Ręce

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja też :p Zawsze jak szturcham kolegów dla zabawy, mają problem żeby mi oddać :] W dodatku często się garbię :D ale nie narzekam : )
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja mam krzywe ręce :p
Śmieją się ze mnie jak je prostuje bo przechylają się w dół :p
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Dlaczego pytasz czy masz długie ręce, mam sobie zmierzyć, czy mają więcej niż 74 cm i Ci powiedzieć? ;> Chyba sama umiesz stwierdzić czy są długie czy nie ;) ktoś kto Cie nie widział na pewno Ci dobrze nie odpowie, można tylko strzelać :p

A poza tym to weź nie szukaj problemów na siłe, każdy ma jakieś swoje defekty i po co sie tym smucić i przejmować, tym bardziej jeśli się tego nie zmieni :] ja też mam długie, kiedyś lubiłam sobie mierzyć z innymi i moje prawie zawsze były dłuższe, z resztą czuje to bo czasem tak nie mam jakby co z nimi zrobić ;) ale to kwestia przyzwyczajenia ;)
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
Ej! No to teraz tak szczerze mi odpowiedzcie! Czy to fajnie wygląda, gdy dziewczyna w moim wzroście tańczy berak-dane i hiphop?

~przeważnie dziewczyny te co uprawiają ten sport są wyluzowane, luźno sie upierają itd. ja też :p i czy to fajnie wygląda? Odpowiedzcie tak lub nie i dlaczego :)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
mi wisi, ważne że dobrze się w tym czują i mam nadzieję że mają w nosie to jak wyglądają
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Nie rozumiem Ciebie, piszesz, że jesteś wyluzowana a tak się wszystkim przejmujesz. Odpuść trochę, wrzuć na luz. Wzrost nie ma znaczenia przy tym co robisz, ważne jest jak to robisz i czy Tobie sprawia to przyjemność a opinie innych są tak ważne jak pierdnięcie muchy. Rób swoje, jeżeli Cię to kręci to twoja zajawka to nie myśl o tym co myślą inni tylko skup się na tym co robisz.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
opinie innych są tak ważne jak pierdnięcie muchy
badyl... :p

A tak w ogóle to ludzie maja coraz gorsze problemy...
Był temat na, którą stronę zrobić przedziałek...
Teraz czy moje ręce są za długie...
Może by tak nowy dzał zrobić... np.: "Nasze kompleksy"...

I się dziewczyno nie przejmaj ludziami tylko rób to co lubisz :p

:bober: wymiatamy
 
Do góry