Ruch Demokratyczny Obywateli RP

Status
Zamknięty.

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
[font=Lucida Grande']Witam Was wszystkich,[/font]
[font=Lucida Grande']Ruch Demokratyczny Obywateli Rzeczypospolitej Polskiej jest ruchem społecznym mającym na celu poprawę jakości życia w Polsce.[/font]
[font=Lucida Grande']Obecnie dążymy do uformowania [ogólnonarodowej] partii pozbawionej wszelkich cech dotychczasowych ugrupowań politycznych, które dewastowały przez te wszystkie lata nasz Kraj.[/font]
[font=Lucida Grande']Jesteśmy dość młodym ruchem społecznym, który obecnie skupia w swoich szeregach ludzi uczciwych, odpowiedzialnych i oddanych sprawie, chcących przeciwstawić się złemu systemowi jaki obecnie jest stosowany w naszym Kraju.[/font]
[font=Lucida Grande']Szukamy odpowiedzialnych i zaangażowanych w sprawę ludzi, którzy bezinteresownie zaoferują swoją pomoc w dalszych poczynaniach naprawy naszej Ojczyzny.[/font]
[font=Lucida Grande']Jeśli jesteś taką osobą i czujesz się na siłach: [/font]http://www.ruch-demokratyczny.pl
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Skąd ja to znam.. Piszecie o rządzie fachowców, a sami układacie program. Trochę wyobraźni rodacy ;)
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Program jest efektem dyskusji która odbywa się na forum, dyskusji prowadzonej przez zwykłych obywateli dla których tworzymy ten RUCH, wiadomo że nie jest to ostateczna wersja na której będziemy się opierać, będzie ona poddana przeróbkom przez ludzi mających pojęcie o tym co robią, a nie tak jak to obecnie wygląda gdzie politycy decydują o wszystkim i wszystkich a fachową opinie mają w głębokim poważaniu…

Długo by o tym pisać dla tego odsyłam na nasze Forum gdzie można prowadzić dyskusje z osobami którym zależy na tym kraju i chcą coś z obecnym systemem zrobić by w końcu działał na korzyść obywateli…

Pozdrawiam…
 

quisquei

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2012
Posty
194
Punkty reakcji
10
Jeśli jesteście za liberalnymi zmianami w gospodarce, rządem fachowców, likwidacją ZUS, pełną prywatyzacją, prywatyzacja służby zdrowia, obniżeniem podatków oraz zmniejszeniem roli Państwa w gospodarce, to macie mój głos.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Z tego co ty mówisz to wy chcecie to samo robić co obecne rządy. Wy będziecie rządzić a fachowcy będą dla was pracować. Powinniście na samym wstępie zaprosić ludzi kompetentnych do pracy a zwykłych obywateli zostawić w spokoju. Zakładam że 90% osób piszących na waszym forum marzy o 12 tys diety.
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Różnych ruchów, partii i przedsięwzięć są setki (jak nie tysiące) niemniej życzę powodzenia.
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Słowo WY jest jak najbardziej tu pasuje, bo jednym z celów RUCHu jest oddanie władzy obywatelom, którzy w końcu będą mieć prawo do wybierania własnej władzy i odwoływania ich ze stanowisk gdy tylko zamiary rządzących zaczną odbiegać od realnego poczynania…

Obecnie wygląda to tak że mamy prawo wybierać te osoby które nam rządzący podstawią pod nos, a odwoływanie ich już nie leży w naszych staraniach nawet jak posłowie nie spełniają swoich obietnic, mowa o [JOW] gdzie można dowiedzieć się więcej na ten temat tu: www.zmieleni.pl

W obecnym systemie żadne referendum nie daje nam pewności o tym żeby decydować o poczynaniach naszego rządu, bo rządzący takie referendum mogą nie dopuścić by weszło w życie, przykład wiek emerytalny 67…

RUCH powstaje po to żeby wybrać najbardziej odpowiednie osoby w Polsce do pełnienia funkcji w kraju, nikt z nas nie pcha się do władzy bo są od nas mądrzejsi to samo tyczy się 90% obecnych polityków i rządzących na wysokich stanowiskach państwowych to są osoby które nie mają kompetencji na pełnienie tych funkcji i działają wbrew temu o co każdy obywatel chcę walczyć…

