Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
krystynadal napisał:
Ja miałam 15 kg nadwagi i niestety bardzo duży celulit. Udało mi się zrzucić póki co 8 kg, dietą, masą ćwiczeń. Na celulit stosowałam masaż na sucho oraz balsam taovital.pl/cellurase-balsam-anty-celulitysowy-z-kofein-lypocare-l-karnityn-i-bodyfit-x28100mlx29-249-p.asp
Teraz lubię odkrywać swoje nogi, a gdy patrze w lustro prawie nie widzę celulitu.
Masa ludzi twierdzi, że balsamy nic nie dają. Ciężko wymagać cudów i zaniku celulitu gdy się leży przed TV i wcina chipsy. Na pewno stosowanie balsamów trzeba połączyć z odpowiednim nawodnieniem, zdrową dietą, aktywnością fizyczną i masażem. Trzeba spróbowac i być cierpliwym, a to zaprocentuje.
banka chinska na cellulit najlepsza :) i kosmetyki oczywiscie + regularne smarowanie
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
jak jeszcze coś jestem w stanie zrobić z cellulitem, wiecie kremy, dieta, ćwiczenia, kosmetyki jakoś sobie radzą tak z rozstępami to jest jakaś masakra, chyba nie ma nic bardziej skutecznego niż odpowiedni zabieg. Tutaj marekwasiluk.pl/uwaga-na-podrobki znalazłam trochę informacji jak sobie z nimi radzić. Ale chciałam się was dopytać, czy korzystałyście z takich zabiegów?
 
J

Jula92

Guest
Używała któraś Was kosmetyków Professional Home Expert Bielendy? Ja stosuje od miesiąca regularnie kosmetyki z tej serii ujędrniające i zwalczające cellulit i naprawdę widzę poprawę. Ważne jest żeby robić regularnie peeling, masować miejsca gdzie jest najwięcej cellulitu, a do tego ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Wtedy efekty gwarantowane :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
Używała któraś Was kosmetyków Professional Home Expert Bielendy? Ja stosuje od miesiąca regularnie kosmetyki z tej serii ujędrniające i zwalczające cellulit i naprawdę widzę poprawę. Ważne jest żeby robić regularnie peeling, masować miejsca gdzie jest najwięcej cellulitu, a do tego ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Wtedy efekty gwarantowane :)
no tak, bo egularnosc to klucz do sukcesu. oprocz diety i cwiczen :) i peelingi tez sa wazne. ja dopiero zaczynam z tym professional home expert, bo u mnie ejst taki problemz e zapominam sie smarowac :) ale teraz to juz alarm w telefonie ustawiam haha :D
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
moja koleżanka używała jakiś czas balsamu rozgrzewającego i potem masowała skórę taką specjalną rolką, którą można w rossmanie kupić- to na cellulit- podobno pomaga
 
J

jessi_ca

Guest
candice90 napisał:
Używała któraś Was kosmetyków Professional Home Expert Bielendy? Ja stosuje od miesiąca regularnie kosmetyki z tej serii ujędrniające i zwalczające cellulit i naprawdę widzę poprawę. Ważne jest żeby robić regularnie peeling, masować miejsca gdzie jest najwięcej cellulitu, a do tego ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Wtedy efekty gwarantowane :)
no tak, bo egularnosc to klucz do sukcesu. oprocz diety i cwiczen :) i peelingi tez sa wazne. ja dopiero zaczynam z tym professional home expert, bo u mnie ejst taki problemz e zapominam sie smarowac :) ale teraz to juz alarm w telefonie ustawiam haha :D
haha, dobry pomysl z tym alarmem! ja wieczorem czasem nie mam siły i ochoty na peeling tylko szybki prysznic, ale od jakiegos czasu staram sie byc systematyczna i wcierac te preparaty, bo stwierdzam ze szkoda pieniedzy, skoro kupilam to zużyję. mam te z profesional home expert i naprawde skora jest fajna w dotyku i coraz jedrniejsza. a powiedzcie mi stosujecie to caly czas czy tylko jako kuracje przez pare tygodni i odstawiacie? nie wiem w jaki sposob uzyska sie lepszy efekt
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
Używała któraś Was kosmetyków Professional Home Expert Bielendy? Ja stosuje od miesiąca regularnie kosmetyki z tej serii ujędrniające i zwalczające cellulit i naprawdę widzę poprawę. Ważne jest żeby robić regularnie peeling, masować miejsca gdzie jest najwięcej cellulitu, a do tego ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Wtedy efekty gwarantowane :)
no tak, bo egularnosc to klucz do sukcesu. oprocz diety i cwiczen :) i peelingi tez sa wazne. ja dopiero zaczynam z tym professional home expert, bo u mnie ejst taki problemz e zapominam sie smarowac :) ale teraz to juz alarm w telefonie ustawiam haha :D
haha, dobry pomysl z tym alarmem! ja wieczorem czasem nie mam siły i ochoty na peeling tylko szybki prysznic, ale od jakiegos czasu staram sie byc systematyczna i wcierac te preparaty, bo stwierdzam ze szkoda pieniedzy, skoro kupilam to zużyję. mam te z profesional home expert i naprawde skora jest fajna w dotyku i coraz jedrniejsza. a powiedzcie mi stosujecie to caly czas czy tylko jako kuracje przez pare tygodni i odstawiacie? nie wiem w jaki sposob uzyska sie lepszy efekt



