Regionalna kuchnia brytyjska

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Brytyjska kuchnia jest bardzo smaczna, a ich produkty regionalne np. sery czy owoce morza to prawdziwe smakołyki. Sama niedawno zrobiłam sałatkę z serem cheddar, pychotka. Będę częściej szukać ciekawych przepisów. Może znacie takie?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
A jakie potrawy jadłaś z owoców morza, bo mniej najbardziej smakowały małże w maślanym sosie z winem. Jak znajdę przepis to wrzucę a małże mozna kuipić w Makro...
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Smakuje mnie spaghetti z owocami morza, krewetki przyrządzone na każdy sposób. Ja z kolei często takie produkty kupuje w lidlu, tam często są produkty brytyjskie. Muszę jeszcze spróbować zrobić jagnięcinę.
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Mieszkałam dwa lata w Anglii i powiem szczerze, że jak dla mnie ta kuchnia jest troche za mało wyrazista i niedoprawiona ale za to doceniam ich desery. Uważam, że ciasta są rewelacyjne!
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Maja świetne produkty regionalne, które są wykorzystywane w najlepszych restauracjach. Mi smakują też wszystkie puddingi :)
 

Alina32

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jakiś czas temu jadłam naprawdę przepyszne burgery typowo amerykańskie w Zajazd Country po rewolucji p. Magdy Szkoda że mieszkam daleko bo bardzo częstym gościem bym tam była. Jedzenie przepyszne a do tego klimat ameryki coś wspaniałego
 
Do góry