Roznice wiekowe u partnerow

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie tak, charakter, sposób bycia itp a nie sztywna metryczka
 

melisssa56

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
a myślicie, że facet 50 letni może szczerze ZAKOCHAĆ SIĘ w 20latce??
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
może, nawet z wzajemnością. Taka 20 latka, która wychowywała się np bez ojca może darzyć silnym uczuciem dużo starszego mężczyznę, jako właśnie pomieszanie partnera i ojca
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Jasne że może... tylko niestety pewnie będą nieprzyjemności ze strony otoczenia.
Bo dla niektrych to za duża róznica wieku...
Ale chyba najważniejsze byście chcieli i trwali w uczuciu ;)
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ja swego czasu tez umawiałam się tylko ze straszymi ;) 7 lat to było minimum
a męża mam młodszego o 3 lata ;)
 

Leszek32

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ja osobiście wolę starsze kobiety. Lepiej się z nimi dogaduję , są bardziej doświadczone :p , więcej przeszły i to też ma wpływ na wyższy iloraz inteligencji :) Po prostu wiedzą czego chcą :)
Ale to nie znaczy, że młodsze są złe . Mam koleżankę, która ciągle sięspotyka ze starszymi od siebie facetami o 10, 15 lat... to już jest hardkor bo ciało u 30 paro latka czy 40 latka nie jest takie jak np u 25 latka.... ale kto co woli
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Preferuję starszych mężczyzn. Mój ex partner był 20 lat starszy ode mnie. Nie odczuwaliśmy tej różnicy wieku, nieznane było nam pojęcie konfliktu międzypokoleniowego, mieliśmy wiele wspólnych zainteresowań, ponadto, był nieziemsko przystojny... B)

Mam koleżankę, która ciągle się spotyka ze starszymi od siebie facetami o 10, 15 lat... to już jest hardkor bo ciało u 30 paro latka czy 40 latka nie jest takie jak np u 25 latka.... ale kto co woli
To samo można powiedzieć o Twoich upodobaniach. Przecież ciało u 30/40-latki nie jest takie jak np u 20-latki. ;)
 

danutag

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
mazowieckie
ania503 napisał:
Zgadzam się z poprzednikami podpisuje się pod tym nogą i ręką.

Osobiście ja wole starszego chłopaka tak do 3-4 lat ;)
Mam męża młodszego o 13 lat, było dobrze i jest teraz dobrze ale w międzyczasie romansik musiał się zdarzyć. Nie dokonałabym teraz takiego wyboru, na krótko tak ale nie na zawsze.
 

Dolnoslazak

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Najlepsze są związki z partnerami mniej więcej w tym samym wieku, ale zdarzają się wyjątki i to wcale nie takie rzadkie.
 

hyzop

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
wszystko zalezy od wieku wyjściowego. Różnica 5 lat w każdym przedziale wiekowym jest inna. 20 a 25 to przepaść, 30 a 35 juz lepiej, itd
 

Aleksander76

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
hyzop napisał:
wszystko zalezy od wieku wyjściowego. Różnica 5 lat w każdym przedziale wiekowym jest inna. 20 a 25 to przepaść, 30 a 35 juz lepiej, itd
Tak, zgadzam się. Dodam, że im kobieta jest starsza, tym przyjazniejszym okiem patrzy w stronę mlodszych partnerów. Jeśli są to osoby młode, nastolatki, to raczej dziewczyna nie będzie zainteresowana duzo mlodszym chlopakiem.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Praktyka jest najlepszym weryfikatorem teorii o dobrych różnicach wiekowych. Nawet j e d e n przypadek odmienny obala teorię, że różnice duże nie są dobre.

Moja Najśliczniejsza miewa wprawdzie pretensje o różnicę pokoleń (28 LAT) i o podśmiewanie się z jej "doświadczenia życiowego". ale jak przychodzi do spełniania jej życzeń ostatecznych wypowiedzianych w "jazgotliwej choleryczności", to wyje, ryczy i buczy i jest nawet gotowa zrezygnować na chwilę ze swojej przekory i dominacji, która mi nie przeszkadza, bo jest przeważnie połączona z odpowiedzialnością.
Lubię "dziadę". Uwielbiam i przepadam za jej kobiecością z cielesnością włącznie
 

Ammelia

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2014
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ważna jest dojrzałość ob partnerów a nie to jaka jest między nimi różnica wieku. Jeżeli sposób bycia i zachowania są na tym samym poziomie to nie widzę przeszkód.
 

Lost_Angel

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2014
Posty
51
Punkty reakcji
3
Najbardziej śmieszy mnie gdy nam różnica wieku nie przeszkadza, tylko otoczeniu. Zupełnie jakby inni ludzie zamiast nas mieli się tak "męczyć" z naszą drugą połową.
Spotykałam się z mężczyznami w różnym wieku, młodszymi i dużo starszymi i stwierdzam, że wiek nie jest wyznacznikiem niczego. Dobrze dogadywałam się z facetem w moim wieku, zaś po krótkim czasie rozstałam ze sporo starszym bo był bardzo niedojrzały.
Obecny jest starszy o 10 lat i póki co jest cudownie.
 
W

wiki9969

Guest
Lost_Angel napisał:
stwierdzam, że wiek nie jest wyznacznikiem niczego.
Tutaj się akurat z Tobą zgodzę. Niekiedy młodsi partnerzy są bardziej dojrzali ich starsi koledzy. Ale z różnicą wieku nie należy przesadzać. ;)
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
różnica między moją koleżanką a jej partnerem to 14lat, nie wiem czy to dużo czy mało..ale chyba jeśli są ze sobą szczęśliwi to wzystko jest w porządku
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
Moja koleżanka ma partnera 10 lat starszego od siebue i sie swietnie dogadują. Są razem juz od 10 lat.
 
Do góry