Rise Against

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Są to fani tego zespołu? Jest to mój ulubiony zespół :p Kocham ich brzmienie i wokal :D

"Rise Against – amerykański zespół muzyczny grający rodzaj hardcore punka, tzw. melodyjny hardcore. Założony w 1999 w Chicago."
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
W moim mniemaniu mocno średnie. Od razu czuć, że to amerykański punk, bo ma popowe naleciałości. Amerykańskiego punka nie trawię prawie w ogóle, pojedyńcze kapele ujdą, ale zdecydowana większość nie jest dla mnie. Szczególnie, że właśnie to wszystko jest za bardzo melodyjne i zalatuje czesto popem, zwłaszcza jeśli chodzi o gitary i wokal. Oczywiście nie mam nic przeciwko melodyjnemu punkowi, ale ten jest melodyjny w gorszym tego słowa znaczeniu.
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
zarąbista kapela, musze se sciagnac ich nowa płytke ponoc jeszcze lepsza od pozostałeych
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
No raczej tak ja mam dopiero kilka kawałków ale niezłe są :D
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Nawet dobra muzyka;p Daje za:cenzura:istego kopa ale dzisiaj to slucham najwyzej pojedyncze kawalki;p A z plyt to lubie te starsze... te nowsze tak jakos slabo brzmia...
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
A jakie kawalki są wg was najlepsze? Mi podobają się: Heaven knows, like the angel, paper wings, behind closed doors, alive and well..... długo by wymieniać ;D A wy? Co lubicie?
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
hmm to bedzie chamber the Catridge, give it all, Prayer Of The Refugee, Ready To Fall, The Good Left Undone, Drones, Paper Wings, Worth Dying For ....
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Po za tym to cała płyta Appeal to reason jest boska. Hero of war wymiata, Little boxes też. Jeszcze re-education i Strenght to go on :D
 

exio

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
moj ulubiny zespol, wokalista ma tki unikalny glos nie kazdemu sie moze podoac, ale oni wymiataja
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
Zespół w sam sobie jest godny polecenia, mają fajne piosenki jak wspomniana wyżej "Give it all" ale mają też niezbyt interesujące jak "Alive and Well" - oczywiście to tylko moje zdanie. Jak już rzekłem wyżej, zespół godny polecenia, sprawdza się idealnie do rozbudzenia po ciężkiej nocy, bądź co bądź zespół ma power : )
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Kawałek Give it all wymiata.
o tak, pierwszy jaki od nich usłyszałam :)
zespół uwielbiam ale ostatnio rzadko słucham bo nie mogę się zdecydować na jedną piosenkę, najchętniej pochłaniałabym wszystkie jednocześnie xD
 
Do góry