Anusia200

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Szukam w Krakowie dobrego producenta rolet. Interesują mnie rolety na prowadnicach i plisy. Możecie kogoś polecić?
 

Stułbia

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja plisy zamawiałem na wymiar w Roletexie pod Krakowem. Mają chyba największy wybór w Małopolsce więc na pewno na prowadnicach też znajdziesz coś fajnego.
 

Marek333

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja zamówiłem w firmie Solar mają duży wybór i niskie ceny na ich stronie www.solar.sklep.pl znajdziecie kontakt. Pozdrawiam.
 

noszowy

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeśli jeszcze nie kupiłaś to polecam sklep internetowy kuprolety.pl Kupiliśmy z żoną rolety do pokoju oraz kuchni. To znaczy kupiliśmy. Ona wybierała, a Ja zapłaciłem.
 

Kela

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zakup rolet przez internet nie jest dobrym pomysłem. Ja jak kupuje tego typu rzeczy najczęściej uderzam w kierunku Wieliczki, Dobczyc, Gdowa - ceny niższe jakość w większości przypadków dobra.
 

Ryszard67

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukasz producenta czy sprzedawcy/montaż rolet? Jeśli to drugie to poszukaj na Ruczaju firmy Świat firan i zasłon.
 

Elzbieta B

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam plisy w Solarze. Ładne, niedrogie i "od ręki".Duży wybór przeróżnych tkanin. Dla mnie jedyny minus, to lokalizacja, bo mieszkam w innej części Krakowa, a wzywac fachowców po jedną roletę chyba troche głupio ;-) Zresztą nie wiem czy do jednego okna by przyjechali.Ale poza tym bez zastrzeżen.
 

zewerr329

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak jak ktoś już wyżej pisał sprawdź sobie firme swiat firan i zasłon dobra firma z Krakowa. Rolety nie są takie drogie, siedzibę mają na Ruczaju. Tutaj masz kontakt


e-mail: sklepswiatfiran@onet.eu
 
K

Kamil Brz

Guest
Ja rolety kupowałem w leroy merlin. Nie wstawiałem sobie rolet na zamówienie bo było to dość drogie rozwiązanie.Gotowe rolety były o wiele tańsze. Przez jakis czas miałem w oknach jedynie rolety ale mieszkanie nie prezentowało się zbyt korzystnie. Po prostu czegoś w nim brakowało.
Potem zamówiłem sobie firanki i od razu wszystko zaczęło prezentować się o wiele lepiej. Nie musi być to duży koszt. Są sklepy internetowe, w których można zamówić sobie takie firanki o wiele taniej.
 

Arkadiusz90

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Możesz sprawdzic jeszcze małą firmę z Ruczaja- Świat firan. Mała firma ale ma niskie ceny a firany/rolety są ładne.
 

Anka Klimek

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Podoba mi się jak działa sklep z żaluzjami ze strony roletysklep.com.pl. Ogarniają szybko dostawę, mają żaluzje w różnych opcjach na wymiar i fajną animację pod niektórymi produktami z info jak dana żaluzja dokładnie pracuje, jak ją można zwijać/rozwijać itp. Fajny, nowoczesny sklep
 

krzysztof33

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak masz jakiś nietypowy montaż dekoracji okiennych to zgłoś się do Wynn. Pomagali mi w zagospodarowaniu przeszklonych ścian i przy rozdzielaniu stanowisk pracy właśnie żaluzjami. Przyznam, że współpraca mi się opłaciła i nie zrobili błędów technicznych.
 
Do góry