rozmowy za granica

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Cześć przepraszam, że o tej porze pisze, ale sprawa jest pilna. Mama jutro jedzie do Włoch i dziś byłam w sieci plus by wł roaming i pani w plusie powiedziała mi, ze taniej by bylo gdybym to ja wl sobie pakiet rozmowy do 5 nr w plusie i to ja do mamy dzwoniła, ale jest tez pakiet tski ze sa darmowe rozmowy do wszystkich w sieci plus placi sie kolo 39gr i tylko za min ale nie wiem czy to dziala takze zagranice prosze o pomoc.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Za granicą może juz tego nie obejmować. Masz pakiety, gdzie płacisz chyba 0,29 gr za minutę. Kwestia też ile by Ci wychodziło, gdybyś dodała do tych 5.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Nie wiem pani ktora mi to mowila mowila, ze ma byc taniej bo jakby ona dzwonila to i ja bym za kazda rozmowe placila. Zadwonie jeszcze dzis do biura obslugi.

JoannaMila napisał:
Nie wiem pani ktora mi to mowila mowila, ze ma byc taniej bo jakby ona dzwonila to i ja bym za kazda rozmowe placila. Zadwonie jeszcze dzis do biura obslugi.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tak jak Serwor radzi - taniej wyjdzie z kupieniem startera za granicą.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Już wszystko wiem w sieci Plus jest ysługa, że ja nie place łącząc się z osobami które są zagranicą płace tylko za pierwszą minute potem już nie. Oni tylko płacą za odebranie połączenia.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
chyba najtaniej wykupic pakiet na skype i dzwonic z aplikacji z komorki albo z aplikacji viver - za darmo:)
 
I

Infiner

Guest
Albo wykupić telefon oparty o protokół VoIP. Działa to na takiej samej zasadzie jak skype - tyle tylko, że masz nr telefonu.
 
Do góry