Rozpatrywanie swiadectw maturalnych

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ostatnio zauważyłem ze dużo młodych ludzi chce kupić sobie mature i właśnie tu moje pytanie czy uczelnie przy rozpatrywaniu każdego podania patrzą czy dokument jest wpisany do Rejestru Kuratorium ?? Kazda uczelnia ma setki studentów wiec maja trochę zachodu z tymi podaniami ale czy każdy z osobna jest dokładnie weryfikowany ? A może znacie jakieś historie ze ktoś skończył studia na lewej maturze i potem otrzymał doktorat i dorobił się naprawdę dużych pieniędzy ?:)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Pierwsze słyszę żeby ktoś chciał kupić 'maturę'. Prezentacje maturalne na ustny język polski - to i owszem, ale świadectwa maturalne?!

Swoją drogą nie sądzę, aby sprawdzenie tego było tak czasochłonne. Po to jest rekrutacja na uczelniach, żeby zweryfikować wszystko...
 

Fixus

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Pierwsze słyszę żeby ktoś chciał kupić 'maturę'. Prezentacje maturalne na ustny język polski - to i owszem, ale świadectwa maturalne?!

Swoją drogą nie sądzę, aby sprawdzenie tego było tak czasochłonne. Po to jest rekrutacja na uczelniach, żeby zweryfikować wszystko...

Interesuje mnie właśnie na jakiej zasadzie się to odbywa i jakie czynności są podejmowane
 
K

kinga_sc

Guest
Jest to sprawdzane wszystkie dane cke wprowadza do systemu, podają pesel i wszystko wiedzą.
 
Do góry