Rozrywka Warszawa

Paulina88a

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć, planujemy z mężem wybrać się do Warszawy, mąż ma urodziny i chciałabym zrobić mu prezent i postawiłam na gokarty, czy coś możecie polecić? Szukałam i znalazłam coś takiego a1karting.pl/atrakcje-rozrywka-w-warszawie/ czy ktoś może był?
 

Renkao

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Może wstąpcie do Teatru Wielkiego Opera Narodowa na spektakl. Rewelacja jak dla mnie, super spektakle tam grają :)


Po spektaklu koniecznie odwiedzcie Bar&Restauracje Bubbles na tyłach tego Teatru :) Bardzo fajna restauracja, no i sam lokal jest super. Mają pyszne jedzenie, dobre ceny jak na taką jakosc, jest miła obsługa, i też maja szampany z całego świata, które warto spróbować :)









 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
Nawiązując do rozrywki w Warszawie- chętnie polecę intrygujące (już samą nazwą :D) Muzeum Wódki (niedaleko Metra R. Arsenał), niedawno wybrałam sie tam z rodzicami, postanowiliśmy z bartem zabrać tam tatę na 50 urodziny, jako dodatek przed uroczytością w restauracji i muszę przyznać, ze to był świetny pomysł, wybraliśmy się na zwiedzanie z przewodnikiem i z dodatkową degustacją :D Do był naprawdę miło i ciekawie spędzony czas...polecam ze znajomymi, czy z rodziną wybrac sie w to miejsce :)
 

wik90

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
Kingulaula napisał:
Nawiązując do rozrywki w Warszawie- chętnie polecę intrygujące (już samą nazwą :D) Muzeum Wódki (niedaleko Metra R. Arsenał), niedawno wybrałam sie tam z rodzicami, postanowiliśmy z bartem zabrać tam tatę na 50 urodziny, jako dodatek przed uroczytością w restauracji i muszę przyznać, ze to był świetny pomysł, wybraliśmy się na zwiedzanie z przewodnikiem i z dodatkową degustacją :D Do był naprawdę miło i ciekawie spędzony czas...polecam ze znajomymi, czy z rodziną wybrac sie w to miejsce :)
Też już byłam. Z chłopakiem :) Na koniec w sklepiku kupiliśmy sobie jeszcze taki fajny pas na szoty :p
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Nie znam Muzeum Wódki.
Byłem w Muzeum Polskiej Wódki a te jest na Pradze Północ na terenie byłej fabryki wódek Koneser.
Zabudowa przypomina łódzką Manufakturę.
Poniżej: link na Pragę dalej link na Wierzbową
 
Dołączył
31 Październik 2023
Posty
3
Punkty reakcji
0
Do góry