Revitasens

M

michasia90

Guest
Stosowałam a widzę, że nie ma tutaj watku dotyczącego tego suplementu :) A wiec wszyscy ktorzy zetkneli sie z revitasensem, stosowali go i sa w stanie co nieco o nim powiedziec- zapraszam do wyrażania opinii :)
Może sama zacznę - stosuje i widzę roznicę. Myslalam ze to zwykly pic na wodę, ale nic z tych rzeczy- czuje roznice w nastroju , ogolnym samopoczuciu. Lepiej pracuje, efektywniej- latwiej mi sie skoncentrowac, skupic na pracy. Nie zaprzątam sobie glowy błahotskami czy zmartwieniami.
 
A

Aleksa24

Guest
Zgadzam się co do koncentracji. Jednak takich składników jak Omega3, kwas foliowy, Ltryptofan oraz witamin z grupy B musiało mi brakowa, bo miałam coraz większe problemy w pracy. Mogłam godzinami patrzeć się w okno czy ekran i nic dobrego z tego nie wychodziło, a zaległości rosły i rosły. Teraz gdy biorę juz go systematycznie jest o wiele lepiej. Mam wigor do działania, a nawet czasami uda mi się wcześniej wyjść, gdy zrobię całą robotę. Poza tym po pracy też chce mi się coś robić wyjść ze znajomymi, czy pobiegać. A kiedyś to tylko seriale i spać :)
 

Adrianna342

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Revitasens to suplement, a nie lek ( taka mała poprawka) lecz co do jego skuteczności nie mam najmniejszych wątpliwości. Skład jest super dobrany, dodatkowo przebadany przez WUM zapewnia nas o tym , że jest bezpieczny. Kosztuje nie wiele, a na pewno nam pomoże jak nie w poprawie nastroju to uzupełnieni braki bardzo waznych elementów w diecie. Ja staram się suplementowac revitasens regularnie obraz biorę udział w "Zostań optymistą w 30 dni" :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
a co to to zostań optymistą w 30 dni? brałam revitasens, ogólnie poprawiał nastrój to na pewno. Brałam, bo w pracy mamy czasem tyle roboty, że nie wyrabiam psychicznie, a musze być często gęsto na pełnych obrotach:)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Adrianna342 napisał:
Revitasens to suplement, a nie lek ( taka mała poprawka) lecz co do jego skuteczności nie mam najmniejszych wątpliwości. Skład jest super dobrany, dodatkowo przebadany przez WUM zapewnia nas o tym , że jest bezpieczny. Kosztuje nie wiele, a na pewno nam pomoże jak nie w poprawie nastroju to uzupełnieni braki bardzo waznych elementów w diecie. Ja staram się suplementowac revitasens regularnie obraz biorę udział w "Zostań optymistą w 30 dni" :)
Tak, revitasens jest suplementem, nikt go lekiem tutaj nie nazywa :D
Wlasnie, slyszalam o ich akcji Zostan optymista... ale sama nie wiem na czym dokladnie ta akcja polega?
Dla mnie revitasens jest jedynym sensownym suplementem dostepnym na rynku, bo producent nie obiecuje gruszek na wierzbie. Suplement ma solidny sklad, ktory przeklada sie na skutecznosc dzialania- poprawę koncentracji, lepsze samopoczucie.
 
J

jessi_ca

Guest
kornelka87 napisał:
Revitasens to suplement, a nie lek ( taka mała poprawka) lecz co do jego skuteczności nie mam najmniejszych wątpliwości. Skład jest super dobrany, dodatkowo przebadany przez WUM zapewnia nas o tym , że jest bezpieczny. Kosztuje nie wiele, a na pewno nam pomoże jak nie w poprawie nastroju to uzupełnieni braki bardzo waznych elementów w diecie. Ja staram się suplementowac revitasens regularnie obraz biorę udział w "Zostań optymistą w 30 dni" :)
Tak, revitasens jest suplementem, nikt go lekiem tutaj nie nazywa :D
Wlasnie, slyszalam o ich akcji Zostan optymista... ale sama nie wiem na czym dokladnie ta akcja polega?
Dla mnie revitasens jest jedynym sensownym suplementem dostepnym na rynku, bo producent nie obiecuje gruszek na wierzbie. Suplement ma solidny sklad, ktory przeklada sie na skutecznosc dzialania- poprawę koncentracji, lepsze samopoczucie.
Mysle ze kolezance chodzilo o to, ze watek o revitasensie, ktory jest suplementem znajduje sie w dziale pt. Opinie o lekach :)
Revitasens sama stosuje, bo latwiej jest mi sie po nim skupic, poradzic z domowymi i pracowniczymi obowiazkami no i nastroj mam jakis taki lepszy, a nawet gdy zdarzy sie gorszy dzien to szybko jjestem w stanie sie z nim uporac :)
 
M

michasia90

Guest
jessi_ca napisał:
Revitasens to suplement, a nie lek ( taka mała poprawka) lecz co do jego skuteczności nie mam najmniejszych wątpliwości. Skład jest super dobrany, dodatkowo przebadany przez WUM zapewnia nas o tym , że jest bezpieczny. Kosztuje nie wiele, a na pewno nam pomoże jak nie w poprawie nastroju to uzupełnieni braki bardzo waznych elementów w diecie. Ja staram się suplementowac revitasens regularnie obraz biorę udział w "Zostań optymistą w 30 dni" :)
Tak, revitasens jest suplementem, nikt go lekiem tutaj nie nazywa :D
Wlasnie, slyszalam o ich akcji Zostan optymista... ale sama nie wiem na czym dokladnie ta akcja polega?
Dla mnie revitasens jest jedynym sensownym suplementem dostepnym na rynku, bo producent nie obiecuje gruszek na wierzbie. Suplement ma solidny sklad, ktory przeklada sie na skutecznosc dzialania- poprawę koncentracji, lepsze samopoczucie.
Mysle ze kolezance chodzilo o to, ze watek o revitasensie, ktory jest suplementem znajduje sie w dziale pt. Opinie o lekach :)
Revitasens sama stosuje, bo latwiej jest mi sie po nim skupic, poradzic z domowymi i pracowniczymi obowiazkami no i nastroj mam jakis taki lepszy, a nawet gdy zdarzy sie gorszy dzien to szybko jjestem w stanie sie z nim uporac :)



Niestety forumowisko nie dorobiło sie dzialu Suplementy, dlatego tez zamiescilam go w tym dziale ;) fajnie ze wy tez podzielacie moja pozytywna opinie na temat revitasensu- on faktycznie dziala i pomaga przezyc jesienna melancholie ;)
 
A

Aleksa24

Guest
To prawda przydałby się dodatkowy dział. Skoro Wy tak chętnie dołączyłyście do tego rpojektu "Xostań optymista w 30 dni" to i ja tez spróbuję. Revitasens jest na prawdę fajny i co najważniejsze działą długofalowo, wiec nie występuja spadki nastroju i koncentracji
 
I

ItaliaAmore

Guest
mnie tam tez sie podoba cena revitasens, do programu tez dolacze, a co tam. Teraz suplementuje, bo mam chandre jesienna jak zwykle o tej porze, a w pracy wymagaja ode mnie 100%
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
tez uwazam, ze program revitasensu 'zostan optymista w 30 dni' jest bardzo fajny. Jestem po jesienno-zimowej suplementacji tym suplementem i potwierdzam ponownie- warto go łykac. Dotychczas te pory roku byly dla mnie katorgą, a teraz mimo szarugi za oknem czuje sie super ;)
 
Do góry