Rowerek biegowy - drewniany czy stalowy?

M

Majk Ox

Guest
Jak w temacie. Zastanawiam się czy kupić córce rowerek biegowy drewniany - będzie lżejszy, prędzej go sobie podniesie itp, czy też stalowy, może nieco trwalszy? Póki co znaleźliśmy takie cudeńko :D sporti.pl/product-pol-40094-Skuter-biegowy-Whirl-BalanceSCOOTER.html - tutaj drewniany, może widzieliście podobne wersje stalowe?
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Stalowy będzie ciężki. Jak już to aluminiowy.
Drewno, ma podstawowe zalety: jest lekkie, a w uderzeniu bardziej "miękkie", więc mniejszą krzywdę zrobi dzieku, w razie upadku.
Moje córki przerabiały/ją drewiany i są zadowolone.
 
S

stefadomi

Guest
rozumiem, że dla córci? - ten w linku jest śliczny ;D bierz drewniany, będzie jej lepiej, bo jest lekki... i nawet jak upadnie kilka razy konkretnie to nic nie pęknie ;) moja ma, śmiga i jest zadowolona :D
 
B

Brother_of_Steel

Guest
stefadomi napisał:
rozumiem, że dla córci? - ten w linku jest śliczny ;D bierz drewniany, będzie jej lepiej, bo jest lekki... i nawet jak upadnie kilka razy konkretnie to nic nie pęknie ;) moja ma, śmiga i jest zadowolona :D
Dokładnie tak.
 
O

oliwalczyk

Guest
chłopie kupuj i się nie zastanawiaj :D kupiłem chrześnicy podobny do tego, co zamieściłeś i uśmiech jej z twarzy nie schodził ;)
 

Micha Kowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
drewniany - nawet się nie zastanawiać... lekki - to podstawowa zaleta i dzieciak go będzie mógł sobie sam podnieść jak rypnie ;)
 
Do góry