Resetowanie się komputera(Wiem że taki był)

Sebanek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Mam problem otóż podczas grania gdzieś 20-30 min komp się resetuje, na pewno to nie jest zasilacz ponieważ komp ma może 2 miesiące i nie gram w jakieś super gry.
Lecz ostatnio odinstalowałem sterowniki Nvidii Zainstalowałem nowe i nie było w nich sterownika do IDE controller jak myślicie czy to może być to czy coś innego plz HELP!!!
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Podaj markę zasilacza i resztę konfiguracji.
Sprawdź jakie masz temperatury procesora i grafiki.
 

Yvantis69

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miałem identyczny problem, to może być wina sterowników,zasilacza,jakiegoś wirusa albo błąd przy instalacji windowsa, spróbuj ściągnąć nieco starsze sterowniki i podaj moc zasilacza, może coś Ci przegrzewa, ściągnij program Everest i zobacz , może przegrzewa Ci się płyta główna, ten problem jest faktycznie wyjątkowo uciążliwy. W moim przypadku to nie wina sterów,przegrzewania,zasilacza, tylko jakiś wirus
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
witam! zwracam sie do Was znowu z problemem, a mianowicie, od pewnego czasu laptop sam mi sie wylacza, wydaje mi sie ze sie przegrzewa(bo jest bardzo cieply), ale czy to mozliwe?? kiedys mogl byc wlaczony 10-12godzin a teraz po 2-3godzinach mi sie wylacza i musze wlaczac i tak w kolko. moglby mi ktos zasugerowac co z nim jest??
 

Nealin

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Prawdopodobnie się przegrzewa, jak już zostało wspomniane. W takim wypadku proponuję porządnie go wyczyścić w środku z kurzu/brudu itp. ;D
 
Do góry