Regularnie śni mi się, że jestem facetem. Czy Wam też się to zdarza?

Meggi-L

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Z czystej ciekawości mam pytanie do wszystkich. Otóż regularnie śni mi się, że jestem facetem :S . Czy Wam też się to zdarza? Z moich znajomych nikt takich snów nie miewa.
To bycie facetem polega głównie na przeświadczeniu i ubraniu, a poza tym te sny zwykle przypominają grę komputerową w stylu strzelanka/rpg/coś w czymś się dużo biega i bije z wrogami. W realu jestem całkiem normalną dziewczyną :) miłą i delikatną, spokojną (chociaż podobno cicha woda brzegi rwie ;) )
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wiesz ja kiedyś miałam taki sen,że byłam facetem i uprawiałam seks z kobietą i to dopiero było bardzo dziwne.Może za dużo grasz w gry komputerowe?Człowiek wczuwa się w rolę bohatera tej gry i póżniej to samo może się przyśnić.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Liczy się real.
A sen - mara, Bóg - wiara.
Spaceruj przed snem.
 

Meggi-L

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
fakt, przebiłaś mnie. najdziwniejsze jest to, że nie gram w gry komputerowe :) tak wógóle.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
sny nie interpretuje sie wprost, sa one wyrazem naszych podswiadomych pragnien, jesli sni ci sie ze jestes facetem, moze ma to wprost przeciwne znaczenie..
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Meggi-L napisał:
Z czystej ciekawości mam pytanie do wszystkich. Otóż regularnie śni mi się, że jestem facetem :S . Czy Wam też się to zdarza? Z moich znajomych nikt takich snów nie miewa.
To bycie facetem polega głównie na przeświadczeniu i ubraniu, a poza tym te sny zwykle przypominają grę komputerową w stylu strzelanka/rpg/coś w czymś się dużo biega i bije z wrogami. W realu jestem całkiem normalną dziewczyną :) miłą i delikatną, spokojną (chociaż podobno cicha woda brzegi rwie ;) )
nigdy nie miałam takiego snu a szkooooda:D
 

anetasav

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2013
Posty
16
Punkty reakcji
4
Ja również miewam takie sny - to nic szczególnego, chyba, że interesujesz się interpretacją snów i horoskopami, ale w tej kwestii się nie wypowiadam.
Mnie z kolei bardzo często zdarza się wypowiadać w rodzaju męskim, np. byłem, zrobiłem. Nie mam pojęcia skąd to się bierze, może dlatego, że rodzice byli przekonani, że będę chłopcem Jasiem ;D
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
[SIZE=12pt]W twoim przypadku kojarzą mi się twoje sny przede wszystkim z zachowaeniem w ciągu dnia, z tym jak siebie widzisz. Odnosisz wrażenie, że zachowujesz się męsko? Może to także oznaczać pewne konkretne zachowanie lub jakąś reakcję. Zastanów się, jakim jesteś facetem i z czym ci się to kojarzy. Z jakąś osobą, którą znasz? Jeżeli będziesz w stanie określić taką postać, to zrozumiesz co ona oznacza. Dla przykładu podam ci różnicę między Vinem Dislem- mięśniakiem, który radzi sobie w każdej sytułacji- i Kevinem Spacey-intelektualistą i czasem psychopatą. [/SIZE]
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Sny to podświadomość ona się uwalnia w nocy gdy mózg odpoczywa
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli ja miałbym brać na poważnie to co mi się śni to już dawno powinienem wylądować w szpitalu psychiatrycznym zamknięty w pokoju bez klamki . To są tylko sny i nie należy przywiązywać do nich większego znaczenia.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
snow nie powinno sie interpretowac wprost, mi czesto sie sni ze jestem w ciazy chociaz narazie nie planuje dzieci :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
Właśnie, właśnie mi też dość często (olaboga). Raz nawet, że byłam w stanie błogosławionym dodatkowo na wózku inwalidzkim...
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
A śniło mi się kiedyś, że jestem Lokajem w wersji XY, podobał mi się :lol:

A jak czytam o tych ciążach, to uważam, że sny o byciu mężczyzną są bezpieczniejsze, jakby mi się ciąża przyśniła, to chyba bym się przestraszyła nieźle :p
 
W

wiki9969

Guest
Ladyinblack napisał:
snow nie powinno sie interpretowac wprost, mi czesto sie sni ze jestem w ciazy chociaz narazie nie planuje dzieci :)
Mam podobnie. Nawet kilkakrotnie rudziłam. :lol:

Sny mogą odzwierciedlać nasze marzenia, pragnienia skrywane gdzieś głęboko, z których możemy nie zdawać sobie sprawy. W każdym bądź razie nie należy ich odbierać dosłownie, bo w większości dotyczą one "głupot". :p
 

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
sewanna napisał:
Wiesz ja kiedyś miałam taki sen,że byłam facetem i uprawiałam seks z kobietą i to dopiero było bardzo dziwne.Może za dużo grasz w gry komputerowe?Człowiek wczuwa się w rolę bohatera tej gry i póżniej to samo może się przyśnić.
Też kiedyś tak śniłam ^^
ciekawy punt widzenia :D
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Sny mogą podpowiadać Ci czego chcesz lub potrzebujesz. Może brak Ci przygody, ryzyka i odrobiny szaleństwa, stąd ta gra komputerowa.
Mężczyźni są silni, mocno stąpają po ziemi, nie mają skłonności do fantazji. Może chcesz być bardziej realistką, lub na teraz tego potrzebujesz..Być bardziej silną, pokazać swą niezachwianą postawę?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Hmmm... We w s z y s t k i c h moich snach jestem facetem!
 
Do góry