Robicie zakupy w sklepach internetowych ?

Agnieszka1982

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja zwracam uwagę na kontakt jak szybko po otrzymaniu mojego zamówienia sprzedający się ze mną skontaktuję. Zdarzało mi się, że nikt się nie kontaktował nie informował o wysyłce towaru. Taki sklep www jest spalony dla mnie. Lubie jak sprzedający kontaktuje sie telefoniczne ze mna i informuje mnie na biezaco o statusie zamówienia :)

MarasDH

Stary wyga
Punkty reakcji
2
Miasto
Szczecin
Ja zwracam uwagę na kontakt jak szybko po otrzymaniu mojego zamówienia sprzedający się ze mną skontaktuję. Zdarzało mi się, że nikt się nie kontaktował nie informował o wysyłce towaru. Taki sklep www jest spalony dla mnie. Lubie jak sprzedający kontaktuje sie telefoniczne ze mna i informuje mnie na biezaco o statusie zamówienia :)
Do mnie sklepy internetowe, w których robię zakupy prawie wcale nie dzwonią. Robię zamówienie, opłacam i wszystkie potrzebne informację dostaję na maila, a info że paka w paczkomacie jest przychodzi mi na telefon.

pan k

Bywalec
Punkty reakcji
78
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Osobiście nie lubię kontaktu
Telefonicznego i dlatego
Uznaję link do obserwowania
Gdzie jest paczka firmie a później
Obserwacja na stronie
Kuriera i jest to bardziej
Dokładne plus czas etapów
Dostarczenia paczki.

j.baranska

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Spam
Zakupy przez internet są przede wszystkim praktyczne, nie trzeba wychodzić z domu i można z łatwością znaleźć to czego potrzebujesz.

Do góry