Robicie zakupy w sklepach internetowych ?

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Elen napisał:
Ostatnio kolezanka powiedziala ze zakupila sobie piekna torebke na Franco Morenzo i tak mi sie spodobala ze kupilam taka sama, mam nadzieje ze nie bedzie na mnie zla:)
Zla o co... o torebke? Jak bedzie zla, to zmien kolezanke. :)

Masz rację Ellen. Jakby moja koleżanka kupiła taką samą torebkę, to pozostało by mi się tylko cieszyć, że podoba jej się mój gust. :wink:
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Sklepy internetowe są na prawdę ciekawym rozwiązaniem. Nie dość, że można znaleźć rzecz, jakiej u siebie w miejscowości nie znajdziemy to zazwyczaj wspieramy polski, biznes! Jeśli mam możliwość to wolę kupić coś z Polskiego sklepu niż z zagranicznej sieci! Do tego dochodzi wygoda zakupów i zaoszczędzony czas :)
 

igoor

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
1
tylko elektronikę, bo zwykle jest tańsza niż w sklepach stacjonarnych
ubrań nigdy, bo muszę jednak przymierzyć i sprawdzić, jak wyglądam w rzeczy, której potrzebuję, a na zamawianie ciuchów i odsyłanie tych, z których nie jestem zadowolony szkoda mi czasu :p
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Bardzo często robię zakupy przez internet. Najczęściej kupuję ubrania. Zawsze zwracam uwagę na jakość i cenę.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
 
igoor napisał:
tylko elektronikę, bo zwykle jest tańsza niż w sklepach stacjonarnych
ubrań nigdy, bo muszę jednak przymierzyć i sprawdzić, jak wyglądam w rzeczy, której potrzebuję, a na zamawianie ciuchów i odsyłanie tych, z których nie jestem zadowolony szkoda mi czasu :p
 

A w jakim konkretnie sklepie kupujesz elektronikę ? Możesz zapodać link ?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Również kupuję ubrania, choć buty z wielką ostrożnością. Zresztą wiele osób woli przymierzyć odzież zanim zakupi. A to w przypadku sklepów internetowych jest możliwe w ograniczony sposób.
 

lubczasopisma

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Agne napisał:
Najczęściej kupuję ubrania. Zawsze zwracam uwagę na jakość
Akurat o to raczej trudno.

Kupuję tylko książki i jakieś sprzęty, które mama sobie zamarzy (ostatnio młynem do kawy). Do ciuchów i butów mam takiego pecha, jakiego chyba nie ma nikt inny, więc nie kupuję.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Kupuję przez internet, najczęściej buty, torebki, kosmetyki, dodatki do telefonu w sensie etui jakieś. Jest większy wybór, zwłaszcza torebek, no i jest taniej często :) Zawsze jest dostępna rozmiarówka, szeroki wybór kolorów, a poza tym odkąd pracuję nie mam czasu na latanie po sklepach. Ubrania jeśli kupuję, to tylko w jednym miejscu. Na allegro, a tym bardziej zagranicznych stronach raczej nie, bo boję się, że by przyszedł rozmiar zaniżony na przykład, albo jakaś totalna ściera.
 
M

MacaN

Guest
Elektronika tylko przez internet, ceny są duuużo niższe, ponadto wygoda...Siedzę sobie w cieplutkim domku, KLIK i mam ;)

Jednak staram sie kupować przez internet tylko te rzeczy, które mają parametry do porównania, tj. nie mogę się naciąć ( choć ostatnio kupiłem na Aliexpress 4 latarki, które miły mieć 3800 lm, a po przyjściu okazało się, że mają ok. 600 lm ;) jednak to było do przewidzenia i wystarczyło w niezależnych źródłach poszukać informacji o tym produkcie ). Takie rzeczy to również yerba mate, guarana, czy książki.
 

stratos

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
EKOHOLIK napisał:
Czy robicie zakupy przez internet w sklepach on-line? Jeśli tak to na co zwracacie szczególną uwagę wybierając dany sklep?
W sumie nie zastanawiałem się nad tym do tej pory ale...
Jak kupuję piasek dla kotów to zawsze wchodzę na allegro i wybieram tę aukcję, która ma darmową dostawę kurierem (duży worek). Pomimo że często kupuje tym sposobem w tym samym sklepie to i tak bezrefleksyjnie robię to przez allegro. Może ktoś z nich to przeczyta i następnym razem wsadzą mi do paczki jakiś kupon, który zachęci mnie do zakupów przez ich stronę :)
Ubrania kupuję w skateshopie skate-europe też w sumie wpisując do adresu to odruchowo.
Jak wchodzę na jakiś nowy sklep to zawsze sprawdzam dane sklepu (czy nie jest wysyłka z chin).
Elektronikę kupuję w sklepie pod domem ale najpierw w porównywarkach i allegro sprawdzam jakiej ceny się spodziewać. Żeby nie przepłacić zawsze można się potargować. BB)
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Mi się zdarza dosyć często. Natomiast nie kupuję w nim ubrań - kilka razy się na tym sparzyłam.
 

Klara80

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2016
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej kupuję zabawki dla brata. A tak poza tym to książki.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Zdarza mi się zamawiać pewne rzeczy przez internet. Nie kupuję nigdy ubrań i butów, bo to muszę przymierzyć.
 

Lewiksa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Problem wielu sklepów internetowych polega na tym, że nie dbają o to, zeby potencjalny klient miał poczucie bezpieczeństwa. Dlatego większośc z założenia trafia na allegro.
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupowałam książki oraz sprzęt komputerowy przez internet. To wygodna forma robienia zakupów. Oczywiście zanim sfinalizuję transakcje sprawdzam wszystko dokładnie, łącznie z opiniami na temat danego sklepu.
 

Winr

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
czasem jakies ciuchy ale rzadko, mieszkam w miescie na tyle duzym ze nie potrzebuje internetu
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Kupuję przez internet rzeczy, których nie mogę dostać w okolicy, bo np. firma nie ma sklepu stacjonarnego albo jest mi do niego zupełnie nie po drodze. Kupuję przede wszystkim kosmetyki, rzadziej ubrania, rzeczy do domu i prezenty, a ostatnio zdarzyło mi się zamówić meble, bo były tańsze niż u producenta. Korzystam raczej tylko ze sklepów, które znam albo już mi poleconych przez kogoś. Jeśli kupuję przez Allegro, to tylko od sprzedawcy z dużą liczbą pozytywnych opinii. W zakupach w sieci podoba mi się duża różnorodność, możliwość znalezienia najlepszej oferty, kupony rabatowe etc. Nie miałam jeszcze, odpukać, żadnych niemiłych doświadczeń gorszych niż brak powiadomienia o wysyłce towaru, ale dotarł do mnie w rozsądnym terminie.
 

Wojciech001

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeśli jest to zakup do około 50 zł to po prostu kupuję. Jeśli kwota jest większa to szukam opinii o tym sklepie.
 

Kowalmar

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
robię i głównie zwracam uwagę na cenę. Jak kupuję przez internet to zazwyczaj albo ciuch albo jakiś gadżet, który po prostu w necie jest taniej (mata, etui na telefon, książki)
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
W internecie można coś wyhaczyć tańszego więc warto ryzykować :)
 
Do góry