Różne Esemeski

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
mam dużo fajnych esemeskó więc sie z wami nimi podziele..... i jak chcecie to mzoecie tutaj tez swoje dodawac....
-Bajka o muminkach! tata muminek wyje*** w kominek, panna migotka zgwałciła kotka, mała mi wyjab*** drzwi, a włuczykij pod lasem wywija kutas**
-podaj
kod PIN:

podaj
kod PIN:
*

podaj
kod PIN:
**

podaj
kod PIN:
***

podaj
kod PIN:
****
KOD PRZYJĘTY
WITAM
W MOIM
SERCU!!!

-Jesteś wspaniały....
przystojny....
inteligentny...
masz wietny styl....
wspaniałe ciał...
o...przepraszam pomyliłam numer telefonu!!!

-opowiem ci bajeczke:
AaaAaa, były sobie kotki dwa...
ach spij kochanie,jesli gwiazdke z nieba chcesz-dostaniesz!
Wszytkie dzieci,nawet kiedy źle pogrążone są we snie.
A ty jeden tylko jeden....Aaaa spij...

-Poslij te wiadomośc dalej!! Nie chodzi o zabawe, ale o :cenzura:!!! Na dziale OIOM lezy pacjent z zatwardzeniem. Poslij mu cos wesołego , niech sie posra ze smiechu!!

-O misku,przesyłam Ci całusa, lecz tylko słowami-ekranik przeszkadza by dac ci go ustami:*
-Chce przy tobie być, z twojej szklanki pić. Robić ci sniadanie, mówić ci kochanie.Spac w twoim łóżku, drapac cie po brzuszku, bo cię kocham mój kwiatuszku!!!
-Co robisz koteczku? Juz leżysz w łóżeczku?Ja mysle o tobie i zasnąc nie moge.W snach pieknej nocy niech swiat cie otoczy i powie na uszko dobranoc serduszko!!
Inee bede jeszce dodawała.... :papa: :papa: :papa:
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Ja dostalem taki.. od dziewczyny ktora siedziala na przeciwko mnie"... - mało słow, duzo treści, i jeszcze więcej myśli. Wszystkiego najlpeszego z braku okazji, , tak bez okazji, poprostu, z pamięci"
ładne?
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
fajniusie... teraz dam też pare.... :D :D :D
+++++++++++++++++++++++++++++++
Witam i zapraszam do korzystania z mojego serduszka..
+++++++++++++++++
WItam! Jestem tylko twoim nowym esemeskiem.Moze masz zimne piwo??
+++++++++++++++++
W czasie deszczu dzieci się nudza i wysyłaja głupie esemesy,żeby nie zwariować! To jest jeden z takich
+++++++++++++++++
Uwaga!Ten sms sprawia radość.Oznacza że ktoś o tobie mysli.Stosowac według zaleceń serca.
+++++++++++++++++
Ten esemes został wysłany 3000lat temu z dalekiej galaktyki do największego debila na ziemi.Pozłanie sie skończyło!!!
+++++++++++++++++
Podążaj za strzałkami->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->->-.
CZy ty musisz przyczytac każdą głupote którą ci przysyłam???!!!!
:D :D :D :D :D :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
''Dzieńdobry tu fundacja TV jeśli chcesz pomóc ofiarą tsunami to prześlij nam swoje zdjęcie niech wiedzą że są gorsze tragedie''

:D taki kiedys komuś wysłałam :p
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Było słonko i był maj,
on cichutko mówi daj,
ona jemu szepce bierz,
słonko zaszło ona tez.
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ale słodziutkie strasznie mi sie podobają
te inne też są fajne
pare sobie zapisze :)
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
I nastęone esiki:
++++
Badania genetyczne wykazały że kiedy kobita i mężczyzna podczas stosunku sie smieją, to urodzi się ąłdne, madre dziecki. SZkoda że Twoi rodzice tego nie wiedzieli.....
++++
Witam cię mó misiu- chce pogłąskac cię po pysiu-buzi dam ci i przytule- tlyko napisz do mnie czule- ja cię kocham-dobrze wiesz- więć dziś do mnie spiesz się spiesz.To dla ciebie wymysliłam bo za toba się steskniłam
++++
Cieplutka kołderka, mięsiutka poduszeczka. Zapraszam Cię kotku do mojego łóżeczka, lecz przyjśc nie mozesz ja o tym wiem, więć niech Cię ogarnie słodki o mnie sen...
++++
CZy ty nie ejsteś ufoludkiem??? Kogos tak pięknego nie spodkałam dotąd na naszej planecie...
++++
Duzo by sie pisac chciało.. w sms miejsca mało... pisze krótko zwązłowato Kocham ciebie co ty na to???
++++
JA cię nigdy nie zapomnie, chociaż będe o 100 mil,ja cie kochm, kochac będe do ostatnich zycia chwil!!!!
 

Attachments

  • 25.jpg
    25.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 75

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
MAm na imię malina.daje :cenzura: za 2 winka, a za 2 browary mozesz zajrzec mi do szpary, za flache ciagne lache, a za 2 moce fuule możesz mi wylizać dziure!
+++++
Za przeczytanie tego smsa winne mi spodkanie-za jego zachowanie -przytulacie, a zza odpisanie-całowanie i co teraz zrobisz kochanie/?
+++++
Jeśli kochac to kochac stale, dopóki serce przestanie bić, i swej miłości nie wstydzic sie wcale, bo bez miłości nie można zyc!
+++++
Kolorowe, erotyczne, zaje*****, fantastyczne jednak lekko tajemnicze, takich snów ci dzisiaj życzę!!
:D :D :D :D
 

DeX

...Bond :)
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
1 118
Punkty reakcji
1
Miasto
the middle of nothingness...
Badania genetyczne wykazaly ze kiedy kobieta i mezczyzna podczas stosunku sie smieja to urodzi sie ladne i madre dziecko. Szkoda, ze Twoi rodzice tego nie wiedzieli... :lol:
 

olunia_lw

pfffffff.... I am madwoman ^^
Dołączył
28 Grudzień 2005
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z wariatkowa :D
NAstępna porcja sms-ów :D

Kwiatek pragnie wody, a motyl kwiatuszka. Ja pragnę od Ciebie jedynie serduszka.

Z badań sieci PTK Idea Centertel wynika że 90% mężczyzn używa jako kodu PIN wielkości swojego penisa z dokładnością do 3 miejsc po przecinku... Jaki jest Twój PIN?

Message Error: Sms który został do ciebie przesłany był zbyt duży aby wyświetlić go na twoim małym telefonie... Kup sobie większy!

I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. Hi. I am virus. I love you

Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakał bym za Tobą, tylko umarłbym.

Jesteś najwspanialszą osobą jaką kiedykolwiek zdążyłam poznać... moją pierwszą i jedyną miłością... która będzie istniała zawsze... i która nigdy nie przeminie... Dzięki Tobie wiem, co to znaczy być szczęśliwą i kochać ze wzajemnością... Przy Tobie się czuję tak wspaniale, że tego nie da się opisać... Kocham Cię z całego serca.

Nie ten przyjaciel co w pogodnej chwili swą życzliwoscią życie ci umili. Lecz ten co w klęsce, samotnej godzinie sztandar miłości nad głową rozwinie.
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ten sms kosztuje tyle co jednorazowy posiłek dla nauczyciela.Wyślij go swoim znajomym a zagłodzimy naszych wrogów. :p
 
Do góry