Rozmiar penisa

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jakoś nie wydaje mi się aby pieniądze byly najwazniejsze.Szczerze? byłam kiedys w zwiazku z mocno nadzianym kolesiem, ale byl strasznie zadufany w sobie. Pieniadze piorą mózg
 
0

03092010

Guest
greggxx napisał:
Czyli byłabyś w stanie skreślić faceta bo ma "małego"?
To na pewno nie jest tak. A jak jest, nie napisze, bo po co masz mnie zminusowac.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Też kiedyś czytałam, że 15-17 cm to norma :D Ogólnie moim zdaniem to co piszecie, to nie dotyczy wcale rozmiaru członka tylko dogadania się w sferze szeroko pojętej seksualnej. Skoro taki rozmiar mieści się w standardzie, to dla kobiet raczej też normalne. Jeśli jednak któraś ma wysublimowane gusta, to wtedy jest problem, ale coś czuję, że to się rzadko zdarza :)
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Sewen Ej Em napisał:
To na pewno nie jest tak. A jak jest, nie napisze, bo po co masz mnie zminusowac.
To wiadomo, istnieją sposoby :D
Minusów obawiać się nie musisz, kompleksów na tym punkcie nie mam... :)
 

Vinvitch

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wbrew temu co się mówi... Wielkość ma znaczenie :D Jakbyś chciał mieć dużo większego, to sprawiałbyś kobiecie jedynie ból a nie przyjemność. Nie wiem zupełnie czemu faceci tak bardzo chcą mieć wielkiego penisa... Przecież to bardziej przeszkadza jak pomaga. Podobnie jak u kobiet nienaturalnie wielkie piersi też nie są ekstra ;)
 
0

03092010

Guest
Vinvitch napisał:
Nie wiem zupełnie czemu faceci tak bardzo chcą mieć wielkiego penisa... Przecież to bardziej przeszkadza jak pomaga.
Wiec pewnie musisz miec malego :)
 
C

Czart

Guest
"Badacze następnie wyświetlali wszystkie postacie 105 australijskim kobietom o średnim wieku około 26 lat. Kobietom nie powiedziano, które cechy zostały zróżnicowane. Zostały one poproszone o ocenę atrakcyjności postaci, jako partnerów seksualnych, w skali od 1-7. Ankietowane przebywały same w pokoju, a ich odpowiedzi były anonimowe. W ostatnich badaniach wykazano, że kobiety wolą wysokich mężczyzn z szerokimi ramionami i wąskimi biodrami, jak u olimpijskiego pływaka. Ale kiedy Mautz zmieniał wymiary, okazało się, że rozmiar penisa (całkowita długość i obwód) był tak ważny jak postura."

http://ze-swiata.pl/rozmiar-jednak-ma-znaczenie-sa-badania/


"Na pytania odpowiada seksuolog Alina Henzel-Korzeniowska."

http://www.youtube.com/watch?v=UmiRO5lnpF0


Jaki powinien być penis? krotochwilny. :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
03092010 napisał:
Niewiele mi to mowi. Srednia dlugosc. Rownie dobrze mozna trafic na wlasciciela 5 centymetrowego. W gruncie rzeczy grubosc penisa jest rownie istotna
Niewiele Ci to mówi może dlatego, że ta mapa to jedna wielka ściema człowieka, który chciał zabłysnąć jako badacz. Cóż, ja nic nie poradzę, że mojego nie mierzyli, więc tym bardziej nie uwzględnili mnie w średniej. Podejrzewam, że tak samo z pozostałymi obywatelami płci męskiej.
Aczkolwiek zgadywać zawsze można.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Ważne jest przesłanie mojego posta, a nie fragment będący uzasadnieniem.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
No niby nie ma znaczenia, sam jednak wszedłem sobie jakiś czas temu na forum kafe. Ot tak aby poczytać sobie tamtejsze forum erotyczne i dziewczyny wszystkie jedna za drugą pisały,ze lubią bardziej większe penisy i że dla nich ma to bardzo duże znaczenie. Tak więc nie piszcie tutaj, ze rozmiar nie ma takigo zaczenia bo jak widać na tym forum to jednak ma i to spore.... Szkoda tylko, że nie da się realnie dużo powiekszyć.
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
princzes napisał:
Podobno rozmiar nie ma znaczenia :p
Oj ma ma, chociaż zgodzę się, że techniką można dużo nadrobić - ale z techniką to jest tak, że nie każdy ją ma.
Od siebie dodam, że farmakologia i suplementacja poszły w ostatnich dekadach mocno do przodu i trwałe powiększenie penisa jest możliwe. Wymienione wcześniej środki typu penilarge są tutaj dobrym przykładem. Tylko należy pamiętać o tym, że pełna kuracja powinna trwać 3 miesiące.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
A masz jakieś doświadczenia z takimi kuracjami? Bo już sam nie wiem czy coś takiego działa czy nie. Nigdy nie próbowalem ale po prostu boje sie,ze wywalę kasę na marne i praktycznie nic z tego nie będę miał
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
tomrok napisał:
A masz jakieś doświadczenia z takimi kuracjami? Bo już sam nie wiem czy coś takiego działa czy nie. Nigdy nie próbowalem ale po prostu boje sie,ze wywalę kasę na marne i praktycznie nic z tego nie będę miał
Ja z uwagi na płeć nie, ale znam kogoś kto korzystał i był zadowolony z efektów. Jeżeli masz kompleksy na tym punkcie, to cóż, pieniądze nie są przecież aż tak duże.
 

piekący

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Może warto spróbować leku White Horse. Jest to naturalny środek. Poprawia erekcję, przywraca pewność siebie i zapewnia dłuższy i przyjemniejszy stosunek. Na nowo odzyskach radość z przeżywania stosunku i przestaniesz sie zadręczać kompleksami.
 
Do góry