Rychu Peja SoLUfka "Czarny Wrzesień"

sergio_

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Najnowszy album Ryśka ! Pobierac i sluchac ! :)
LINK : http://hotfile.com/dl/36536968/3f9c81b/Rychu_Peja_SoLUfka-Czarny_Wrzesien-PL-2010-SHH.rar.html
Tracklista:
1. Przeminęło z wiatrem prod. Hirass, rap: RPS
2. Frajerhejt 9.12 prod Hirass, rap: RPS
3. DTKJ (Dlaczego Tede :cenzura:ą jest) Rap: RPS
4. Czas hardcoru prod DNA, rap: RPS
5. Mam bekę prod. Hirass, rap RPS
6. Dureń z TVN prod Hirass, rap RPS
7. Ludzie z mej rzeczywistości prod. Hirass, rap: RPS
8. PEJA vs „HIP HOP” prod. DNA, rap: RPS
9. Powiedz jakie to uczucie rap: RPS
10. Wszystko na mój koszt prod. DJ. Decks, rap: RPS
11. Kontrargumenty rap: RPS
12. TDF (The Dick Fucker) prod. Magiera, rap: RPS
13. Gruby pojazd z Tede 3 prod. DJ. Zel, rap: RPS
14. Wrogu mój prod. DJ. Decks, rap: RPS
15. Powiedz jakie to uczucie 2 prod. Hirass, rap: RPS
16. Dissulfiran prod. Hirass, rap RPS
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
Powiem tak, dissy dobre, poziom Peji lepszy niż myślałem, ale..
Myślę że ten człowiek ma ze sobą jakieś problemy. Tak analizując jego płyty, zachowanie, teksty, wywiady, to widać że on mówi jedno, potem drugie, robi trzecie i dla niego wszystko jest w porządku. Najpierw mówi że w beefie ma poparcie, potem że Tede nie daje rady sam i zdobywa wspólników do beefu (ehh..) i na końcu robi kawałek że staje sam przeciw Hip-hopowi i jest wrogiem numer jeden, a potem jeszcze mówi że ma kumpli którzy za nim stoją...
Kolejna sprawa, w dissie "Ludzie z miej rzeczywistości" mówi że kumple go popierają i to ważniejsze niż ludzie z innej bajki (...). Myślę że ogólnie wszyscy wiemy, że Peja otoczył się czirliderkami i ci goście przyklaskują mu we wszystkim, nie ma się co szczycić Rychu.
A dalej się będę wywodził jeśli znajdzie się chętny :]
 

motyx

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
185
Punkty reakcji
2
Z Rysia się robi hipokryta.
Mówi, że nigdy nie miał kasy i najeżdża na tych, to tą kasę mają.
W następnym kawałku mówi, że lubi wozić się z kasą, bo ją zarabia na muzyce.

Disy są na Tedego. Po co ten najazd w kilku kawałkach na Eldokę?
Jako kolega wyżej powiedział:
"Myślę że ten człowiek ma ze sobą jakieś problemy."
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ej tak naprawdę mało wiecie o jego zachowaniu w wywiadach a twórczości muzycznej a udzielacie się na forum bo tylko tu krytykując kogoś możecie zaświecić. nie rozumiem tego. po co go obgadujecie jak sami nie jesteście lepsi potraficie siedzieć tylko przed kompem i krytykować innych a sami nie robicie nic porządnego dla polskiego hip hopu. nie znacie jego wizerunku i jego osoby a pier*olicie!! ja na przykład miałem zaszczyt go poznać i powiem wam że to zupełnie inny człowiek niż go media opisują!! ja na przykład nie lubię tedego ale nie wypowiadam się na jego temat bo nie znam osobiście tego gościa i nie mam zamiaru trzaskać farmazanów o nim bo słyszałem coś tam w telewizji a tak naprawdę nie mam o niczym pojęcia bo mogę tylko patrzeć z medyjnego punktu widzenia!! jak mnie taka błazenada wkur*ia to masakra!! ogarnijcie się ludzie!!

i dzięki ziomuś za linka;p
 

Benz

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2009
Posty
225
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Eudezet // Pabianice
i najbardziej ucieszyłby mnie w tym momencie jakiś wspólny kawałek Eldo i Tedego w opcji najazd Peje ;]

sprawdzę zaraz ten "czarny wrzesień" ;] bo jeszcze nie wiem co kryje sie pod tym tytułem ;] ale być może moje zdanie co do "kto jest górą w tym beefie" przechyli sie na którąś ze stron lub zostanie w miejscu

i nie żebym hejtował , słucham i Ryśka i Tedego , ale w beefie póki co górą jest Tede jak dla mnie , tak samo moje zdanie w bitwie między Pezetem i Tede , gdzie Pezet to jeden z moich ulubionych raperów , ale jednak kawałek "3 korony" Tedego to chyba jeden ze skrajnie najlepszych dissów w historii całego naszego ojczystego Rapu ;D
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
mega pocisk. Tede odpadł.. ciekawe co teraz Tede odpowie gdy jego argumenty był tak mocne a teraz okazują się takie słabe.. :)
 
W

wroneczki4

Guest
Jaracie się tym, a z całej płyty tylko 1 diss jest dobry, ale jak kto lubi.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
wroneczki, czytałem Twoje wypowiedzi i sory ale Ty jesteś 'anty Peja' i 'Pro Tede' więc raczej nie jesteś wiarygodny w tym temacie.

