Rychu Peja SoLUfka "Czarny Wrzesień"

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Komediodramatau made in Poland ciąg dalszy:

PARIAS - "Hip Hop vs. Peja" (Diss Na Peje)
http://www.youtube.com/watch?v=12-cu6bA62I

CIekawe co odpowie Ryszard...
 

Keffyr

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Hah właśnie przesłuchałem kawałek.... Pytanie nie brzmi co odpowie Rysiu tylko czy w ogóle odpowie??? Odpowiadając zwróci uwagę na Moleste, Wątpię żeby Peja robił wszystkim darmową reklamę.
 

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
http://www.youtube.com/watch?v=ku1Z4Z9buNY

no to ładnie co powiecie na to? Peja jest skończony
Raper z pod żabki proste! kto zakłada dzieciom zimowe czapki na wiosne!
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
No nareszcie. :sexy:
Choć obawiam się że zbyt mało przekleństw żeby diss dobrze się przyjął wśród drugiej strony. I znowu się pewnie zacznie że to Tede nie daje rady sobie sam <_<
 

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
przecież Tede zjada Peje na śniadanie jeśli chodzi o to :D
a teraz Parias grubo pocisnęli :)
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
Nie no, Keffyr, reklamę to Tede mógł zrobić Gandziorowi. Myślę że Molesta nie potrzebuje rozgłosu w hip-hopie, znani są raczej, dodatkowo teraz nagrywają płytę z Eldo.
 

Keffyr

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Czy w tym kraju nie ma ludzi, którzy zauważą choć trochę racji po oby stronach konfliktu??? Tylko większość PsychoFanów którzy nie widzą nic więcej niż swojego ulubionego artystę i cokolwiek by zrobili to oni i tak powiedzą że jest najlepszy nawet gdy myślą inaczej... Hipokryzja niektórych ludzi mnie przeraża.

Parias powiedzieli co wiedzieli i tyle Eldo niepotrzebnie się wpieprzył w to wszytko. Pokazał że Tede nazywając go dupolizem w 2001 Miał rację.
Nie chodzi też o to że oni pomagają Tedemu bo jak by tak było to by nagrali razem. Będzie ciekawie jak Rysiek nagra z Chadą & Pihem albo z Płomieniem 81....



To jeszcze nie koniec.... Zapewniam


Robert. No właśnie nagrywają płytę, a ostatnio było o nich cicho no to się chłopaki wychylili... ale to tylko moje zdanie masz prawo się z nim nie zgadzać Pozdro.


Rysiek Szybko zareagował: http://poznanskirap.com/aktualnosci.php/2010/04/28/molesta-skandal-prawdziwy-live-na-pocz-tek-od-rycha.html
Chłopaki mają niezły Tajfun na głowie hahaha
Ale Rysiek sam nie raz na scenie latał;p;p
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
Eldo nie podlizuje się Tedemu. Bo niby dlaczego?
Kiedyś się pokłócili, teraz się pogodzili i rozmawiają o hip-hopie. Wybrali dwie drogi tworzenia, ale są na tym samym poziomie, od początku słychać ich w rapie. No to oczywistym jest, że razem będą go bronić. Nagrają razem, to pewne, i na to najbardziej czekam, po tym pewnie już w ogóle przestaną mieć kumpli w hip-hopie. Oboje widzą większe, jakby, tło tego beefu, dla Peji to po prostu wojna, ale to nie jest tak. Tu chodziło, i mam nadzieję że będzie nadal , o coś więcej.
 
Do góry