Rząd PiSu wspiera banderowców w Polsce.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
rozumiem, to taki człowiek któremu daje się swoje pieniądze ?

Polacy to inna mentalność ? to jak nazwać tych polityków którzy domagają się od Niemców tych odszkodowań ? eskimosi czy żydzi ?
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
Polacy to inna mentalność ? to jak nazwać tych polityków którzy domagają się od Niemców tych odszkodowań ?
Z tego co pamiętam to Polacy chcą odszkodowan za zniszczone mienie, domy, drogi itd oraz za pracę niewolniczą. Nigdzie nie slyszalem aby Polska chciała pieniedzy za zamordowanych Polaków.
Tak Herb, mamy inną mentalność od żydów. Inną mentalność mają amerykanie, inną europejczycy , jeszcze inną azjaci.
Żydzi mają swoją własną mentalność.

Mentalność – całość przekonań, postaw, poglądów, sposobu myślenia grupy społecznej (narodu) lub jednostki. Na mentalność mają wpływ czynniki społeczne, kulturowe i biologiczne
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oj nasza mentalność to temat na długi dyskusje

ale wróćmy może do banderowców, których jakoś nowa władza nie chce pogonić, czym doprowadza do zdenerwowania ciebie
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
ale wróćmy może do banderowców, których jakoś nowa władza nie chce pogonić, czym doprowadza do zdenerwowania ciebie
Bez przesady ,aż tak bardzo nie denerwuję się, w końcu za czasów PO rządzili ludzie którzy otwarcie mówili że nienawiść do Polaków wyssali z mlekiem matki.
Jest taki poseł z PO który to napisał.
Do tego wsród posłow PO jest wielu z mniejsziość ukraińskiej. Ba niektórzy byli nawet ważnymi ministrami.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale nie wiem czy zauważyłeś ale to miłujące Ukraińców towarzystwo już nie rządzi, teraz jest nowe towarzystwo, które też to robi choć nazywa się PIS
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
ale nie wiem czy zauważyłeś ale to miłujące Ukraińców towarzystwo już nie rządzi, teraz jest nowe towarzystwo, które też to robi choć nazywa się PIS
Robi ale inaczej i być może do czasu, ostatnio nawet widać pęknięcie w murze.
Elity PiSowskie nie są już tak jednoznacznie proukrainskie.
Ale nie tylko elity dawałem kiedys na forum w innym temacie filmy Tomasza Maciejczuka który był fanatycznym zwolennikiem ukrainców,Czarnego Sektora, Maciejczuk jezdził na front do Donbasu i woził pomoc dla banderowców z batalionów Azov, Ajdar itd.
I stał się cud! Teraz Maciejczuk to wróg ukrainców, on ich nienawidzi a oni jego...... Dlaczego to wie tylko on i oni...... Może coś mu zrobili zwyrodnialcy ...... mam nadzieję ze nie bolało..... bardzo.
Tutaj film w którym szef gabinetu ministra spraw zagranicznych mówi o ukrainie...... całkiem rozsądnie. No i jeden z ostatnich filmików obecnego antybanderowca Maciejczuka.
https://www.youtube.com/watch?v=UWhrLfNMSnc

Film Maciejczuka o banderyzmie na Ukrainie.
https://www.youtube.com/watch?v=OoVoANidEqc&t=1263s
 
S

serwor

Guest
Ukrainski bohater wojenny uderzył starszą kobietę . Został ukarany przez ochronę sklepu.

https://www.youtube.com/watch?v=lFrBky2Ejkc
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Ukrainiec uderzył kobietę ? normalnie news dnia, niespotykane zjawisko na świecie
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
Ukrainiec uderzył kobietę ? normalnie news dnia, niespotykane zjawisko na świecie
Fakt to normalne u nich. Ale ciekawe jest zachowanie ludzi którzy obezwładnili tego bydlaka.
Co oni mówią.
Mają głęboko w ......... jego bojową przeszłość.
Wygląda nawet że nawet tą wojnę mają w d........ Ciekawe też gdzie to miało miejsce, w jakim mieście bo by pokazało jak reagują ludzie w zależność od miejsca zamieszkania.

Na zachodzie ukrainy taki bydlak byłby bohaterem.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wiesz, dla mnie jak facet bije kobietę jest zerem, niezależnie czy jest Ukraińcem, Niemcem, czy Rosjaninem
 
Do góry