Taki mały cytacik.. :) co do 'hajsu' i tego, że Ryś się sprzedał..

"zrozumiałeś, że nie nawijałem o hajsie przed tobą,
skoro wciąż na brak hajsu narzekałem idioto,
to ma związek z ekonomią, pewnie wiesz jestem sierotą,
każdą zdobytą złotówkę, inwestowałem cioto,
osiągnąłem swój cel, spełniłem ten polski sen,
i nie ważne że przy 'Na Legalu?' znów okradli mnie,
nie to było najważniejsze, nie patrzyłem na pieniądze
i dlatego z T1 postąpiłem nieostrożnie
nawet jeśli wcześniej Józek z Grammatika mnie ostrzegł
nie miałem zbytnio wyjścia im oddałem płytę ośle,
dziś bogatszy w doświadczenie, grosz na koncie, też dziś mądrze
wiec nawijam o kapuście, bo zarabiam to jest proste"

PROSTE. A album jest świetny. Polecam przesłuchać bo Tede został rozłożony w elegancki sposób.
 

Mateusz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zgadzam się!! Tede poległ i się bedzie ciężko podnieść!!

" ta ta ta, ta ta ta bo ja znam Tedego twarz
ta ta ta, ta ta ta stara kur*a straci chajs" :lol:
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
sami nie robicie nic porządnego dla polskiego hip hopu.
Kupuję płyty.

Peja zachowuje się bardzo nieelegancko. Nie załatwia tej sprawy samemu, tylko podburza swoich fanów (a statystyczny profil fana Peji jest nam dobrze znany, choćby z bram czy ciemnych zaułków) by mu pomagali. To jest hip-hop, nie chodzi o to żeby rozpier*alać komuś koncerty, tylko żeby niszczyć go lirycznie. Zresztą, to jest ogólny problem marginesu, załatwianie spraw kolegami.

Co do płyty, mówię po raz kolejny, to że dany argument na płycie się znajduje, to nie znaczy że jest on prawdą. Może, podajcie parę takich 'pocisków' to się zastanowimy czy są mocne czy nie, nie każcie mi słuchać tego kolejny raz.

Aha, no i do tego Rychu cały czas kopiuje:
Errata - trzy dissy Rysia (potem w odpowiedzi na wywiady dwa kolejne)
cgm Tede - cgm Peja
A/H24N2 - Czarny Wrzesień
Promomix (diss na polskich raperów) - vs Hip-Hop

no i jeszcze "dlaczego Tede ku**ą jest" to kopia dissu Tupaca.

Bez spiny
 
W

wroneczki4

Guest
Munsun nie jestem, ani pro 1, ani anty 2. Teraz już mi to koło dupy lata. Przejechałem się na Tede i tyle. Ogólnie to mi spływają te ich dissy.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
robert_cj
Peja chce go zniszczyć i dobrze. To samo chce zrobić Tede, gdyby to była tylko wojna liryczna to po co wywiady ?. Sam Tede też kiedyś straszył głupiego Nowatora, że go naj.ebie.. Peja może więc robi z Tedego śmiecia. Tede zrobił to samo se swoim wpisem na facebooku. to chyba proste. Idą na całego. Nigdzie nie jest napisane tak, że beef to tylko RAP.. w USA się zabijali.. z USA beef się wywodzi więc to jest beef. Beef to wojna na całego.

W jaki sposób Peja podburza fanów ?

Peja kopiuje z Tupaca ?.. Pożal się boże.. słychać nawet po flow, że to pod 2P zrobione ale czemu ? bardzo dobrze to wykorzystał bo Tede co chwile pyta czemu Peja go ku.rwą nazywa. i do tego Tede cisnął w wywiadzie, że Peja chce za 2P robić więc to było bardzo trafne. :>

Jak Peja kopiuje.. od dał free. Żadna kopia. Tede dał 3 dissy a Peja 5 i też wywiad więc co to za gadka, że 2 są na wywiad skoro Peja też dał. Peja pojechał mu z odwołanymi koncertami. Tede dał płytkę to Rysiek też.. co to za kopiowanie ? Musiał odpowiedzieć z impetem więc to zrobił płytką jak Tede. Co miał 3 dissy na płytę rzucić ? Poszedł o krok dalej bo to normalna płyta.

