S5660.pl - Forum Samsunga Galaxy Gio

B

Blackq

Guest
Witam, zapraszam wszystkich posiadaczy, jak i chcących kupić telefon Samsung Galaxy Gio (s5660) na forum s5660.pl
Chcemy zrzeszyć jak największą ilość posiadaczy tego telefonu, możecie tu pisać opinie, czytać recenzję, zadawać pytania i rozwiązywać problemy.
Także nie zabraknie gier, aplikacji, tapet na twój telefon komórkowy!

Adres: http://s5660.pl

Rejestracja | Regulamin
Zapraszamy!
 

scarydeath

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
No właśnie ja mam sporo pytań co do tego telefonu. Pierwsze z nich jakie w tym natłoku przychodzi mi do głowy: czy jest w nim opcja ustawienia jako sygnału wiadomości/budzika własnego dźwięku,a nie tych które już były w telefonie? dobija mnie to,bo dźwięki standardowe są beznadziejne... zarówno te z smsa jak i budzika. można ustawić tylko dzwonek połączenia?? bez sensu.. niestety jak dotąd nie udało mi się dojść do tego,jak i czy w ogóle da się to zrobić... może ktoś był sprytniejszy?
 
B

Blackq

Guest
No właśnie ja mam sporo pytań co do tego telefonu. Pierwsze z nich jakie w tym natłoku przychodzi mi do głowy: czy jest w nim opcja ustawienia jako sygnału wiadomości/budzika własnego dźwięku,a nie tych które już były w telefonie? dobija mnie to,bo dźwięki standardowe są beznadziejne... zarówno te z smsa jak i budzika. można ustawić tylko dzwonek połączenia?? bez sensu.. niestety jak dotąd nie udało mi się dojść do tego,jak i czy w ogóle da się to zrobić... może ktoś był sprytniejszy?

Oczywiście że się da :)
http://s5660.pl/temat-ustawienia
 

scarydeath

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
No tak, tylko że ja wyraźnie zaznaczyłam,że chodzi mi o DZWONEK WIADOMOŚCI/BUDZIKA ;]] A nie o dzwonek połączenia, bo dojście do tego jest akurat banalne. Czyli chyba jednak się nie da.
 

kotecek175

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
No tak, tylko że ja wyraźnie zaznaczyłam,że chodzi mi o DZWONEK WIADOMOŚCI/BUDZIKA ;]] A nie o dzwonek połączenia, bo dojście do tego jest akurat banalne. Czyli chyba jednak się nie da.


1. by ustawić swoj własny sygnał Budzika, nalezy w folderze ANDROID utworzyć folder ALARMS i w nim wgrac swoje mp3
2. by ustawić swoj własny sygnal sms, nalezy w folderze ANDROID utworzyc folder NOTIFICATIONS i wgrac do niego swoje mp3
3. by ustawic swoj wlasny sygnal polaczenia, nalezy w folderze ANDROID utworzyc folder RINGTONES i wgrac swoje mp3

w ustawieniach dzwieku nadejscia polaczenia/sms/powiadomienia/budzika bedziesz mial nie tylko systemowe dzwieki ale i takze swoje

pozdrawiam
 

zapytująca

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam, wszystko zrozumiałam odnośnie zmiany sygnału wiadomości ale po utworzeniu odpowiedniego folderu nie mam możliwości przekopiowania melodii z odtwarzacza i nie wiem jak miałabym to zrobić. pomóżcie
 

Mateusz Skiba

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam pytanko, dlaczego gdy poprostu zablokuje telefon, to mi sie sam wlacza ekran ale bez odblokowania ekranu, niby nie przeszkadza ale to denerwuje.... ?
 

IreneHernandez

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, jak mogę zainstalować utwory EDM Remix, aby tworzyć dzwonki na mój iPhone? Pomóż mi proszę.
 
Do góry