Rozliczenie - PIT 11

Domx10

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
1
Jeżeli temat już był, to proszę o wskazanie mi takowego wątku i usunięcie tego wpisu. Jestem tutaj "nowy", dlatego może się zdarzyć, że powielę jakiś temat. Okk, do sedna- piszę tutaj, ponieważ chciałem Was zapytać o rozliczenie PIT 11. W tym roku mam już to za sobą, ale nie obeszło się niestety bez pomocy księgowego. Wiem natomiast, że istnieją proste i stosunkowo dużo szybsze (a co najważniejsze darmowe) metody, rozliczenia wyżej wspomnianego PIT-u przez internet. Znacie jakieś programy / strony / metody etc. warte polecenia? będę niezmiernie wdzięczny za każdą odpowiedź:)
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
www.finanse.mf.gov.pl/web/wp/pp Wydaje mi sie że w 2015 korzystając z tej strony rozliczyłem Pita. Potrzebny na przyszłość Ci bedzie Pit z poprzedniego roku a dokładnie kwota chyba podstawowa do opodatkowania. Prócz tego znajdziesz w sieci wiele programów których mankamentem może być to że bedzie Ci narzucał organizacje której można przekazać 1% podatku. O ile pamietam strona ta jest wolna od tej wady i Ty decydujesz czy raczej wskazujesz te organizacje.
 

Domx10

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
1
I o taką odpowiedź właśnie mi chodziło! :) Dziękuję!
 
Do góry