Ale jak mamy dyskutować skoro ktoś tu Ci ma coś dać żebyś się zastanawiał... zamiast samemu słuchać..

Dobra Płyta. Powtarzam. Tede jest zgaszony na wielu argumentach swoich ;]
 

robert_cj

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
61
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Piekary Śląskie
"Dobrze wiecie co zrobić, Tedego dobić"
"Jak spotkasz Tedego to tę kur*ę potrzaskasz"
Dalej już nie pamiętam, zresztą tym ludziom, tym 'ludziom' wiele nie trzeba. Tak jak słucham jego płyt, tak męczą mnie jego prymitywne dissy, dlatego nie potrafię teraz wypisać. Tede potrafi go wyśmiać, robi to inteligentnie, Peja za to bluzga, to dosyć pierwotne zachowanie.

Co do Nowatura, Tede go straszył, rozumiesz? Straszył. Peja nie żartuje, co więcej, Peja mu grozi. Tym że przyjdzie na koncert i mu naje*ie, tym że nie będzie dało się zrobić urodzin w Mielnie, tym że ma 'szlaban na rewirach'. Może to ostatnie to tylko tekst, z tym że ktoś z tej bandy degeneratów którzy mu przyklaskują może tego nie zrozumieć. Tak się spraw nie załatwia w hip-hopie.

W jakich argumentach Tede zgaszony? Przestańcie wreszcie tak mówić, zacznijcie wymieniać. Na forum Peji wypisałem koło 20 argumentów Tedego, jeszcze sprzed wyjścia A/H24N2, mogę bez problemu skopiować tutaj.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
"Album" daremny. Przesłuchałem na jego YT. Boję się o stan zdrowia psychicznego Peji. Dla swojego dobra powinien się przebadać... Cała ta sytuacja staje się męcząca. I o ile Tede trzyma jako taki poziom - A/H24N2 było niesamowicie udane (i nie mówię tego w kontekście dissu na Peję tylko ogólnie, tekstowo, pomysłowo, z udanymi podkładami) o tyle Peja zachowuje się jak zbuntowany dzieciak, który narozrabiał w szkole i po mimo niepodważalnych faktów krzyczy i udaje głupka. Z każdą kolejną sekundą jakiegokolwiek nowego materiału związanego z Zieloną Górą zakopuje się coraz głębiej w dnie...
O jakimś żenującym filmiku, który zobaczyłem dzisiaj nie wspominając - jakaś laska stoi obok Peji i mówi jaki to Szymon Majewski jest daremny... Żenada.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
stuq.. tak tak oczywiście. Od początku byłeś za Tede i teraz nawet gdy Peja go miażdży będziesz piszczał, że jest źle i Tede supermiszczem jest. Naprawdę żenada co poniektórych.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Munsun - na forum nie byłem od Bóg wie kiedy, może znajdziesz post mojego autorstwa, że napisałem, że jestem za Tede. Może tak było. Nie jestem psychofanem ani jednego ani drugiego. Jedyne co przemawia na stronę Tedego to styl. A/H24N2 jest udane, nie ważne czy skierowane byłoby do Daba, Eldoki, Fisza, L.U.Ca, kogokolwiek... Po prostu dobra robota.

Twój poziom IQ daje zauważyć się w moim profilu, dzięki za komentarz ;-)

Pozwól, że się pochwalę światu:
"Munsun
dziś, 14:44
stuq to frajer
stuq to buc
żyje po to by go tłuc :*"

W tym momencie kończę ewentualną rozmowę z tobą.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
Ojej. Peja nagrał dobre kawałki na Tede ale dla takiego hipokryty jak ty zawsze będzie źle bo nie lubisz Peji :).
Tak ten komentarz wskazuje, że jestem idiotą, przygłupem i nie warto ze mną dyskutować :).
Takie podejście mówi o twoim strasznie wysokim rzecz jasna poziomem inteligencji. :*

"W tym momencie kończę ewentualną rozmowę z tobą" ależ ty słów używasz, taki poważny jesteś.. pewnie z bogatego domu. Chyba proste, że banan jest za bananem i nie lubi Peji bo nie rozumie o czym on nawija.

Żegnam.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
No a ty jesteś z bogatego domu.. stary ci wchodzi do wanny i kupuje zabawki żebyś nikomu się nie poskarżył. Karmią cie cukierkami i wyglądasz jak manekin. :*

Ja nie rozróżniam tylko widzę jak on pisze i gardzi dorobkiem Peji. Ja nie jestem za Peją brzydalu tylko wyrażam zdanie jeśli chodzi o ten beef i wygrywa w nim Peja. Każdy wyciąga z tekstów Ryśka co chce, ja nie wyciągam z nich agresji tylko dobre przesłania których w tekstach Tedego nie ma, nie było i nie będzie. Proste
 
Do góry