Ruszają mi się jedynki! :( Boje się

kuba1794

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 15 lat. I mam problem ponieważ ruszają mi się jedynki :( Inni mówią że to jest złudzenie, ale jak patrze do lustra i nim, ruszam to widze minimalne ruchy. Boję się że mi wypadną :( Wydaję mi się że one ruszaja mi się już bardzo długo, ale teraz zaczełem się bać że mi wypadną :( Powiem dziś mamie żeby mnie do dentysty umówiła... Co wy o tym myślicie? Co mam zrobić? I czy te zeby mi wypadną? A co dentysta mi zrobi? Wyrwie mi je od razu?
Proszę o odpowiedzi
Dziękuje Wam z góry i pozdrawiam.
Jak coś to pytajcie, odpowiem Wam.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Idź do dentysty , a na razie o nic się nie martw.

Myj zęby, i nie wpieprzaj słodyczy.
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
kuba1794 napisał:
A co dentysta mi zrobi? Wyrwie mi je od razu?
Pewnie, im wcześniej tym lepiej.

A tak całkiem serio, jestem 10 lat starsza i jedynki ruszały mi się chyba jeszcze przed 15-tym rokiem życia :) Do tej pory nie wypadły :p i myślę, że jeszcze długo zostaną na swoim miejscu ;) Wizyta i konsultacja ze stomatologiem jest konieczna, żeby stwierdzić przyczynę i wdrozyć ewentualne leczenie, jednak bez obaw, zębów nie stracisz, chyba że wyrżniesz o podłoże :p A masz jeszcze jakieś inne objawy, jak np. krwawienie dziąseł lub opuchlizna?
 

kuba1794

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
tuńka napisał:
A co dentysta mi zrobi? Wyrwie mi je od razu?
Pewnie, im wcześniej tym lepiej.

A tak całkiem serio, jestem 10 lat starsza i jedynki ruszały mi się chyba jeszcze przed 15-tym rokiem życia :) Do tej pory nie wypadły :p i myślę, że jeszcze długo zostaną na swoim miejscu ;) Wizyta i konsultacja ze stomatologiem jest konieczna, żeby stwierdzić przyczynę i wdrozyć ewentualne leczenie, jednak bez obaw, zębów nie stracisz, chyba że wyrżniesz o podłoże :p A masz jeszcze jakieś inne objawy, jak np. krwawienie dziąseł lub opuchlizna?
Opuchlizny nie mam. A dziąsła czasem (rzadko) krwawią. Ale to nie w okolicach jedynek. Dzięki za odp. Ulżyło mi.
 
Do góry