restauracje w Krakowie

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
dobre jedzenie, miła atmosfera, ceny przystępne tak jest w Da Pietro, jako miłośniczka włoskiej kuchni, a szczególnie makaronów nie mogłam się oprzeć tej restauracji.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ja wolę te bez palenia, bo przynajmniej jak idziesz na piwo to nie niesiesz za sobą tego papierosowego zapachu, co mnie doprowadza do szewskiej pasji. Ale jeśli chodzi o miejsca, do których zaglądam to jest to m.in C.K. Browar koło Bagateli, odkryłam i polubiłam to miejsce jeszcze na studiach, bo zajęcia miałam Studenckiej i tam było najbliżej, żeby się w przerwie napić piwa :) no i ten klimat, gdzie nie ma w żadnej innej knajpie.
 

odczepciesie

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podepnę się może pod temat :) Nie wiecie w której z Krakowskich restauracji podają czekoladowy deser z płatkami róż? Domyślam się że to na pewno nie jest tania restauracja ;) Z góry dzięki za informację!!!
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Dla mnie odkryciem tego sezonu jest restauracja Augusta na barce przy Kładce Bernatka. Nowoczesny wystrój, bardzo smaczna kuchnia i miła obsługa to klucz do mego zatwardziałego serca ;) Bardzo fajnie, że powstało ten lokal, bo może z czasem przyczyni się do ożywienia bulwarów, a przecież to takie fajne miejsce na mapie naszego miasta.
 

Kacper23

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mnie osobiście klimat Apetyt Bistro bardzo odpowiada, fajna, miła kameralna knajpka.Obsługa bardzo kompetentna i uprzejma. Jadłem u nich sporo dań, ale pizza smakuje mi najbardziej..zwłaszcza hawajska..rewelka
 

elka1910

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Dla mnie odkryciem tego sezonu jest restauracja Augusta na barce przy Kładce Bernatka. Nowoczesny wystrój, bardzo smaczna kuchnia i miła obsługa to klucz do mego zatwardziałego serca ;) Bardzo fajnie, że powstało ten lokal, bo może z czasem przyczyni się do ożywienia bulwarów, a przecież to takie fajne miejsce na mapie naszego miasta.
To prawda, miejsce ma duży potencjał. Jak tylko utrzymają ten fajny poziom, to w sezonie trudno będzie o stoliki.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
To ja osobiście nie mogę się już doczekać, jak na rogu Floriańskiej i św. Tomasza powstanie pierwsza w Krakowie restauracja sieci Ganesh. To oryginalna indyjska sieć (właścicielem i kucharzami są Hindusi), którą jak dotąd znałem głównie z wypraw do Warszawy, gdzie mają kilka swoich lokali. Wystrój we wszystkich knajpach jest zawsze inny, tylko jedzenie zawsze to samo - równie dobre. Jeśli chodzi o mięsne to wyłącznie kurczak i baranina, a poza tym bardzo duży wybór dań wegetariańskich. Lokal w Krakowie ma być otwarty jakoś na przełomie stycznia i lutego.
 
I

impresja_switu

Guest
W Krakowie, jak widać nie ma problemu, żeby znaleźć miejsce, gdzie można miło spędzić czas i dobrze zjeść. Jeśli chodzi o barki mnie bardzo cieszy, że one są, bo dzięki nim mamy fajny klimat nas Wisłą. A jeśli chodzi o mnie i fajne restaurcje, to moim ostatnim odkryciem jest restauracja w Hotelu Niebieskim. Bardzo dobre jedzenie, fajny klimat i hotel znajduje się na Salwatorze tuż nad Wisłą, więc po obiedzie czy kolacji można sobie pójść na spacer.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Podkowa na Placu Wolnica - klimatycznie i przede wszystkim smacznie. Typowa polska kuchnia. Ceny, jak to w ekskluzywniejszej restauracji w centrum. 30 zł od osoby to trzeba sobie liczyć minimum.

Dla lubiących dobrze zjeść w przystępnej cenie - I Love Pizza na rogu Urzędniczej i Szopena. Do 20 zł idzie się najeść. Dla każdego coś dobrego - jest Tortilla, jest żarcie w stylu KFC, są typowe dania obiadowe, jest pizza (jedna z lepszych w Krakowie).

Phuong Dong na ul. Lea - właściwie najlepszy Chińczyk jakiego jadłem. Ceny bardzo przystępne.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Słuchajcie, byłam w tamtym tygodniu weekendowo w Krakowie i w sumie wiadomo ze po takich przechadzkach trzeba koniecznie zjeść coś dobrego. I to co w tym momencie okazało się bardzo pomocne to właśnie to że wcześniej skorzystałam z portalu restauracjezrabatem.pl
Dzięki temu udało się nam zjeść i dobrze i taniej ;)) Fajnie że jest taki portal, bo zwłaszcza studenci tutaj mogą zaoszczędzić ;)
 

02anka

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Super jedzonko jest U Zalipianek na szewskiej :)
Można powiedzieć, że domowe, pyszne, tanie no i super lokalizacja :)
Mogę z czystym sumieniem polecić :)
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Polecam Restaurację Dominikańską, dobra obsługa, smaczne jedzenie, mają też atrakcyjne promocje
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
To ja osobiście nie mogę się już doczekać, jak na rogu Floriańskiej i św. Tomasza powstanie pierwsza w Krakowie restauracja sieci Ganesh. To oryginalna indyjska sieć (właścicielem i kucharzami są Hindusi), którą jak dotąd znałem głównie z wypraw do Warszawy, gdzie mają kilka swoich lokali. Wystrój we wszystkich knajpach jest zawsze inny, tylko jedzenie zawsze to samo - równie dobre. Jeśli chodzi o mięsne to wyłącznie kurczak i baranina, a poza tym bardzo duży wybór dań wegetariańskich. Lokal w Krakowie ma być otwarty jakoś na przełomie stycznia i lutego.

I co, wiadomo już coś może z tym Ganeshem?:) Strasznie mam już ochotę na jakieś prawdziwe indyjskie jedzonko, a w Krakowie jak dotąd było o to raczej ciężko. Sporo dobrych opinii na temat Ganeshu słyszałam, także mam nadzieję, że lokal w naszym mieście spełni te oczekiwania... Daj znać, czy już jakieś konkrety są wiadome!
 
Do góry