Reporterka TVP przebita gwoździem w programie na żywo

M

MacaN

Guest
Marzena Rogalska została przebita gwoździem podczas przeprowadzania przez pewnego magika swojej sztuczki. Program leciał na żywo, a tutaj możecie zobaczyć nagranie z całego zdarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=vZ_kdEHGGb0
 
T

TomaszTomasz

Guest
He...he...he... Tyle w temacie... mi urwało dwa paluchy w mojej pracy i nikt się nie rozczulał...Jak patrzę na tych wszystkich gogusiów medialnych, szlak mnie trafia...
 
W

wiki9969

Guest
Przecież to lipa... Marna sztuczka, która ma za zadanie przyciągnąć publikę.
 
W

wiki9969

Guest
Jakby przebił to przeszedlby na wylot i ot tak by tego nie wyjął. ;)


Ponadto przy takiej ranie krew zaczyna lecieć,a tu... nic nie widać. :D
 
M

MacaN

Guest
Wiki wiki... Ręka nie jest przebita na wylot, tylko skaleczona. Ponadto - od razu leci krew? Uwierz mi, że nie :p
 
T

TomaszTomasz

Guest
krew jest krwista... Będzie wielkie odszkodowanie i tylko zastrzyk przeciw tężcowi...
 
W

wiki9969

Guest
MacaN napisał:
Wiki wiki... Ręka nie jest przebita na wylot, tylko skaleczona. Ponadto - od razu leci krew? Uwierz mi, że nie :p
Miałam stopę przebitą i wiem jak to wyglada. ;)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Cały ten cyrk przypomina mi trochę rzuty karne w meczu Niemców z Włochami. Cokolwiek "magik" miał na myśli - wyszło fatalnie.

Nie zdziwiłbym się też, gdyby babka symulowała.
 

Vinko

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Marna sztuczka, marne przedstawienie.
Fakt, krew nie musiała zaraz chlustać po całym pomieszczeniu. Ale wydarła się, jakby nigdy się w nic nie uderzyła. A koleś podkreślił, że robi to drugi raz, a za pierwszym nie wyszło :) więc powinna przeczuwać, co może się wydarzyć!
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Tylko, że gwóźdź "wbił się" drugą stroną xD
Vinko - ja się tak drę jak mysz widzę, a przecież to nic spektakularnego. Poza tym może nawet bardziej z przerażenia- że Boże, mam gwóźdź w ręce- wydarła się.
 
M

MacaN

Guest
No nie wiem... Gdyby udali coś takiego, to wystawiliby się na pośmiewisko. Wydaje mi się, że to za duże ryzyko.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Gdyby to było udawane, to by chyba nie przeklął na wizji :D Wyglądało to, jakby faktycznie się zdziwił faktem, że sztuczka nie wyszła.
 

tomaszh

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
81
Punkty reakcji
2
jak by ten mag mial wiecej takich sztuczek w zanadrzu, to byl bym nawet sklonny zaplacic, by zobaczyc wystep :)
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Oczywiście, że fake i to okraszony bardzo słabą grą aktorską. Choć na początku wyglądało to przekonywająco.
Dlaczego fake?
- tam wszyscy mieli lekki uśmiech na twarzy, praktycznie przez cały czas. Nawet na końcu Kamel nie wyglądał na zmartwionego, wręcz przeciwnie,
- Rogalska zwija się z "bólu", piszczy, krzyczy, a nagle przestaje i w skupieniu słucha "magika", który mówi: "o k.... przepraszam, przebiłem ci rękę". Rzeczywiście? No kto by pomyślał :D Najpóźniej w tym momencie widać, że to ustawka.
- "magik" bez zastanowienia się wyciąga gwóźdź z jej ręki... a gdzie do licha obsługa planu??? Dlaczego nikt nie reaguje? Tam momentalnie powinna się nią zając ekipa przygotowana na taką ewentualność, a nie pozwolić dalej działać "magikowi specjaliście"
- no i rzecz absolutnie karygodna... "magik" przyciska (brudnym!) PALCEM rzekomą dziurę po gwoździu na jej dłoni... bez komentarza...
- w 1:02 widać jak "magik" i Marzena są zadowoleni z przedstawienia, można to łatwo zauważyć po ich twarzach i spojrzeniu na siebie.

Dlaczego to było zrobione? Dla szumu. Co się zresztą udało ^_^
To nie ta tania sztuczka z woreczkami miała być w centrum tego przedstawienia, a "wbity" gwóźdź.

"Nie robię tej sztuczki po raz pierwszy... robię ją po raz drugi... " :ninja:
"Jezus Maria!!"
:zubaw:
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jaka telewizja takie wydarzenie

żenada goni żenadę w państwowej telewizji
 
M

MacaN

Guest
Delilaah napisał:
To ja jestem wierzba. Za słabo krzyczała :>
Nie każda kobieta musi krzyczeć jak opętana, gdy się ją przekłuwa, wierzbo ^_^

No ale trochę mnie przekonaliście. Tak odrobinę.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Teraz ludzie będą z niecierpliwością czekać na kolejne występy magików w tym programie.
 
Do góry