Reklama lokalna

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Jakie macie pomysły na reklamę lokalną szukam ciekawych i sprawdzających się pomysłów? Ja narazie zdecydowałem się na kalendarze książkowe na 2014 już zamówione są! Ten pomysł się sprawdził ! Teraz szukam czegoś jeszcze !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I

iwonka88

Guest
dunkiii napisał:
Jakie macie pomysły na reklamę lokalną szukam ciekawych i sprawdzających się pomysłów! Jakiś czas temu znalazłem w sici Bardzo dobrze ocenianą firmę Firma zajmuje się drukiem kalendarzy ! Ja zdecydowałem się na kalendarze książkowe na 2014 już zamówione są! Ten pomysł się sprawdził ! Teraz szukam czegoś jeszcze !
ja polecam coś bardziej kreatywnego ;) może jakis fleshmob? są firmy ktore zajmują się tym zawodowo ;) i sa w stanie zrobić naprawdę fajną akcje promocyjną ;) byłam kiedyś na takiej akcji, którą organizowała firma ulotex i bardzo bardzo fajnie to wspominam :)
 
W

wiemlepiej

Guest
Jeśli chodzi o reklamę lokalna, to wciąż najlepszym wyjściem jest reklama zewnętrzna. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia projektanta. Dobrym pomysłem są na przykład naklejki z nazwą lub logiem firmy przyklejane w różnych miejscach. Są chyba lepsze od plakatów, bo wandale tak łatwo ich nie zniszczą. Tutaj wrzucam ci link, gdzie można znaleźć tanie naklejki. Pamiętaj, że im częściej ludzie widują nazwę firmy, tym lepiej ją zapamiętują i potem rozpoznają, więc najlepiej ulokować ją w często odwiedzanych miejscach.
 

Pajo

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Moim zdaniem fajną reklamą są Potykacze, zwane również stojakami reklamowymi.
Wczoraj kupiłem bardzo fajny potykacz o patentowany.
potykacz-street-signpro-2-100x100.JPG
Potykacz Street SignPro
Patent: PCT/EP2017/052765

Bardzo fajne wykonanie. Polecam!
 

Susa22

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2020
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja stawiałam bilbord reklamowy i jestem bardzo zadowolona. Reklama bardzo widoczna, przyciąga wzrok. Do tego realizacja zlecenia przebiegła bez problemu, reklama zamontowana solidnie, według moich wskazówek i oczekiwań. Do tego bardzo estetycznie się prezentuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ziutka54

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja polecam gadżety reklamowe. Duży wybór praktycznych gadżetów znajdziesz na https://www.studiosiedem.com.pl/ ja zamawiałam tam czapki z daszkiem i kapelusze z logo firmy i nr telefonu. Bardzo praktyczny gadżet, który klienci z chęcią noszą, dzięki czemu robią reklamę w każdym miejscu, w którym są :) Czapki mają w przeróżnych kolorach i wzorach, do tego są to produkty solidnie wykonane, trwałe. Nawet częste użytkowanie nie pozostawia na nich śladów. Można je prać bez obawy o nadruk czy zniszczenie materiału. Nadruk widoczny, czytelny, umieszczony w strategicznym miejscu :) Firma zrealizowała usługę błyskawicznie, a do tego mają konkurencyjne ceny.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Gadżety reklamowe to dla mnie trochę spalony temat... moim zdaniem nie wpisuje się to w standardy nowoczesnego marketingu. A lokalne działania nie oznaczają od razu nudnych działań. To kwestia koncepcji kreatywnej. Moim zdaniem w pierwszej kolejności najlepiej zgłosić sie do agencji marketingowej ale takiej naprawde doswiadczonej. Sa juz teraz coraz czesciej realizowane kampanie w konwencji takich aktywności obok reklamy pobudzającej zmysły u odbiorcy no nie da się przejśc obojętnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bastaba

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla biznesu lokalnego (oczywiście w zalezności od specyfiki konkretnej firmy) też poleciłabym reklamę zewnętrzną rozmieszczoną w miejscach, gdzie przebywają potencjalni klienci. Dobrze widoczne są potykacze, banery, ścianki reklamowe, ulotki z kuponami rabatowymi...To wszystko można zamówić w jednej firmie z darmowa dostawą: https://retio.pl/
 

Parsi

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Temat był rozpoczęty dawno temu. Dzisiaj przede wszystkim wizytówka w Google - to podstawa. Mając wizytówkę jesteś widoczny na mapie Google, która pojawia się po wpisaniu frazy kluczowej opartej o biznes lokalny. Np. "fryzjer Warszawa". Inna kwestia to reklama Google Ads dla małych firm. Tutaj jest darmowy poradnik jak krok po kroku uruchomić reklamę w Google: https://www.niepoddawajsie.pl/reklama-w-google-ads-dla-malych-firm/ W sytuacji, gdy konkurencja na frazę jest duża, Google pokazuje przed mapą właśnie reklamy. W ostatnim czasie Google zmieniło również algorytm po przegranym procesie z UE. Teraz przed mapką pojawiają się jeszcze linki do lokalnych serwisów ogłoszeniowych. Warto w nich mieć swoją wizytówkę.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Gadżety reklamowe mogą zrobić naprawdę dobre wrażenie na uczestnikach konferencji. Może coś praktycznego, ale jednocześnie kreatywnego? Na przykład spersonalizowane notesy z logo firmy, kubki termiczne albo powerbanki.

Jeśli szukalibyście firmy z odzieżą premium, polecam kontakt z nimi https://ultrareklam.pl/odziez-szyta-premium-z-wlasnym-logo Oferują logowanie na odzieży reklamowej.
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
26
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie warto zainwestować w wielkoformatowe reklamy zewnętrzne na obszarze, gdzie są Twoi klienci. Jeżeli ktoś szukałby wykonawcy liter 3D na budynki, podświetlanych kasetonów, tablic reklamowych i innych materiałów to w Brodnicy polecam firmę https://www.lester-reklamy.pl/ Mają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu takich reklam, działają kreatywnie i można liczyć na bardzo dobrą realizację usługi.
 
Do góry