Rozmiar płaszczu

Drzewko676

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witajcie, mam problem z doborem rozmiaru płaszcza, zwykle kupuje rozmiar M, lecz rozmiarówka w tej tabeli (załącznik) w ogóle mi nie pasuje, może to dlatego, że nie wiem jak dokładnie zmierzyć te odległości. Pytanie jest proste - Czy osoba, która ma 175cm wzrostu oraz 65kg (przeciętna budowa), powinna kupić płaszcz w rozmiarze M?
 

Attachments

  • Przechwytywanie.PNG
    Przechwytywanie.PNG
    77,4 KB · Wyświetleń: 4

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Mam dokładnie takie wymiary i czasami trudno kupić coś bez przymierzenia.Zazwyczaj jest to M lub L-jednak płaszcz raczej bym kupiła L-nie może być zbyt ciasny i wolę dłuższy rękaw niż za kusy.Jeśli jesteś facetem to tym bardziej lepiej większy rozmiar,zresztą:



03092010 napisał:
Nie mozesz sie zmierzyc ?
 

Tomasz Nowicki

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Drzewko676 napisał:
Witajcie, mam problem z doborem rozmiaru płaszcza, zwykle kupuje rozmiar M, lecz rozmiarówka w tej tabeli (załącznik) w ogóle mi nie pasuje, może to dlatego, że nie wiem jak dokładnie zmierzyć te odległości. Pytanie jest proste - Czy osoba, która ma 175cm wzrostu oraz 65kg (przeciętna budowa), powinna kupić płaszcz w rozmiarze M?
Drzewko676 napisał:
Witajcie, mam problem z doborem rozmiaru płaszcza, zwykle kupuje rozmiar M, lecz rozmiarówka w tej tabeli (załącznik) w ogóle mi nie pasuje, może to dlatego, że nie wiem jak dokładnie zmierzyć te odległości. Pytanie jest proste - Czy osoba, która ma 175cm wzrostu oraz 65kg (przeciętna budowa), powinna kupić płaszcz w rozmiarze M?
Miałem ostatnio podobny problem, byłem w wielu sklepach i w każdym mam inny rozmiar ciuchów, nie wiem z czego to wynika. Ja zawsze pytam ekspedientki, czy dobrzr w czymś wyglądam czy nie, wiem, że wiele sklepów ma u siebie krawcowe, które zawsze mogą coś przerobić. Zerknij na ofery płaszczy Vistuli, Giacomo Conti i Zary, mają teraz fajne kolekcje jesienne.
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Ekspedientki zawsze potwierdzą,że ładnie wyglądasz nawet tylko po to,żeby coś sprzedać:) Odzieży warto szukać w dobrych sklepach internetowych,wtedy też z ewentualną wymianą rozmiaru nie ma żadnego problemu.
 
Do góry