Rekrutacja w Polsce - proszę o wasze zdanie

Sternal

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam na imię Sebastian, 34 lat i mieszkam od 27 lat w Niemczech.
(Z góry, wielkie sorry za moją ortografie i styl pisania).

A więc, prowadzę od kilku lat agencje rekrutacyjna w Düsseldorfie.

Chcę dodać ogłoszenie o pracy do gazety lub w znanych, internetowych portalach pracy.

Najpierw chciałbym się dowiedzieć, co jest w Polsce bardziej efektywne.
Gazeta czy Internet?

Jaką gazet lub stronę internetową proponujecie?

Dziękuje za wasza pomoc i serdecznie wszystkich pozdrawiam

Sebastian
Sternal Pflegepersonal Düsseldorf
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że najlepiej korzystać z internetowych pośrednictw pracy. Oczywiśscie to też zależy jakiego rodzaju oferta to ma być. Chociaż obecnie to nawet pracownicy fizyczni również korzystają w głównej mierze z neta. Zarejestruj się na pracuj.pl, infopraca.pl, gazetapraca.pl itd. :)
 

jobler

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam na imię Sebastian, 34 lat i mieszkam od 27 lat w Niemczech.
(Z góry, wielkie sorry za moją ortografie i styl pisania).

A więc, prowadzę od kilku lat agencje rekrutacyjna w Düsseldorfie.

Chcę dodać ogłoszenie o pracy do gazety lub w znanych, internetowych portalach pracy.

Najpierw chciałbym się dowiedzieć, co jest w Polsce bardziej efektywne.
Gazeta czy Internet?

Jaką gazet lub stronę internetową proponujecie?

Dziękuje za wasza pomoc i serdecznie wszystkich pozdrawiam

Sebastian
Sternal Pflegepersonal Düsseldorf


Osobiście pracuje od kilku lat w branży HR:) Mogę Tobie polecić infopraca.pl- mają największą liczbę kandydatów z tego co wiem jest to ponad 2 mln kandydatów. Także najwięcej ofert odnośnie pracy zagranicą dotyczy właśnie rynku niemieckiego. Ostatnio czytałem w internecie, że właśnie odnośnie tych ofert zgłosiło się ponad 28 tys. chętnych - więc będziesz mógł w czym wybierać:)

MFG nach Duesseldorf :)
 

michumor

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem decyzja wyboru medium jest zależna od tego, do jakiej grupy osób będą kierowane oferty - jaka branża, jaki rodzaj pracy, czy praca dla studentów czy praca dla absolwentów.
Na pewno internet jest dobry dla młodszych ludzi (młodzi w zasadzie w ogóle nie szukają pracy w gazetach).
 

AnnaLis11

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
natalia1986 napisał:
Wydaje mi się, że najlepiej korzystać z internetowych pośrednictw pracy. Oczywiśscie to też zależy jakiego rodzaju oferta to ma być. Chociaż obecnie to nawet pracownicy fizyczni również korzystają w głównej mierze z neta. Zarejestruj się na pracuj.pl, infopraca.pl, gazetapraca.pl itd. :)
a także : pl.next-jobs24.com
 
Do góry