Rekrutacja do szkoły średniej ...

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Witajcie ; )
Piszę ponieważ mam pewne pytanie. Co by się stało gdybym się nie dostał do swojego "wymarzonego" liceum? Tylko np. do jakiegoś oddalonego o kilka km ? Czy mógłbym w takiej sytuacji się przenieść do bliższego liceum w jakiejś rekrutacji uzupełniającej?
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
nie wiem jak mozna marzyc o szkole :p

mozesz sie przeniesc, niektórzy tak robili ze dostawali sie do słabszego LO a na początku roku się przenosili do lepszego bo zwalniały się miejsca, ja mam do szkoły 25km
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Po pierwszym semestrze można się przenieść. Na pewno ktoś odpadnie, ktoś się przeprowadzi, ktoś w ogóle nie zacznie edukacji w danej szkole, a Ty wskoczysz na jego miejsce. Składasz podańsko, do którego załączasz swoje świadectwo z gimnazjum oraz zatwierdzona przez wychowawcę kartę z ocenami na półrocze i są duże szanse, że Cię przyjmą:)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
sout - nie punkty, ale czy wolne miejsce będzie... ale potem przychodzisz do dyrekcji i prosisz o ponowne rozpatrzenie twojego podania, czy cuś takiego, powodzenia ...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Niekoniecznie po pierwszym semestrze, można wcześniej, lub później. W mojej klasie było takich przypadków aż 6.
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Dokładnie. wcześniej najlepiej, sama się przeniosłam, że byłam w klasie uwaga... humanistycznej i się do biolchemu przeniosłam, więc... można ;>
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ten sam pryzpadek co i u mnie ;D
Też dziewczyna z humana przyszła do nas, na biol-chema ;}
 
Do góry