Robert Lewandowski przechodzi do Barcelony!

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Lewandowski odszedł do Barcelony bo chciał a może bo musiał?
Nie wiem czy to jest dobry jego ruch.
Moim zdaniem dzisiejszy Bayern jest silniejszy od Barcy.
Żeby odgrywać w FCB taką role jak w Bayernie trzeba mieć za plecami wysokiej klasy pomocników.
Obawiam się że Barcelona ich nie ma a to się przełoży na mniejszą ilość bramek Lewego.
Chyba że w planach FCB jest pozyskanie takich piłkarzy czyli przyszły sezon może być bardziej udany.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie wiem czy musiał bo Bayern ponoć nie chciał go na początku oddać.
Bayer jest mocniejszy od Barcelony, ale Barcelona po odejściu Messiego i przyjściu Xaviego buduje drużynę od nowa. Zakontraktowali jednego z najlepszych (moim zdaniem najlepszego) młodych pomocników na świecie. Również w tym sezonie Barcelona zamierza przeprowadzić sporo transferów. Klub jest na etapie budowy. Pytanie brzmi: czy Barcelona zdąży wskoczyć na poziom światowy (mam na myśli możliwość walki o mistrzostwo La Ligi i wygraną w LM) za kadencji Lewandowskiego. Jego kontrakt jest przecież na 3 lata a więc w momencie jego zakończenia będzie miał 34 lata.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Pytanie brzmi: czy Barcelona zdąży wskoczyć na poziom światowy (mam na myśli możliwość walki o mistrzostwo La Ligi i wygraną w LM) za kadencji Lewandowskiego. Jego kontrakt jest przecież na 3 lata a więc w momencie jego zakończenia będzie miał 34 lata.
Nie. On jest urodzony 21 sierpnia 1988 roku więc na dniach będzie miał 34 lata.
Zakontraktowali jednego z najlepszych (moim zdaniem najlepszego) młodych pomocników na świecie.
Kogo mianowicie bo umkło mi?
Nie wiem czy musiał bo Bayern ponoć nie chciał go na początku oddać.
Musiał w tym rozumieniu że był z kimś skonfliktowany i obawiał się jak to wpłynie na przyszłość.
Ale być może było to po prostu jego marzenie.
Na pewno to lepsze niż transfer do Arabów.
Jednak jego skuteczność jest związana ze współpracą z pomocnikami.
Jednak słaby jej wynik moim zdaniem będzie zwalany na "starego" Lewandowskiego.

Zaraz Raphinha czy Franck Kessie?
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie. On jest urodzony 21 sierpnia 1988 roku więc na dniach będzie miał 34 lata.
Tak, tak. Mój błąd. Miałem na myśli, że będzie miał 37 lat.

Kogo mianowicie bo umkło mi?

Pedri.

Ale być może było to po prostu jego marzenie.
Na pewno to lepsze niż transfer do Arabów.

Zgadzam się w 100%. Mi osobiście bardzo się nie podoba kiedy zawodnicy którzy wiele osiągnęli idą pod koniec kariery do klubów w których będą jedynie świecić nazwiskiem za pieniądze. Dlatego, szanuję CR7 który nie poszedł tą drogą i cały czas szuka nowych wyzwań by grać na bardzo wysokim poziomie.
 
Do góry