Rehabilitacja w centrum Warszawy

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Cześć, dwa miesiące temu uległem wypadkowi. Przeleciałem z parę metrów i strasznie się poturbowałem ale najważniejsze że przeżyłem w ogóle :) Mam problemy ruchowe, z wizyt u ortopedy, wszystkich rtg, usg i rezonansach powoli wyłania się problem, więc poszukuje centrum rehabilitacji które mi w tym pomoże. Kolega wspomniał mi Rehmedis w Warszawie, w której jestem zupełnie nowy i się nie orientuję, dlatego poszukuję jeszcze opinii o tym i innych ośrodkach w pobliżu centrum. Proszę Was o jakiś namiary i jakieś opinie żebym nie poszedł w ciemno Dzięki! :)
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Hej, mój rehabilitant ze szpitala dorabia tam do pensji, też chodziłam kiedyś do nich jak mnie NFZ nie chciał i wspominam to nawet dobrze :) Mają miły personel i pomagają nawet w najcięższych przypadkach z tego co wiem :) Sprzęt na czasie i sprawny (oj przypomniało mi się jak byłam w szpitalu i rehabilitantki płakały nad tym, z czego musiały korzystać).[/SIZE]
 
B

bajderman

Guest
Zakładam, że chodzi o ortopeda warszawa tak? Możesz się zgłosić do tego centrum do którego linkuję. Porządne wyposażenie, wybitni specjaliści i przede wszystkim ogólnie najwyższy standard pod każdym względem. I właśnie o coś takiego chodzi.
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Cześć! Podbijam temat, bo potrzebuję na duch rehabilitacji! Najlepiej ścisłe centrum Warszawy, żebym miała blisko z pracy chodzić na zabiegi. Okolice Marszałkowskiej, Jerozolimskich – gdzieś tam coś znacie?
 

juliajul

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
jak ścisłe centrum to polecam na Nowogrodzkiej Fizjoklinikę. teraz tam urzędują, ja jeszcze chodziłam do starej lokalizacji, ale to już było ponad rok temu. bardzo sympatyczni rehabilitanci, pomagają nawet w trudnych przypadkach (mój chociażby taki był). Z tego co pamiętam, to mają też krótkie terminy wizyt, więc stosunkowo łatwo jest tam dostać. Sama rehabilitacja też na wysokim poziomie , zresztą samo to, że są polecani przez znanych sportowców świadczy o dobrym poziomie.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
to i ja dorzucę swoje 5groszy, bo moim zdaniem godna uwagi rehabilitacja jest w profemedzie przy bobrowieckiej
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Potwierdzam, już w jakims innym wątku o tym wspominałam, że mogę z własnego doświadczenia polecić własnie Profemed. Mają bardzo dobrych fachowców i działają we współpracy z przychodniami LuxMedu, a te moaja wiele dogodnych lokalizacji i wlasnie też w centrum.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
odnośnie tej współpracy, to nawet rabat na usługi w profemedzie jest, jesli ma się pakiet medyczny w luxmedzie
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
A to prawda :) Nie mam rehabilitacji w pakiecie, ale w Profemedzie dostałam rabat z racji pakietu w Luxmed.
 
Do góry