Rock'n'roll

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
w dlugich wlosach ktorych nie mam wiec ich nie lubie - tak trzeba go raczej rozumiec.
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
tez tak mysle ale moze poczekamy az sam odpowie? :D
ja od kiedy mam dlugie wlosy czuje sie tak inaczej :D glupio bylo by sie teraz obudzic bez wlosow na oczach xD wiec nierozumiem jak mozna nie lubic dlugich wlosow..
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja mam takie ze 40-50 cm i trochę mnie denerwują. Dużo zabawy z myciem i trochę przeszkadzają na wietrze, albo jak się z gumki wyślizgiwują i swędzą w twarz :D Ale nie zetnę w życiu ;)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ja tam lubie jak mi skacza na wietrze :D Nosilem spiente , ale przez ostatni okres lubuje sie w noszeniu rozpuszczonych ( wszystko przez te fantasy :D ) poprostu wkladam za uszy i tyle. Fakt , ze troche zabawy jest z myciem i teraz jak nosze rozuszczone to i z czesaniem , ale gra warta swieczki.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Noszenie rozpuszczonych jest OK, pod warunkiem, że się idzie pod wiatr. Z wiatrem gorzej bo ogranicza widoczność :D
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
a ja musze skrucic troche bo sie rozdwajają... :/ :(
a nosze albo rozpuszczone albo pod bandana :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Końcówki to i ja muszę podciąć bo mam strasznie zniszczone ;)
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
No ale przynajmniej wiecie jak musza sie czuc dziewczyny w dlugich wlosach, ale bez takich marudzen bo forum zamieni sie w kacik urody dlugich meskich włosów.... a niby punk nie przejmuje sie wyglądem:):) , a co do tematu głownego poprostu ubieraj sie tak jak chcesz i badz soba nie zwracajac uwagi na te laluny z twojej klasy bo co cie ich zdanie nie obchodzi:) (przynajmniej nie powinno )
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
a gdzies tu byl post o oryginalnym kolorze arafatki... jaki jest oryginalny? nie zebym chcial w tym chodzic.. tylko wiedziec?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Oryginalne arabskie arafatki są białe z czarnymi lub czerwonymi wzorami. Potem pojawiły się khaki z czarnymi wzorami i te jestem jeszcze w stanie zaakceptować. Reszta odpada ;)
 

edric

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
a od kiedy do sluchania muzyki potrzebne sa ubrania?:p
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
nie sa potrzebne do sluchania ale gosciu w temacie pytal o zmiane stylu... nie>/? jak widać nie nadawal sie ale cóż.. xD
 

FusSion=*

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
o matko o matko jak mi się taki rockowy styl podoba (nie wiem czy dobrze to ujęłam więc sorki z góry jakby coś nie teges)
Takie wszystko takie fajneee.... ahh
albo widziałam takiego typka w długich czarnych włosach i kurde no nie umiem tłumaczyć taki sexi był ,że nie wiem coo :D:D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
o matko o matko jak mi się taki rockowy styl podoba (nie wiem czy dobrze to ujęłam więc sorki z góry jakby coś nie teges)
Takie wszystko takie fajneee.... ahh
albo widziałam takiego typka w długich czarnych włosach i kurde no nie umiem tłumaczyć taki sexi był ,że nie wiem coo :D:D

:bag: już dawno nie przeczytałem w tym dziale tak głupiego postu
jakbym mógł to dałbym ci bana za głupotę...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
master, już o to pytałem, ale nie można, chyba się boją, że mało kto by na forum został <_< a przynajmniej dwa działy zostałyby puste, zgadnij jakie :D
 
Do góry