'Rurki' dla faceta?

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
ja nie mam hehe :D bo jakoś nie przypadły mi do gustu ...
A to jak to ?? Mi strasznie przypadły do gustu... I teraz nie chodzę w innych dzinsach niż rurkach xD




Kapciuszek ... Własnie wiem coś mi nie poszło z tym cytowanie :] Muszę nad tym popracować ...
A co do tego wyszczuplania zgodzę się ...
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Khm.. khm..
Powrót do tematu :D
Gadamy tu o facetach w rurkach, anie dziewczynach :lol:

Ale ja tam ich nienawidzę po prostu xD
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hmm, ważnym dla Was jest czy to jeansy czy rurki? Patrzycie na nazwę, czy uogólniacie krój spodni? Jeśli komuś jest ładnie w rurkach = nienawidzę człowieka, bo ma rurki, co z tego, że fajnie wygląda?
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Kapciuszek, po prostu ich nie lubię i tyle :p nie to, że jestem wybredna, tylko nie podobają mi się :)
Anonymous, dobrze piszesz. Przecież o 'fajności' nie poznaje się po ubiorze.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Anonymous tu nie chodzi o sympatii bądź nie lubieniu kogoś tylko dlatego że nosi rurki :mruga:

po prostu chudzi, wysocy chłopcy wyglądają okropnie w rurkach - ale to ma mały wpływ na to czy ich lubie czy nie :]
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Sens w noszeniu rurek ma to, że mają się zwężać i sprawiać wrażenie, że ktoś ma chudsze nogi (w przypadku męskich rurek) - wiadomo, że u wysokich i chudych nie ma sensu stosować tego typu iluzji :>
 

Gavino

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak jeszcze nigdy niechodziłes w "rurkach" to przez pierwsze 2 dni noszenia bedziesz musiał się przyzwyczajac bo maja waskie nogawki i ogolnie czujesz sie w nich scisniety :) Ale to tylko na poczatku tak Ci sie wydaje a pozniej juz jest ok a co do wyglądu to sam nosze i wszystcy mowią ze fajne nie wiem czy z grzeczosci ale chwalą :) Teraz tak lubie swoje "rurki" ze mógłbym w nich chodzić codziennie :D i coraz wiecej facetow zaczyna w takich chodzic :)



Ed.
Zapomniałem dodac ze jak juz masz rurki to niemożna zakładać masywnych butów np. skate, sportowe adidasy lub jakies trapery bo to beznadziejnie wygląda :)
Do rurek wg mnie powinno sie chodzic w jakis niedużych butach typu halowki,pantofle itp :)
 

talanar

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
40
To przynajmniej wiem że toto sie nazywa rurki :D Czasem sie takie widzi na ulicy, sie zawsze zastanawiam skad sie takie biora bo ich w sklepach nie widać (nie żebym jakoś wielce po sklepach latał, ale na wystawie by bylo widac).
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Żal, mi takiego typa i jego przyrodzenia.
Żal to jest mi ciebie. A co do przyrodzenia to rurki wcale tak nie są obcisłe w każdym razie meskie, sam mam jedną parę chodzę w nich, sa znacznie wygodnieszka od skate spodni w których wcześniej chodziłem i wcale nie przyeszkadzają w chodzeniu przez to że są wąskie wręcz przeciwnie dużo lepiej się w nich chodzi. A co do gejowatości rurek to wcale nie uważam że są gejowe ja je noszę a nie jestem gejem i nie chodzą w różowych koszulkach. Jak się w tych spodniach chodzi i słucha muzyczki takiej jak guns and roses to od razu czuje się klimat tamtych lat . pozdro
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Nie potrzebnie rozkopałeś temat, skoro już parę tematów było rozpisywane na temat właśnie rurek. Tak czy inaczej, rurki to kicha. Cenie sobie wygodność, ale dresu nie założę.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
lukeero napisał:
Nie potrzebnie rozkopałeś temat, skoro już parę tematów było rozpisywane na temat właśnie rurek. Tak czy inaczej, rurki to kicha. Cenie sobie wygodność, ale dresu nie założę.
Nie zebym bronil rurkowcow, ale jesli cenisz sobie "wygodność" to wystarczy kupowac spodnie z domieszka elastyny. Rozciagaja sie jak guma, szpagat mozna w takich zrobic ;) Nie wyobrazam sobie 'zwyklych' spodni gdzie ledwo mozna noge do gory podniesc!
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Faceci nie chodzą w rurkach bo muszą mieć miejsce na jaja. A tak serio to nie rozumiem tego szału na punkcie tego typu spodni. Wolałbym już w majtkach chodzić.
 
M

MacaN

Guest
Maxxie napisał:
Faceci nie chodzą w rurkach bo muszą mieć miejsce na jaja. A tak serio to nie rozumiem tego szału na punkcie tego typu spodni. Wolałbym już w majtkach chodzić.
Ależ to pierwsze można potraktować serio. Jaja muszą mieć luz w końcu, a nie ściśniesz je spodniami tak, że fujara Ci się odbije na nich i wyjdzie parę centów przed płaskość nóg ;)
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
lukeero napisał:
Nie potrzebnie rozkopałeś temat, skoro już parę tematów było rozpisywane na temat właśnie rurek. Tak czy inaczej, rurki to kicha. Cenie sobie wygodność, ale dresu nie założę.
"wygodność"? :) tak czy siak mojego rurkowego dylematu nie rozwiązałeś ;) ja mam teraz fazę na takie luźniejsze spodnie i to nie czarne ani brązowe ani szare, tylko coś wpadającego w śliwkę, trochę jak burgund : http://www.jeansdom.pl/11068-meskie-koszule-premiere-pepe-jeans-PM300785516.html#
 
Do góry