Rapcoreowcy

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Szczerze? Mało mnie obchodzi, czy jestem "tró" punkowcem, czy jak to kiedyś jeden z forumowiczów stwierdził skinheadem i komunistą. Dla Ciebie mogę być nawet Chińczykiem. Jakoś na prawdę mało mnie to obchodzi. Tylko na tej samej podstawie mógłbyś podobne słowa skierować zarówno do Wojownika, Vardamira jak i całej reszty tutaj, która nie lubi tych wszystkich nowomodnych zespolików. A melodie BFMV jakoś szczerze powiedziawszy aż takie super skomplikowane nie są.
Tylko wiesz, dzisiaj mamy takie czasy, że całe rzesze 12-letnich metalowców słucha Iron Maiden, Black Sabbath i Gunsów, bo to legendy i ich nazwy są najbardziej rozpoznawalne. A jednak nikt tych zespołów nie uważa za chłam. A Balety są uznawane za gó*no w całym środowisku metalowców i wszelkich innych miłośników mocniejszej muzyki. O czymś to chyba świadczy.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Szczerze? Mało mnie obchodzi, czy jestem "tró" punkowcem, czy jak to kiedyś jeden z forumowiczów stwierdził skinheadem i komunistą.
O Mateczko :D kiedy to było ? musiało mnie jeszcze w tedy na forum nie być , proszę podaj mi temat i najlepiej stronę w temacie
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Szczerze? Mało mnie obchodzi, czy jestem "tró" punkowcem, czy jak to kiedyś jeden z forumowiczów stwierdził skinheadem i komunistą. Dla Ciebie mogę być nawet Chińczykiem. Jakoś na prawdę mało mnie to obchodzi. Tylko na tej samej podstawie mógłbyś podobne słowa skierować zarówno do Wojownika, Vardamira jak i całej reszty tutaj, która nie lubi tych wszystkich nowomodnych zespolików. A melodie BFMV jakoś szczerze powiedziawszy aż takie super skomplikowane nie są.
Tylko wiesz, dzisiaj mamy takie czasy, że całe rzesze 12-letnich metalowców słucha Iron Maiden, Black Sabbath i Gunsów, bo to legendy i ich nazwy są najbardziej rozpoznawalne. A jednak nikt tych zespołów nie uważa za chłam. A Balety są uznawane za gó*no w całym środowisku metalowców i wszelkich innych miłośników mocniejszej muzyki. O czymś to chyba świadczy.
ej no to ty chyba nie czytałeś moich poprzednich postów ja akurat na klasycznym rocku i metalu znam się bo tego głównie słucham trash i glam metal z lat 80. metalcore jest dla mnie czymś w rodzju ciekawostki , po prostu mnie wkurza napierdalanie na pewne rzeczy bez powodu. a co do skomplikowanych melodi to akurat metal core i death metal to gatunki które mają chyba najbardziej skomplikowane melodie. a tak w ogóle to ze:cenzura:isty offtop zrobiliśmy panowie :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
ej no to ty chyba nie czytałeś moich poprzednich postów ja akurat na klasycznym rocku i metalu znam się bo tego głównie słucham trash i glam metal z lat 80.
Wiem o tym doskonale i doceniam ;)
Aczkolwiek BFMV nie lubię. No po prostu nie lubię i tyle. Już nie chodzi nawet o tą całą bajkę z bravo, ogólnie mi się nie podobają. Słyszałem wiele lepszych zespołów metalcore'owych ;)
Dobry off top nie jest zły :D
 
Do góry