Rekordowe wyniki Apple

NeRio1987

New Member
Dołączył
26 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Żadna firma w historii świata nigdy nie zarobiła tyle, co Apple w ciągu ostatniego kwartału 2014 roku (kalendarzowego). Firma z Cupertino zarobiła na czysto aż 18 miliardów dolarów. Jednocześnie aż prawie 69 procent tej kwoty pochodzi ze sprzedaży iPhone'ów (74,5 mln sprzedanych). Nie sądzicie, że to trochę niebezpieczna sytuacja dla Apple? Rekordy rekordami, ale aż tak polegać na jednym produkcie?
 

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
5 686
Punkty reakcji
488
O proszę, ciekawe czy te "wyniki" spadną po tym co ostatnio pan Snowden ujawnił na temat Iphone'ów ? Według niego każdy telefon od Apple gromadzi informacje na temat jego posiadacza bez jego wiedzy i nie da się tego wyłączyć ani usunąć. Brak co prawda większych szczegółów, ale zazwyczaj wszystkie doniesienia do tego Pana po jakimś czasie okazywały się prawdziwe, więc w tym przypadku będzie pewnie podobnie.
 

Neverdie

Member
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
A czy to ważne na czym się dorabiają? :p ważne ze kasa się kreci :)
A co do reszty to w naszym kraju nie widać tak wielu ich innych produktów, ale w stanach na każdym kroku widzimy inne sprzęty z jabłkiem ;p i tak jak ktoś tam pisal, nawet gdyby nie iPhone firma tez by sobie dobrze radziła :p

Wydrapane z telefonu :)
 
M

maalamy

Guest
Apple rośnie polska konkurencja https://www.youtube.com/watch?v=7zY1O3xXwHM znacie tę markę??
 

aifoza

Member
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
517
Punkty reakcji
4
Nie słyszałam o tej marce :) Uważam, że Samsung też ma się czym chwalić, szczególnie modelami s6. Posiadają dużo dobrych funkcji jak multiwindow dzięki której można pracować na kilku aplikacjach w tym samym czasie , jest szybkie przetwarzanie danych i nie mam tu mowy o żadnym zacinaniu się czy zawieszaniu. Aparat, który ma 16mpix robi bardzo dobre zdjęcia a kolory są wyraziste, głębokie i obraz jest zawsze bardzo wyraźny nawet kiedy używamy telefonu w słoneczny dzień.
 
Do góry