Rower w zimie

H

Haan

Guest
Witajcie, sprawa jest taka: mam niewielkie mieszkanie w mieście. W tym roku przywiozłam tutaj swój rower, który zwykle przechowywałam w garażu w mojej rodzinnej miejscowości. I tu pojawia się problem - w tym roku muszę przechować rower w mieszkaniu, a ten rower jest dobrej jakości, kupiłam sobie taki fajny, niewielki rower do jazdy po mieście na rower.com.pl. Miałam kupić jakiś używany, bym nie musiała martwić się, że ktoś ukradnie lub że zardzewieje po zamoknięciu, jednak oferta była na tyle atrakcyjna, że zdecydowałam się na nowy. W mieszkaniu nie mam piwnicy ani strychu, a nie chciałabym go trzymać na balkonie w czasie zimy...czy macie może jakieś pomysły na przechowanie roweru? Dodam, że nie mieszkam sama, a przedpokój jest za mały, by go tam zmieścić.
 

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
nawet jeśli miała byś mieszkanie w mieście i by była piwnica to sobie odpuść zostawianie tam swojego nowego rowerka bo Ci go ukradną. Jeśli masz rower w sportowej wersji możesz go szybko złożyć. A jeśli nie to chyba zostaje Ci tylko balkon (kup sobie pokrowiec na rower jeśli się o niego boisz).
 
H

Haan

Guest
I tak zrobiłam...:) Nie znalazłam niestety innego wyjścia, kupiłam coś takiego z polecenia osób na innym forum i przyznam, że stoi rower już na balkonie i nie wydaje mi się, by miał się źle:) Natomiast nie pomyślałabym, że mogą mi rower ukraść z piwnicy...tzn. wiem, że jest to teoretycznie możliwe, ale po prostu o tym nie pomyślałam...dzięki za radę:)
 

normand

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Rozkręć go i schowaj pod łóżko. Ja mam w swoim mieszkaniu taki rowerek: link, stoi w kącie i jakoś nikomu nie przeszkadza.
 
Do góry