RODZAJE CER I ICH PIELĘGNACJA

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
tak, cleansing face oil jest do czyszczania twarzy, jestet eż bardzo delikatny, nie podrażnia, a nawilza i nie pozostawia skory tak napitej jak przy głebiokim i mocnym oczyszczaniu:)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Jula92 napisał:
Ja mam ten olejek do twarzy argan face oil bielendy, i normalnie go wsmarowuje w twarz, bardziej jak jakiś krem. A ten olejek do mycia twarzy argan cleansing face oil to chyba bardziej używa się jak właśnie żelu do twarzy - w sensie myje nim się normalnie twarz...
Mam krem z Bielendy Argan oli i dawno nie trafiłam na tak ciężki krem. Używam go na szyję, bo szkoda mi droższych kremów tam używać. Na pewno nic z tej serii już nie kupię. Wolę wydać parę groszy więcej na dobry krem. Obecnie mam Vichy Livactive. Jest lekki, przyjemny, szybko się wchłania, a skóra po nim gładka i aksamitna. Idelny w walce z pierwszymi zmarszczkami.

Sorry, to nie z Bielendy tylko Eveline..ale taka sama nazwa i mnie to zmyliło :p
 
S

szyszana

Guest
Olejek taki i czy inny... to ma być naturalne i systematycznie stosowane. Jeśli mam sugerować konkretnie kosmetyki to choćby Hildegard Braukmann, tutaj rzeczywiście widać poprawę i to szybką. Dużo dają również odpowiednio dobrane zabiegi, a kosmetyki o których piszę dostałam właśnie po wizycie w Beauty Center Józefów - to odpowiedniki tamtych produktów.
 
J

Jula92

Guest
Ja mam cerę suchą i wrażliwą i szukam kremów które ładnie nawilża, ostatnio kupiłam krem do twarzy argan, makadamia, marula bielendy i po nim nie mam suchych skórek na twarzy. Nakładam go pod makijaż i dobrze się trzyma ;)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja także jestem zadowolona z kremu z 3 olejkami z bielendy, świetnie natłuszczają skórę ale się nie świecę.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jak to dostałaś? ja też chce coś dostać...:p w szczególności jak tak ładnie brzmi, ale niestety muszę kupować sobie sama:) to wszystko też zależy jak nasza skóra reaguje, ja jak tylko zmieniam kosmetyk to mam bardzo podrażnioną cerę, a przy myciu wręcz całą czerwoną, dlatego szybko wróciłam do sprawdzonego cleansing face oil, podkusiła mnie zmiana i mam za swoje:)
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
dokładnie mam to samo, gdy tylko zmienię kosmetyk by wypróbować jakąś nowość nie minie kilka tygodni i z powrotem zmieniam na swojego poprzednika.
 
J

Jula92

Guest
Ja używam kremów Color control, szczególnie w lato, najlepszy jest moim zdaniem z bielendy. Idelany na plażę, ładnie wyrównuje koloryt
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
na plażę to używam akurat serii bikini, bo inaczej wygladałabym strasznie, od razu nos i poliki mam czerwone^^
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Kupuje kremy do mojej cery mieszanej , osobny mam na noc a osobny na dzień.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
wiecie możee o jakiś promocjach w rossmanie? chciałam mamie na dzień matki kupić krem forte nano cel extreme, i choć nie jest drogi to zawsze coś dodtkowo upoluje w rossmanie:)
 

Arians

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
wiecie możee o jakiś promocjach w rossmanie? chciałam mamie na dzień matki kupić krem forte nano cel extreme, i choć nie jest drogi to zawsze coś dodtkowo upoluje w rossmanie:)
Nie wiem, dlaczego tyle kobiet kupuje kosmetyki drogeryjne;/ one nie są wcale tanie (mówię o dobrych), a i zazwyczaj są pełne chemii. już pomijam fakt, że na rynek Europy Śrd-Wsch trafiają gorsze ich wersje;/ dlaczego nie kupujecie kosmetyków w aptece, dermokosmetyków etc. Ja ostatnio stosuję Tylko kosmetyki polskiej marki GAL. Z apteki. Nie dosc że naturalne, to jeszcze o połowę tańsze! Popytajcie farmaceutki o kosmetyki, na bank poleci Wam dobre tak, jak mi. :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja kupuję w drogerii jak i aptece nie wydaję tyle kasy na kosmetyki zawsze coś upoluję w promocji;-)
 
J

Jula92

Guest
Dziewczyny a co polecacie na zmarszczki? czytałam trochę o różnych kremach, chcę sprawić jakiś dobry mojej mamie na imieniny. Zastanawiam się nad tym kremikiem Forte nano cell xtreme bielendy, sporo pozytywnych opinii o nim w internecie wyczytałam, używała któraś?
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja stosowałam krem Forte nano cell xtreme z Bielendy w porównanie z innymi kremami wypada nieźle. Mam wrażenia, że skóra jest bardziej napięta , odżywiona i odpowiednio nawilżona. Polecam gorąco!
 
J

Jula92

Guest
luna40 napisał:
Ja stosowałam krem Forte nano cell xtreme z Bielendy w porównanie z innymi kremami wypada nieźle. Mam wrażenia, że skóra jest bardziej napięta , odżywiona i odpowiednio nawilżona. Polecam gorąco!
Ja od nich jeszcze bardzo lubię kremik Młodzieńczy Blask, jest fajny bo ma lekką konsystencje, dobrze nawilża, stosuję go pod makijaż i nie wysusza :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
O pod makijaż stosujesz Młodzińczy blask, z Bielendy jest? skoro ma lekką konsystencję to warto mieć latem w upały;-)
 
O

Obrusik

Guest
Używam akurat teraz Forte nano cel Bielendy ale na noc w wersji 45+, nie mam wprawdzie jeszcze tyle lat, ale przesuszona skóra domagała się czegoś mocniejszego. Krem ma bogatą konsystencję, ale ładnie się wchłania i pozostawia lekką warstewkę, ale na noc nie ma to znaczenia.
 
J

Jula92

Guest
A z kremów do twarzy do opalania jakie z filtrem polecacie? Wybieram się niedługo na wakacje i chciałam się odpowiednio zabezpieczyć... Używałam kiedyś kremu Bielendy do ciała i był dobry, może dp twarzy tez się sprawdzi
 
A

Agnesmaciejewska

Guest
Ja na co dzień używam kremów La Milu i jestem bardzo zadowolona a do mycia twarzy tylko i wyłącznie szare mydełko :)
Co do kremów do opalania to ja stosuję AA SUN z faktorem 30 :)
 
Do góry