Rise Against

W

wroneczki4

Guest
Ostatnio doceniłem ten zespół grając w Guitar Hero. Była tam piosenka "Rise Against - Savior" i zacząłem słuchać.
Szczerze mówiąc to sam się z lekka zdziwiłem, bo normalnie słucham rapu, ale ostatnimi dniami słucham tylko Rise Against. Szczególnie podoba mi się właśnie "Rise Against - Savior".
 

Bodzix

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ich :)

2 najlepsze kawałki to:

-Give it all z nfs u2
oraz- Injection
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Premiera nowego albumu: Endgame została oficjalnie potwierdzona przez zespół! Album zostanie wydany 15.03.2011, a tak wygląda jego okładka:

164769_175252975843628_100000767809549_338940_6847157_n.jpg



Piękna :D

Tu można odsłuchać fragment piosenki Architects, która prawdopodobnie będzie singlem promującym krążek:

http://soundcloud.com/igamusic/architects-rise-against
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Na tej stronie http://riseagainst.pl/ można posłuchać piosenki ''Help Is On The Way''. ^^
Nie mogę się już doczekać 15 marca :D
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
Na tej stronie http://riseagainst.pl/ można posłuchać piosenki ''Help Is On The Way''. ^^
Nie mogę się już doczekać 15 marca :D

no help is on the way słuchałam, ma mocny teledysk, a tak w ogóle to lubię entertainment,stregh to go on, hero of war, anyway you want it tez jest ekstra.

Tim ma w sobie to coś. I ten głos, nieziemski normalnie.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Jak oceniacie ''Endgame''? Moim zdaniem ta płyta jest zupełnie inna od poprzednich, co nie znaczy, że gorsza. Każda piosenka mi się spodobała ( zresztą nie ma piosenki RA, której bym nie lubiła :D). Kikson- polecam Ci posłuchać piosenek zespołów The Killing Tree i .baxter. - Tim był w nich wokalistą. :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jak oceniacie ''Endgame''?

Kawałki cięższe i dojrzalsze od poprzednich. Zaczynając od fantastycznej Architects (pierwsza z moich ulubionych piosenek, która wskoczyła do top 5 ogólnie), brnąc dalej przez Make It Stop, Disparity By Design, Satellite, przekapitalne i ciężkie Survivor Guilt (druga), balladowe Wait For Me, aż na finałowym Endgame kończąc - rewelacja.

Moim zdaniem ta płyta jest zupełnie inna od poprzednich

Zwróć uwagę, że KAŻDA ich płyta jest zupełnie inna od poprzedniczek. To już wykreowany znak tego zespołu.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Znowu te łapanie za słówka ^^
Nie chodziło mi o to, że reszta ich płyt jest taka sama. Po prostu ta jest w całkiem innym stylu, tak mi się wydaje. Słyszałeś ''Midnight Hands''? Jeżeli ktoś po riffie rozpoczynającym ten utwór kazałby mi wskazać zespół, który go wykonuje, to w życiu nie wpadłabym na to, że to piosenka RA...(swoją drogą świetna). Porównaj ją i którąś z piosenek na ''The Unraveling''. ;) Wg mnie wtedy było to bardziej punkowe granie, teraz już nie jest to to samo. W końcu po co grać cały czas na tą samą nutę? Jak już powiedziałam, ''Endgame'' bardzo mi się spodobała. Teksty dalej mają ważne przesłanie, klimat pozostał... Każdemu polecam zapoznać się z ich twórczością.
 

Magdalena221

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Słucham bardzo często :) Wybieram się na ich koncert, który odbędzie się w Warszawie w klubie Stodoła :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Świetny zespół - muzyka ,wokal, teksty ... :) W czerwcu wybieram się na koncert :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Ja jadę jutro na koncert i w czerwcu także nie przegapię.
Robimy jakiś zlot w końcu za 2 dni?
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ktoś się wybiera na koncert 20 czerwca? ;> Mnie niestety tym razem ominie :(
 
Do góry