restauracje w Krakowie

marsjanka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jak mam ochotę zjeśc coś na miescie to wybieram kuchnię orientalną, lubię ją. Na Wadowickiej jest restauracja Mekong i tam albo zjem, albo sobie zamówię zeby mi dowieźli.
 

Miriam13

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na Wadowickej tą restaurację Mekong znam bo zamawiamy tam jedzenie, nawet na imprezy można, dobre i cenowo na każdą kieszen.
 

Magda Szopa

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Całkiem duże porcje podają w restauracji Pod złotym liściem. Tutaj rzeczywiście można się najeść. Najlepiej mi smakuje ich pizza z salami, niebo w gębie! Z tak dobrym ciastem rzadko się można spotkać.
 

Magda Szopa

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Catering zamawiamy już dłuższy czas od ludzi z restauracji Orbit – orbit.krakow pl. Mają bardzo dobre ceny, jedzenie jest robione na bieżąco – nie z mrożonek! Dobry kontakt z obsługą, można się dogadać, są elastyczni.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
wiele osób polecało Scandale Royale i ja tez się dołącze ;) dobre jedzenie i świetna miejscówa, idealna żeby od czasu do czasu zafundować sobie trochę luksusu :)
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
[SIZE=12pt]Ja nie tyle w Krakowie co niedaleko w Głogoczowie polecam Zajazd Biesiada gdzie mają najlepsze typowo małopolskie jedzenie jakie do tej pory jadłem. Do tego dają duże i porządne porcje. Plus też za to że można wpadać z psem i nikt się nie czepia. [/SIZE]
 

Edyta82

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja teraz używam aplikacji Mniam. Znacie? Duzo dobrych restauracji.
 
Do góry