ja caly czas od 2,5 miesiaca mniej wiecej. musisz dlugo to sotosowac zeby byly efekty. a naprawde widac roznice
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Ja się wybieram na jakiś zabieg do profesjonalnego salonu, w domu sama nic nie zdziałam...w wwie w centrum co polecacie?
 

Sara32

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bardzo skuteczna jest maść ozonosept. Likwiduje rozstępy i celulit. Wiem, że jest dostepna w gabitecie ozonoterapii Salus, przy metrze Służew. Normalnie w sklepach jej nie dostaniesz bo to produkt leczniczy. Pozdrawiam
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
dobrze nawilża i dodatkowo wyrownuje kolory skóry i nadaje fajny odcien krem 10w1 od bielendy, multifunkcyjny i w dobrej cenie
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Rozstępów się raczej nie usunie jak raz sie pojawią. No chyba,że laserem.

Jednak cellulit można usunąc ćwiczeniami i odpowiednim kosmetykiem. Sama stosuję vialise. Namówiły mnie na to opinie na wizażu. I wpływ na skórę ud bardzo dobry.
 

milena_lena

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
ponoć masaż bańką chińską nieźle działa, sama jeszcze nie próbowałam ale przymierzam się do tego :)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
rozstepy to zmora nie jednej kobiety, z nimi za wiele nie da sie zrobic. Mozna usunac laserowo, ale to kosztuje... nie malo kosztuje. Natomiast cellulit mozna wypracowac, wycwiczyc , w necie jest mnostwo cwiczen od roznych trenerow. Ja dodatkowo kupuje sobie kremy, balsamy ujedrniajace, bo one dobrze nawilzaja i wygladzaja skore, napinaja ja. Teraz uzywam ujedrniajacy kokosowy z bielendy z serii olejkow w kremie i dla mnie obled. Super dzialanie, super konsystencja i piekny zapach.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
żeby się ich pozbyć to trzeba dużo ćwiczyć i zmienić dietę, bo od niej też dużo zależy.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
To prawda, bez diety i wysiłku nie ma o co marzyć żeby cellulit zniknął można go tylko zmniejszyć używając odpowiednich kosmetyków, może peeling bielendy wygładzający pomoże?
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
Zależy czy są białe czy czerwone jak te pierwsze to jakieś zabiegi kosmetyczne, ale niestety jedynie można zmniejszyć ich widoczność, a usunąć nie bardzo. Na cellulit kremy+dieta+aktywność+peelingi i masaże. Tutaj opcji jest znacznie więcej
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A na cellulit polecam wam zabiegi endermologii , dla mnie to najlepsza metoda, efekty są rewelacyjne! Ja chodzę do salonu Mariposa w Warszawie na ul. Twardej, to moje sprawdzone juz miejsce. Także masaż podciśnieniowy jest mega skuteczny na ten okropny i niechciany cellulit :)
 
Do góry