Roznice wiekowe u partnerow

qleszcz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
to juz jest duza roznica. nie chce tutaj nikogo oceniac, ale dla mnie to juz za duzo lat miedzy partnerami.
 

eva89

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2016
Posty
7
Punkty reakcji
1
Mój partner jest ode mnie starszy o 18naście lat. W ogóle nie czuję tej różnicy wieku i to nie tylko dlatego że młodziej wygląda ;-)
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Jak dla mnie 10 lat różnicy jest w normie. No ale, miłość nie wybiera i nie zagląda w pesel :)

Mężczyźni też wybierają starsze.
Do znanych par pod tym względem należą np. Gerard Pique i Shakira. Dzieli ich równe 10 lat, oboje urodzili się 2 lutego. On ma 29 lat a ona 39.
Albo Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness. On lat 47, ona 60.
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Mój mąż jest starszy o 12 lat. W tym momencie różnicy nie czuć wgl. Jesteśmy dopasowani charakterem i usposobieniem, mamy ten sam pogląd na większość istotnych spraw. Dopóki różnica wieku nie przeszkadza w dogadywaniu sie, to nie jest istotna.
 

Anna Moro

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mnie się wydaje, że społeczeństwo jednak łatwiej toleruje jak facet jest starszy od kobiety niż jak kobieta od faceta. No niestety w ogóle z tolerancją w Polsce to u nas trochę na bakier... Mam znajomą, która ma lat 28 a jej partner 60... Ja wiem, że wiek ponoć nie ma znaczenia, ale jakoś sama chyba nie umiałabym być z facetem, który jest w wieku mojego ojca albo i starszy... No ale wystarczy spojrzeć chociażby Marek Kondrat i Antonina Turnau, pomiędzy nimi też jest ogromna przepaść. Czasami się zastanawiam, czy młode dziewczyny, które wybierają starszych facetów nie mają deficytów miłości ojcowskiej...
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Annmor napisał:
Czasami się zastanawiam, czy młode dziewczyny, które wybierają starszych facetów nie mają deficytów miłości ojcowskiej...
Albo miłości do portfela i konta w banku...

Moja dziewczyna jest starsza ode mnie o niecałe 2 lata i jak moja rodzina to usłyszała to nastąpiło niesamowite poruszenie. Ale im przeszło i wszystko gra. Konserwatyzm w tym przypadku to bardzo ciężki przeciwnik, ale z czasem wszystko się układa.
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
A mnie wkurza takie uogólnianie że jak kobieta jest ze starszym facetem który ma pieniądze to jest z nim tylko dla nich. Nie przeczę że są takie przypadki no ale ludzie nie bądźcie ciemnogrodem. Moja siostra ma męża sporo od niej starszego i z kasą ale na bank go kocha. Poza tym widać że bardzo dobrze się dogadują i ogólnie to fajny gość.
 
W

wiki9969

Guest
Hm... serio? Miłość istnieje i tak jak jest w przypadku moich Rodziców, różnica wiekowa nie ma znaczenia. Ale znam przypadki, gdzie związek opierał się na kasie.
Przykładowo moja znajoma była z partnerem blisko 5 lat w związku . On postanowił w końcu się jej oświadczyć, a ona nie dość że odrzuciła oświadczyny, to na dodatek powiedziała , że go na nią nie stać. Z drugim partnerem (bogatym rzecz jasna ) zaręczyła się po trzech miesiącach znajomości. Pytanie: ile takich związków jest?
Jeżeli ludzie rzeczywiście kierują się uczuciami, to niech ta różnica będzie nawet i większa niż te 15 lat, ale jeżeli korzyścią materialną... to lepiej żeby taki związek w ogóle nie istniał. Po co bawić się uczuciami i ranić drugą osobę?
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
Napisałem że i takie związki oparte na kasie istnieją. Też wychodzę z założenie że to obrzydliwe. Pytanie na ile to związki w których koś kogoś oszukuje dla tych pieniędzy a na ile dwie strony wiedzą dobrze o co chodzi nawet jak nie powiedzą sobie tego wprost.
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Nie wyobrażam sobie żeby mój partner był o tej 20 lat starszy. Podziwiam takich ludzi :)
 
Do góry