Romantyczny Weekend-gdzie?

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Dla mnie bardzo romantycznie jest nad Soliną, zwłaszcza jak wschodzi słońce :)
 
K

Klimek_H

Guest
Polecamy spróbować w Muszynie :) Okolica sprzyja romantycznym spacerom po górach, ogrodach zmysłów, ruinach zamku, rezerwacie lipowym i malowniczych, drewnianych cerkiewkach. Jest tu także kryty Aquapark ze strefą saun i SPA, więc nawet przy niepogodzie można zagwarantować sobie romantyczny relaks we dwoje. ;)
 

Maciej Orzechowski

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
1
Ja osobiście odradzałbym tzw "przetarte szlaki". Jakieś właśnie Paryże itp... warto uderzyć w coś mniej "mainstreamowego", coś czego nie maja tysiace innych par :) . Polecam Lizbonę, nie kojarzy się jako "miejsce zakochanych" a klimatycznie miejsce jest ekstra.
 

zawilisnki_mateusz

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Klimek_H napisał:
Polecamy spróbować w Muszynie :) Okolica sprzyja romantycznym spacerom po górach, ogrodach zmysłów, ruinach zamku, rezerwacie lipowym i malowniczych, drewnianych cerkiewkach. Jest tu także kryty Aquapark ze strefą saun i SPA, więc nawet przy niepogodzie można zagwarantować sobie romantyczny relaks we dwoje. ;)
Także polecam Muszyne :) Bardzo fajne i malownicze miejsce :) Mnostwo atrakcji i okolica przesliczna :)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
No mi się romantyzm kojarzy z Paryżem albo z Wenecją np :) ja w tym roku na walentynki byłam ze swoim w Paryżu na 4 dni bo gdzieś wynalazł tanią ofertę na necie. Na suncenter chyba. Teraz szukamy tam czegoś na wakacje bo mają fajne ceny first minute
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Mi się z romantycznym miejscem kojarzy Kazimierz Dolny. Sam z moją drugą połówką ostatnio tam wylądowałem. Do zwiedzania tam jest dużo miejsc.
 

ciekawskaania

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na taki wypad polecam wybrać spa. To świetny pomysł na wspólny relaks i zapomnienie o wszystkich problemach.

Jest to dość kosztowny pomysł, ale bardzo oryginalny.
 

Lidkad

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Na romantyczny weekend proponuję krakowski Kazimierz a na nim hotel miodosytnia. To tu łączy się ze sobą romantyczna sceneria i komfortowe warunki do odpoczywania,
 

Renkao

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
martinx napisał:
A ja jestem zdania,że warto jest wybrać się do Warszawy. Warszawa w ostatnich latach bardzo się rozwija . Znajduje sie tam wiele miejsc, do których można wybrac się spokojnie w dwie osoby. Dla przykładu można iść do spa, potem na spacer w Łazienkach oraz zakonczyć romantyczną kolacją w jednej z restauracji.

Zjesc mozecie w Barze&Restauracji Bubbles na Placu Piłsudskiego. Fajny klimat - szampański. Niezawodne miejsce, ceno przystępnie jak na taką jakosc i smacznie i lokal ładny ;-P



 

Limonka90

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wakacyjny romantyczny weekend spędzałam na Kaszubach z narzeczonym.. Miłe wspomnienie :) Dużo pięknych miejsc w okolicy - byliśmy w Agropomysku w Pomysku Wielkim, blisko Bytowa. Same lasy, jeziora, było gdzie planować spacery i kolacje na świeżym powietrzu. Tak najbardziej lubimy spędzać czas - spa czy hotele to nie dla nas.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
To zależy czego szukacie :) My bardzo cenimy sobie ładną okolicę, dobre jedzonko i możliwość złapania oddechu w spa ;) Dlatego wybieramy się do Janowa Podlaskiego na Zamek, ale z dzieckiem - mam nadzieję, że też będzie choć trochę romantycznie ;) Ale odpoczniemy na pewno!
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
SuperMamaPola napisał:
To zależy czego szukacie :) My bardzo cenimy sobie ładną okolicę, dobre jedzonko i możliwość złapania oddechu w spa ;) Dlatego wybieramy się do Janowa Podlaskiego na Zamek, ale z dzieckiem - mam nadzieję, że też będzie choć trochę romantycznie ;) Ale odpoczniemy na pewno!
Dobry wybór :) Ja niedawno wróciłem z pobytu tam. Doskonały wypoczynek dla całej rodziny, bo byłem z żoną i dwójką dzieci. Myślałem, że mocno ryzykuję biorąc dzieci w takie miejsce, ale bawiły się wyśmienicie. Malownicze okolice mojej Paulinie przypadły bardzo do gustu, a SPA zajęło większość wolnego czasu moich małolatów. Janów Podlaski polecam każdemu :)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Oj tak, można śmiało zabrać tam dzieci i też będą się dobrze bawić, a rodzice odpoczną w końcu jak należy! :D
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
a wyjeżdżając zagranice korzystacie z porównywarek ubezpieczeniowych aby dokupić dodatkowe ubezpieczenie czy nie praktykujecie takich zachować i nie kupujecie dodatkowych ubezpieczeń??
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Jadąc za granicę staram się mieć zawsze wykupione dodatkowe ubezpieczenie, nie kosztuje to drogo a na pewno spokojniej się czuję jak wiem że mam takie zabezpieczenie jakby co, jeśli planujesz wyjazd do zajrzyj na https://kioskpolis.pl/możesz tam porównać oferty wielu ubezpieczycieli, jak wpiszesz kod PLICE jeszcze Ci wskoczy dodatkowy rabat
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o Polskę to zawsze dla mnie udane sa wypady nad morze, czy pogoda czy nie można tam miło spędzić czas, uwielbiam spacery wzdłuż brzegu, szum fal, teraz jeszcze można poza sezonem pojechać. W https://www.sunandsnow.pl/jest dużo apartamentów nad Bałykiem, zaciekawil mnie Dziwnów, byliście tam?
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Byłam w Dziwnowie. Kilka razy z uwagi na to, ze moja ciocia ma tam pensjonat. Miła miejscowość . Nada się na romantyczny wyjazd z uwagi na to, że jest tam spokojnie oraz jest tam ładna plaża. Nie wiem czy będzie to dobre miejsce na wyjazd dla osób, które lubią zwiedzać oraz które są aktywne bo tak naprawdę oprócz plaży nic tam nie ma. W okolicy mozna wybrać się natomiast do Świnoujścia oraz do Miedzyzdrojów bo dojazd jest bardzo dobry.
Osobiscie bardziej podobało mi się w Kołobrzegu:

Bo miejscowość jest po prostu ładniejsza. I więcej tam zabytków.
kolobrzeg.jpg
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Całe wybrzeże usiane jest bunkrami, więc na upartego jest co zwiedzać. Generalnie nad morzem zawsze przyjemnie się spaceruje, ale... Kurcze, romantyczny weekend to nie te rejony!

Oczywiście zależy skąd jesteście, ale ja mam np. podobną odległość nad Polskie morze, co i do.. Wenecji. Wybór oczywisty. Wydatki podobne.
 
Do góry