RUCH jest symbolem który ma przypomnieć że to rząd jest pracownikiem obywali tego kraju, a nie na odwrót…



RUCH OBYWATELSKI
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jeżeli przez słowo WY rozumiesz Obywatele , to tak…
System, a co za tym idzie i konstytucje żeby była bardziej klarowna i zrozumiała dla zwykłych obywateli, a nie tylko dla prawników którzy i tak mogą interpretować ją na wiele sposobów, a jak będzie interpretowane zależy zazwyczaj od grubości twojego portfela i znajomości…

Czas to zmienić, a jak zmieniać to najlepiej zacząć od fundamentów…

 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Ja tam rozumiem konstytucje.. Z ustawami jest gorzej :)

Myślę że tworzenie kolejnej organizacji pogorszy tylko sprawę. Pokazujcie zapracowanym ludziom całe zło, a ci źli ludzie odejdą automatycznie od władzy.
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jak chcesz to zrobić kiedy rząd ma w garści większość „MEDIA” w tym wszystkich swoich ludzi rozstawionych w KRRiT oraz inne mózgo-trzepy potrzebne do siania propagandy i robienia ludziom wody z mózgu... ?

Co do konstytucji i ustaw wszystko się pokrywa zmiana jednego doprowadzi do klarowniejszego przedstawienia zapisów oraz praw do których trzeba się stosować…

 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Do rozmowy z człowiekiem nie są potrzebne media. Wystarczy chwila czasu i kawałek cichego miejsca.
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Chyba zdajesz sobie z tego sprawę jakim trudnym tematem do rozmów jest polityka?
Zwłaszcza po tym co nam fundują rządzący od XX lat, ciężko jest przekonać bliskich, znajomych do takich dyskusji, a co dopiero ludzi ci obcych…

Pozdrawiam…

 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
U mnie w domu o tym co się dzieje w kraju i na świecie mówi się ciągle. Problemy w czasie rozmowy o polityce przeważnie występują przez brak wiedzy. Często bywa tak że ktoś dla samej zasady staje po stronie pewnej ideologi czy parti. Wmawia nam jakieś bajki i dla własnej wyższości będzie bronił swoich mitów.
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
"Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: - Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: - Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z Krzysiem?"
 

VerciPL

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie wiem, a bynajmniej nie mam pewności, to samo tyczy się 11 września czy Smoleńska, ba nawet zabójstwa Kennediego…

Ale z tego co wyczytałem ze sprawdzonego źródła, komputery które liczyły głosy posiadały SERVERY w Rosji i już samo to daje do myślenia…

Jedyne co jest pewne to śmierć i podatki :p
 

nowy.świt

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Już sama nazwa RuchDEMOKRATYCZNY napawa obrzydzeniem.

Swoją drogą powstała ostatnio partia libertariańska.

Strony oficjalnie chyba nie mają ale mają profil na FB: http://www.facebook....rianska?fref=pb


Demokratów odsyłamy do lamusa... Demokracja z wolnością do samostanowienia jest nie do pogodzenia.

I tak oddani i lojalni sprawie są wszyscy - dopóki nie poczują zapachu gotówki podatników.
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Już sama nazwa RuchDEMOKRATYCZNY napawa obrzydzeniem.
Ha - Libertarianism i idacy za nim kult pieniadza i egoizmu jest w praktyce o wiele skuteczniejszy w obrzydzaniu


Swoją drogą powstała ostatnio partia libertariańska.

Strony oficjalnie chyba nie mają ale mają profil na FB: http://www.facebook....rianska?fref=pb
Spoko nie za wiele osob to interesuje , poparcie na granicy bledu statystycznego.


Demokratów odsyłamy do lamusa... Demokracja z wolnością do samostanowienia jest nie do pogodzenia.
Libertarianism z prawdziwym zyciem tez jest nie do pogodzenia :))


I tak oddani i lojalni sprawie są wszyscy - dopóki nie poczują zapachu gotówki podatników.
Rozumiem ze w Libertarianism gdzie wszystko zalezy od grubosci portfela ludzie nie leca na kase ? Nie manipuluja , oszukuja , kradna ??
Wszyscy dzialaja wedlug wyuzdanych ideologicznych zasad oderwanych od prawdziwego zycia nawet jesli mialo by sie to wiazac z dzialaniem na wlasna niekorzysc byle by tylko utopia dalej istniala ??

Chlopie zastanow sie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry