Romantyczny Weekend-gdzie?

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Gdzie? To zależy raczej od tego ile pieniędzy chce się wydać..
Paryż owszem, cudowne miasto.. ale tak samo i nasze polskie miejscowości nie są złe..
Spacer po plaży, może gdzieś weekend pod namiotami nad jeziorem. To zależy tylko jakie zakochani lubią miejsca... :)
 
D

Dorka123

Guest
Może Kopenhada albo Bornholm? Promem nie będzie drogo, a zawsze to inne, ciekawe przeżycie i nowe miejsce :)
 

Marysienka84

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polska też się nadaje na romantyczny wypad. Dla mnie mega romantyczny jest Kraków, no i może Wrocław. Poczytaj sobie na tu-polecam.pl opisy to może Cię zainspirują :)
 

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja polecam Mazury, np. Mikołajki, bo przynajmniej nie ma dzikich tłumów. Jeśli chcemy spędzić weekend we dwoje, to chyba zatłoczone plaże odpadają... Moi znajomi czarterują jachty (mają stronkę jachtymikolajki.pl). Mówię Wam - nie dość że romatyczne, to jeszcze taka przyjemna odmiana od standardów: góry/morze.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a może nad morze? mnie się marzy wyjazd z moim ukochanym do Gdańska, na kilka dni, spacerować po mieście, pójść nad morze a potem na kolację do Dworu Oliwskiego. Oj tak to byłby super weekend.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Naprawdę nie byłaś na Bornholm, Dorka? Koniecznie musisz nadrobić! Najlepiej weźcie rowery i zaliczcie sobie trasy rowerowe - mają ich do wyboru (jeśli dobrze pamiętam) sześć i przy każdej do zaliczenia ileś atrakcji zarówno kulturalnych, jak i widokowych. Naprawdę fajnie zorganizowane zwiedzanie :) Byłam na Bornholm dwa razy, zawsze z Unity Line i na pewno się na tym nie skończy! :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Wyjątkowo romantyczny wyjazd spędziłam z mężem w Krynicy Zdrój.
Krynica to ładne uzdrowisko, idealne na spacery we dwoje :) Można też połazić po górach, przejechać się kolejką gondolową i pooglądać zapierające dech w piersi widoki.
A mieszkaliśmy w hotelu spa Czarny Potok. Pokoje są bardzo ładne urządzone, jedzenie jest smaczne ale przede wszystkim jest bogata oferta spa, basen, sauny, łaźnie zdrojowe, fitness, najróżniejsze zabiegi kosmetyczne, masaże, naprawdę jest w czym wybierać.
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hej, ja polecam na przykład Szklarską Porębę, Karpacz i te okolice, naprawdę romantycznie, przepiękny krajobraz. Jeśli jesteś ze Śląska to nie masz daleko:)
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja polecam Hotel Agit (w Lublinie) połączony ze SPA, z restauracją z różnymi zabiegami, jest nawet bawialnia dla dzieci, sala konferencyjna, no wszystko czego można chcieć, ja tam zawsze jeżdżę na romantyczny weekend z moim love
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ania897 napisał:
o tej porze jest pięknie w Bieszczadach a i uzdrowiska tam są różne
W Bieszczadach jeszcze nie byłam, ale tak wszyscy zachwalają, że chyba w końcu się tam wybiorę. Znajomi też byli i zachwalają. Zatrzymali się w Ustrzykach Dolnych, ale sporą część Bieszczad zwiedzili, bo byli prawie na 2 tygodnie. Przywieźli setki pięknych zdjęć.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Na blogu tasteaway babeczka poleca fajne miejsca na romantyczne kolacje w Warszawie, może tam się wybierzcie i pozwiedzajcie przy okazji.
 

tomciopaluch

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Faktycznie, w Hotelu Agit w Lublinie jest naprawdę elegancko!

Można spędzić tutaj romantyczny weekend, lubię jak pokoje są własnie w takich ciepłych kolorach :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
jak się jedzie z ukochaną osobą to wszędzie może być miło i romantycznie, ale dla mnie bardzo fajnym i magicznym miejscem jest Kraków, zawsze tam się dobrze czuję, bardzo lubię też ten hotel http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ bardzo miło można tam spędzić czas.
 
Do góry