzyczenie mi się znudziło, kamyczki nie działały. A że planowaliśmy zrobić ognisko to dwóch kolegów miało gitary. No i tak jakoś wyszło. :)

Napisane z RBM One
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Może to kwestia tego, co śpiewałeś? Jeśli "Chryzantemy złociste" to się jej nie zdziwię :D
 
Do góry