Romantyczny Weekend-gdzie?

niebieska123

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
robson12 napisał:
Sądzę, że dla wielu Polaków zapomina jak blisko mamy do Skandynawii. Wiemy, że istnieje coś takiego jak Legoland, ale myślimy, że leży za górami, za lasami i jedziemy do Disneylandu. Ale to się chyba powoli zmienia.
Też tak uważam! W podstawówce byłam na wymianie z holenderskim Eftelingu, a parę lat później, z rodzicami, w parku rozrywki Bakken pod Kopenhagą - promem właśnie :)
Może w takim ujęciu nie brzmi to specjalnie romantycznie, ale teraz- kiedy ćwierć wieku już stuknęło - wydaje mi się, że to właśnie te stare parki mają w sobie duszę i coś magicznego - może wybiorę się znowu z chłopakiem jak się trochę cieplej zrobi. Chociaż kubeczek rozgrzewającego Gloggu też brzmi zachęcająco ^_^
 
I

Infiner

Guest
Zastanawiamy się nad weekendowym wyjazdem pod koniec lutego - tylko nie wiemy jeszcze gdzie. Nie byliśmy jeszcze w Toruniu, Bydgoszczy i w tych rejonach. Myślicie, że warto?
 

buusia78

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Opole
Jeżeli macie przeznaczone na ten cel trochę kasy, to polecam wypad do Wierchomli. Skorzystaj z fairsquare, znajdziesz tam ciekawą ofertę. Nie jest to mało kasy, ale naprawdę warto. :) Ja wróciłam wypoczęta i zadowolona. :D
 
W

wiemlepiej

Guest
A może Bieszczady? Zawsze gdy tam jedziemy to mam wrażenie, że jestem gdzieś na Syberii :) Jedna wielka pustka :) Nie bez powodu obszar ten nazywa się Dzikim Wschodem - dosłownie. Niewielka gęstość zaludnienia, lasy, ogromne obszary - to wszystko sprawia, że fauna i flora mają się tam bardzo dobrze.
 

ZalotnyM

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
buusia78 napisał:
Jeżeli macie przeznaczone na ten cel trochę kasy, to polecam wypad do Wierchomli. Skorzystaj z fairsquare, znajdziesz tam ciekawą ofertę. Nie jest to mało kasy, ale naprawdę warto. :) Ja wróciłam wypoczęta i zadowolona. :D
To juz wiem, gdzie będę spędzał dzień kobiet z dziewczyną. Siostrze kupię także na fairsquare upominek, np. kosmetyczkę.
Prezenty z głowy :D Jak ja lubie nieskomplikowane zakupy... BB)
 

DariaPech

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na romantyczny wypad osobiście polecam Kraków. Jest magiczny za dnia jak i nocą. Nie tylko Starówka jest przepiękna i kryje wiele spokojnych zakątków.
 
S

szyszana

Guest
Ewentualnie jeszcze coś takiego - http://sebateks.pl/Akurat spływy to faktycznie mega przygoda - kwestia tego czy lubicie takie klimaty. To nie jest atrakcja na cały weekend, bardziej radzę zwiedzać okolicę, a spływ Dunajcem potraktować jako dodatkową atrakcję, która jest faktycznie godna uwagi ;-)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ostatnio zauważyłam, że wiele biur podróży np. alfa star zaczyna poszerzać swoją ofertę właśnie o różne opcje wypadów weekendowych. O takie romantyczne to chyba najłatwiej w okolicach Walentynek.
 

preventka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
nie wiem czy to można nazwać romantyzmem ale ostatnio udało mi się weekend z chłopakiem, dość aktywnie, ale to własnei lubimy....spływ nysą kłodzką ze ski raftem! super sprawa, pogoda dopisała, takie 3 godziny na wodzie ekstra:)
 

Jonatan56

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja z moją dziwczyną romantyczny weekend spędziliśmy jakis czas temu w Bieszczadach. Nocowaliśmy w domku letniskowym w Bukowcu. W salonie kominek, fajne trasy na spacery i co najwazniejsze nie ma tłumów.
slonecznakraina.com
 

Attachments

  • s-chatka-wntrze-3.jpg
    s-chatka-wntrze-3.jpg
    118,5 KB · Wyświetleń: 0
  • s-chatka-wntrze-5.jpg
    s-chatka-wntrze-5.jpg
    86,4 KB · Wyświetleń: 0
  • s-chatka-wntrze-7.jpg
    s-chatka-wntrze-7.jpg
    110 KB · Wyświetleń: 0
  • soneczna-chatka-1.jpg
    soneczna-chatka-1.jpg
    348 KB · Wyświetleń: 0
M

martinx

Guest
A ja jestem zdania,że warto jest wybrać się do Warszawy. Warszawa w ostatnich latach bardzo się rozwija . Znajduje sie tam wiele miejsc, do których można wybrac się spokojnie w dwie osoby. Dla przykładu można iść do spa, potem na spacer w Łazienkach oraz zakonczyć romantyczną kolacją w jednej z restauracji.
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
Praga - czeska oczywiście ;-). Blisko i niektóre jej zakamarki są naprawdę magiczne.
 

pannakubek

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
A Wiedeń? Nie tak daleko, piękne miasto, pyszny tort czekoladowy i gratka dla fanów muzyki :)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
tutti frutti napisał:
Ostatnio zauważyłam, że wiele biur podróży np. alfa star zaczyna poszerzać swoją ofertę właśnie o różne opcje wypadów weekendowych. O takie romantyczne to chyba najłatwiej w okolicach Walentynek.
Itaka ma ofertę City Break - wypad na kilka dni do dużego miasta. Teraz dobra pora na romantyczny wyjazd, bo majówka za pasem :)
 

Miszel007

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Hollyłódź
Może coś w tym stylu - dwudniowy rejs promem, krótkie zwiedzanie Szwecji, wydaje mi się, że można z tego jak najbardziej zrobić romantyczny wypad :)) Na pewno to coś oryginalnego, zapadającego w pamięć. A na morzu jest się odciętym od wszelkich rozpraszaczy na około :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Polecam park mieszczący się w Barcelonie, w którym kręcili ujęcia do filmu Pachnidło. Oprócz tego polecam jeszcze Porto.
 
Do góry